PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 6

  • 65 132
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Благодаря за информацията, много ценна!

Аз пък проблем с пяната нямам, доволно количество ми се получава, а не е като да нямам коса Mr. Green
Но моята е склонна към омазняване и на вторият ден вече изглежда ужасно. Аз получих Polyhymnia, дават го, че помага при косопад. Та не знам въобразявам ли си, или просто е дошло времето да намалее косопада, но откакто го ползвам, косата ми като че ли капе по-малко. Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 456
алексен4о,фризьорката ти говори глупости  Laughing
Два пъти са напълно достатъчни.На моята коса се пени нормално.Шампоанът е хубав,мек,неагресивен,не дразни скалпа.Според мен е подходящ за нормална до суха коса с плътен косъм.За тънка коса,без обем с мазни корени не мисля,че е подходящ.Тези шампоани са предвидени за честа употреба на поддържана коса без особени проблеми.Една немита от 3-4-5 дни коса със запечатани стилизанти по нея няма как да се измие добре с безсулфатен и той да се пени добре от първия път.За един хубав шампоан не е необходимо да се пени много.Не е лошо фризьорката ти да го знае.
И на мен ми се падна шампоан Ерато.Няколко пъти го ползвах вече.Косата ми няма нужда от маска след него,изглажда и не разхвърчава косата.Ще си го използвам с удоволствие до край.Мнението ми е,че шампоанът е качествен и си оправдава цената  Peace

# 32
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Този месец няма ли да има Prettybox?

# 33
  • В приказките
  • Мнения: 10
Ами май няма да има.Получих имейл от Прити,че кутията става по-луксозна и по-лимитирана.Тази е била последната месечна кутия.Ще има лимитирани и ексклузивни кутии,които ще са налични в онлайн магазина им за по-продължително време.
Очаквайте на 1 декември нашето ново луксозно коледно приключение
Това са ми пратили. Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Още не съм пробвала шампоана, добре, че сте коментирали тук, да не се ядосвам, ако случайно не ми се разпени. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 045
Неочаквана, стилна и пълна с луксозни изненади – през декември представяме нашата първа Pinks Beauty Box Luxury Edition. Новата лимитирана кутия на красотата ще зарадва дамите с изключителна селекция продукти. Последни иновации, иконични марки и скъпоценни екстракти – всичко това сме събрали в Pinks Beauty Box Luxury Edition. Луксозното издание съдържа продукти в реален, мини и семпъл размер и ще може да бъде закупено с директна поръчка на www.beautybox.pinks.bg/shop от 4 декември 2014г на цена от 30лв с включена куриерска доставка. Не пропускайте и разкритата изненада от Pinks Beauty Box Luxury Edition, която ще ви представим на 1 декември в понеделник! - инфо ор Пинкс!

# 36
  • Мнения: 2 838
 Споделям, че балсамът Лаванда го намерих в Елитис (благодаря на дамата, която  ме насочи) и за моя изненада е на цена 1,49 лв, а в брошурата на Пинкс пишеше 3 и нещо.
Мислите ли да поръчвате това луксозно издание на Пинкс?Това не означава, че няма да има двойна кутия, нали Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 045
Споделям, че балсамът Лаванда го намерих в Елитис (благодаря на дамата, която  ме насочи) и за моя изненада е на цена 1,49 лв, а в брошурата на Пинкс пишеше 3 и нещо.
Мислите ли да поръчвате това луксозно издание на Пинкс?Това не означава, че няма да има двойна кутия, нали Simple Smile
ще има двойна, естествено. Тази е като бебешката - ако искаш я поръчваш  Mr. Green Лично аз ще чакам да видя какво ще обевят в понеделник и тогава ще реша длаи да купя ( дано продукта е показателен  Mr. Green )!  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз по-скоро клоня към некупуване, но все пак ще видя какво ще разкрият в понеделник. Peace Бебешката я взех, не беше кой знае какво. Peace

# 39
  • Мнения: 548
Ами май няма да има.Получих имейл от Прити,че кутията става по-луксозна и по-лимитирана.Тази е била последната месечна кутия.Ще има лимитирани и ексклузивни кутии,които ще са налични в онлайн магазина им за по-продължително време.
Очаквайте на 1 декември нашето ново луксозно коледно приключение
Това са ми пратили. Laughing
А какво става с хората с абонамент? Връщат ли им парите или го прехвърлят към новата кутия?
Много некоректно ми се вижда.

# 40
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
от е-maila, който аз получих:
"............................
С това писмо, бихме искали да ти съобщим, че PRETTYBOX Октомври е последната месечна кутия, която ще подготвим. Но пък насочваме усилия и експертиза към луксозния, лимитиран сегмент.
Като наш абонат, оставащият кредит при нас е на стойност ........................лв.
От тук нататък ни предстоят Лимитирани бранд и Ексклузивни кутии, които ще бъдат налични за по-продължителен период в нашия онлайн магазин.
А как ще разполагаш с оставащия кредит зависи изцяло от теб: да ти бъде изплатен по банков път, или да бъде използван частично или изцяло (в зависимост от избора ти) в нашия онлайн магазин.
Надяваме се да продължим да ти доставяме радост и козметични изкушения с нашите предстоящи луксозни и лимитирани издания.
Очаквай от 1.Декември нашето Ново, Луксозно Коледно приключение!
......................."

# 41
  • Мнения: 35 993


и двете кутии се стремят към луксозния и скъп сектор

# 42
  • София
  • Мнения: 3 800
Доколкото виждам, освен лосиона за тяло, всичко останало е мострички. Как определиха стойност на кутията над 200 лв?

# 43
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Ето и какво е съдържанието на кутията, тъй като не е тайна:
http://shop.prettyboxbeauty.com/index.php?route=product/product& … mp;product_id=162

SHISEIDO Hydro Liquid compact 060 / B20 / I 20 / I 60 / B40 Foundation (по избор в поле пояснение)
SHISEIDO Lacquer Rouge RD529, 2ml
SHISEIDO Ultimune Serum, 5ml
SHISEIDO Lacquer Rouge висулка с лого и устни
SHISEIDO Future Solution LXTotal Body Cream, 60ml
SHISEIDO Zen Moon Essence EDP 1ml
SHISEIDO Sheer Eye Correct 102, 103, 0.3ml
SHISEIDO The Skincare Night Moisture Recharge Enriched,
(7ml) / SHISEIDO Moisturizing Gel Cream (7ml) (по избор в поле пояснение)

# 44
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
На мен ми изглежда добре като продукти, но поне снимки на реалните продукти да бяха сложили, за да се ориентираме. крем гелът от коя серия е, pureness може би. 1вият продукт в реален размер ли е?

Общи условия

Активация на акаунт