PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 6

  • 65 140
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 838
Аз пък мислих, че е само тоник и се намацах днес, но не ми е парило. Веднага след това си сложих фдт и всичко е ок.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 456
И този месец съм доволна от Пинкс.Много се радвам,когато има продукти за коса.Падна ми се шампоан Erato.Първите ми впечатления са отлични.
Много внимавайте с тоника на Биотрейд.Продуктът е много добър,дава бързи резултати само трябва да се използва правилно.Човек се зарибява от действието му и се стига до изгаряния заради честа или неправилна употреба.

# 17
  • USA
  • Мнения: 7 335
Браво на Пинкс,много добра кутия.
Ако бях в България дори не бих се замисляла да спирам абонамента.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 23
И аз много се радвам на шампоана.Добре ми действа.

# 19
  • Мнения: 548
Хм, вчера явно съм ползвала тоника доста грешно - махнах си грима с мицеларна вода и скраб за лице и после използвах тоника, пробвах и околоочния крем (вероятно някаква част се е смесила), а днес въобще забравих за допълнително слънцезащитно... Дано няма проблем за веднъж.
Моят шампоан е Полихимния и на първо ползване въобще не ми хареса. Не се пени, нямам чувството, че измива добре и косата ми после седеше сплескана. Разбирам, че не е за обем, ама толкова пък никакъв обем да не придава след измиване...

# 20
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Моят шампоан е Ерато и вчера го ползвах за първи път.Доста добре се справи и се пенеше нормално, което ме учуди, защото е без SLS/SLES  Peace
Нямам проблем и със сплескване  Peace

И да се оплача от един отслабващ гел Guam от стара кутия...ужасен.
За първи път да се намажа с нещо след баня и после пак да вляза да се къпя  Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Моят шампоан е Ерато и вчера го ползвах за първи път.Доста добре се справи и се пенеше нормално, което ме учуди, защото е без SLS/SLES  Peace
Нямам проблем и със сплескване  Peace
И моят е Ерато, но не бих казала, че прави кой знае каква пяна. Иначе за сплескването съм съгласна, въпреки, че моята по принцип си е без обем. Мирише доста приятно билково. И аз съм го ползвала само веднъж, ще видим занапред. Поне имаме 75 мл. за тестване.   bouquet

# 22
  • Мнения: 548
Моят шампоан е Ерато и вчера го ползвах за първи път.Доста добре се справи и се пенеше нормално, което ме учуди, защото е без SLS/SLES  Peace
Нямам проблем и със сплескване  Peace

И да се оплача от един отслабващ гел Guam от стара кутия...ужасен.
За първи път да се намажа с нещо след баня и после пак да вляза да се къпя  Crossing Arms

Да, но има Sodium Coco Sulfate, което се различава много малко. За информация - http://www.zeroxeno.com/blog/sodium-lauryl-sulfate-vs-sodium-coco-sulfate. Въобще много от нещата без някакво вредно или нарочено за вредно вещество го заместват с друго с подобни качества или просто с неизучени странични ефекти, като разбира се, не забравят да завишат цената неколкократно и да сложат крещящ етикет "без парабени/слс/консерванти". Последното ми е особено смешно, доколкото би трябвало да означава, че почти всеки такъв продукт ще се разваля след седмица.

# 23
  • Мнения: 2 838
Днес се измих с моя шампоан Полимния (може би греша произношението). Мога да кажа, че няма никаква пяна и при мен и сложих доволно количество. Създава ми усещане в банята, че не съм си измила косата. Обем по принцип нямам, тъй като косата ми е тежка и сляга. Ще видя след като я изправя и утре в какво положение ще е(моята е с мазни корени и се налага да я мия на 2 дни).
Душ гел при мен се падна в синя опаковка, някакъв океански аромат и ми харесва как мирише.
Портокаловото масло не съм го пробвала още, но видях мнение тук, че вътре има бензин, петрол и още куп лоши неща и се чудя те могат ли да реагират по някакъв начин на кожата ми?
Ла рош съм ги ползвала и ползвам в момента, много добра козметика.
Виши и другите кремове няма да ги ползвам, тъй като си ползвам крем за лице на Ла рош и не искам да правя експерименти.

# 24
  • Мнения: 139
Нека кажа и аз моите впечатления от шампоана. Падна ми се Polyhymnia и много се зарадвах, защото видях, че е за увредена и падаща коса, а в момента моята много пада. Та с нетърпение се изкъпах с него, но не останах очарована. Първо, че и при мен нямаше никаква пяна, а винаги си слагам по два пъти шампоан, но и при втория не беше кой знае какво. Второ- след един ден косата ми изглеждаше ужасно, все едно не съм я мила 5-6 дена- омазнена и без обем. Ще го пробвам пак, все пак това е първото миене и се надявам впечатленията ми да са грешни Simple Smile Иначе кутията много ми хареса и се надявам така да са и за напред. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 37
Здравейте,  и аз съм много доволна от кутията, с изключение на шампоана. Имах страшно големи очаквания за него, предвид марката, състава на продуктите им и цената им, обаче....  Sad
На мен ми се падна Erato и не знам дали това просто не е шампоанът от серията им, който да ми пасва на косата, но въобще ни ми допадна. Ако на някой му е интересено може да погледне ревюто ми за него в блога, тъй като от любопитство го започнах веднага и след 5 измивания вече го няма ... Blush Както казаха и няколко човека по-горе, докато си миех косата с него, имах усещане, че трябва да сложа доста шампоан, за да си почувствам косата измита, което значи, че не е и много икономичен. Като имаме предвид и цената му, която за 75 мл. ( колкото ни изпратиха) е 11 лева.... Rolling Eyes Ето го и ревюто в блога:
http://makeupbyaleks.blogspot.com/2014/11/fresh-line-erato.html


Хубав ден на всички!  Hug

# 26
  • Мнения: 155
От шампоана и аз не останах доволна. Няма нито пяна, нито усещане за чистота...Единствено ми хареса аромата, който се задържа доста дълго след измиването.
Иначе кутията този месец много ми хареса. От продуктите най-много ми допада душ гела. На мен ми се падна с Карамел и е просто страхотен. Идва ми да го изям  Grinning . Прави много нежна пяна, аромата е траен, а кожата след това я чувствам много мека и приятна.
Ще си подновя абонамента определено, дано задържат високо ниво.

# 27
  • Мнения: 2 838
Момичета, някоя от вас да знае в кои магазини мога да намеря балсам за коса Лаванда, който беше в една от предните кутии?

# 28
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Vivian27, видях различни видове от него в Елитис  Peace

# 29
  • Мнения: 37
Здравейте отново момичета,

Поразпитах относно шампоана на Fresh Line, от който както аз, така и повечето от вас по-горе казаха, че не са доволни. Това, което разбрах е че в този шампоан няма сулфати, което е било причината да не създава толкова пяна, както и да придава чувствтото за неизмита коса. Сулфатите всъщност са тези, които отстраняват мазнината от косата ( има ги в оникновените шампоани, които си купуваме), но както казах тук липсва и според фризьорката ми, на косата и трябва малко повече от 5 измивания с шампоан без сулфати, какъвто е този, за да свикне и за да може да се усети действието му. Емиии това е от мен Simple Smile Хубав ден на всички  Hug Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт