Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 11 (19.11-25.11)

  • 38 434
  • 889
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 750
"Янита - кума на Ваня и Евгения, Дамяна - много близка приятелка на Евгения, еми не че нещо ама гласовете стават +2, което за финал може да се окаже никак не маловажно. "

Deportivo, какво общо има Янита с журито?

# 46
  • Мнения: 1 934
Не разбирам защо толкова се възмущавате на мнението ми за Емо.

Как така ви прозвуча грубо?!?

Просто е реалистично  Peace Казвам това, което мисля.

Всеки лекар е и човек и оттам произлизат съжденията ми за него.

Емо не е просто лекар, а е неврохирург и затова очаквах в игри с ръце и сръчности той да спечели, но не би. Очаквах находчивост и в игри с мисъл- и там не се прояви. А снощи направо бях изумена  Tired

Та, така, няма нищо лошо, да си кажа чисто човешкото мнение. За мен е повече от нормално да свържа представянето му в Сървайвър с професията му  Peace

Обаче горещо се надявам да не съм права  newsm10 и той да е прекрасен лекар, в чиито ръце ежедневно се оставят много хора!!!

# 47
  • Мнения: 248
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

Дааа, можеха да ни спестят, че Данка ще вземе огърлицата! ooooh!

Значи номинирани са 4-мата мъже: Агонцев (нещо не вярвам да го изгонят служебно), Финдо, Митко, Ваня! Simple Smile Бог Занев ще пощади жените Laughing
Слагайте го в спойлер де... аз на снимката не видях огърлици за номиниране, но вече знам кои ще са номинираните

# 48
  • Мнения: 100
Меган, просто като пример дадох това за Янита, ако беше стигнала до журито Simple Smile Иначе за Занев и Надя също не знаех, че се познават. Значи нещата са яко навързани.

# 49
  • Мнения: 14 837
Аз пък не мисля ,че Емо е чааак толкова несръчен
Снощи премести бивака на Острова и си построи нов.Значи не е чак толкова вързан

Колкото до професията му - мисля че е добър лекар  и хирург ,защото е търпелив и спокоен,а това също е доста важно особено при неврохирургията


Занев е сръчен, но не си го представям в операционната да бърка в мозъци
Представям си какво би станало ако някой му каже нещо на въпреки

# 50
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

Дааа, можеха да ни спестят, че Данка ще вземе огърлицата! ooooh!

Значи номинирани са 4-мата мъже: Агонцев (нещо не вярвам да го изгонят служебно), Финдо, Митко, Ваня! Simple Smile Бог Занев ще пощади жените Laughing
Слагайте го в спойлер де... аз на снимката не видях огърлици за номиниране, но вече знам кои ще са номинираните
Това е просто предположение, не факт, защо да е в спойлер?
Напълно възможно е да не се оправдае, въпреки че е и моето такова.

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Представям си какво би станало ако някой му каже нещо на въпреки

Ще се намуси. Ще се свие в ъгъла и ще започне да мрънка.

# 52
  • Мнения: 14 837
Представям си какво би станало ако някой му каже нещо на въпреки

Ще се намуси. Ще се свие в ъгъла и ще започне да мрънка.
и ще остави пациента на операционната
Ами ако подпали  както често прави

# 53
  • София
  • Мнения: 20 193
На мен Емо ми е малко странен - леко отнесен ми се струва. И на предния съвет ми направи впечатление, че докато говореше със семейството си, се усмихна за първи път от началото на сезона досега.

# 54
  • Мнения: 25
Здравейте и браво за хубавата тема Simple Smile

Бързам и аз да се включа и да дам мнението си.

За мен най-достойният победител е Занев! Той до момента се показа като най-силен и мотивиран в игрите и за голямата победа. Също ми прави добро впечатление, че е и принципен и в известен смисъл емоционален. За мен той е победителя. Издържа  много  и заслужава да победи. Той е истинския сървайвър!

Агонцев и аз искам да го изгонят вече...много се изложи и стана доста за смях.
Йори за мен лично много дрзни, но няма спор, че е хитра и влага доста логика, което от своя страна много и помогна да стигне дотук в играта.

# 55
  • Мнения: 1 934
Аз пък не искам Занев да е победител - няма качествата на такъв  Peace

Истерична госпожица е той, а не победител.

Снощи ми направи впечатление стратегията на Ваня да гони Агонцев на по-късен етап- е, добре де, но не отчита факта, че може пък тогава Агонцев да спечели имунитет. Това никой не го брои като фактор, когато си плете стратегиите  Thinking

Митко е симпатяга, нестандартен и готин - дано остане още малко  Simple Smile

Ще ми е много жал Надето да стигне до финал, наистина жалка картинка ...

# 56
  • Мнения: 14 837
Цитат
За мен най-достойният победител е Занев! Той до момента се показа като най-силен и мотивиран в игрите и за голямата победа. Също ми прави добро впечатление, че е и принципен и в известен смисъл емоционален.

Емоцията му доста често излиза от рамките на нормалното и  навлиза в истерията

Да с най много победи е,но не мисли за по натам.Защото  човека който праща хората извън играта е той,а тези хора стават жури но искат да играят,а са отстранени от Занев

Нетърпелив е и снощи го доказа.Хем искаше Ваня да спечели играта ,хем не изтърпя
Според мен Занев толкова го е страх че ще изхвърчи ако не вземе имунитет и затова не мисли  за журито
Или пък е толкова самоуверен ,че си мисли че всички в журито са очаровани от победите му и " харизмата " му

# 57
  • София
  • Мнения: 5 884
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

Дааа, можеха да ни спестят, че
Скрит текст:
Данка
ще вземе огърлицата! ooooh!

А ти що не ни го спести? Аз не исках да отварям линка. Tired

# 58
  • Мнения: 14 837
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

Дааа, можеха да ни спестят, че Данка ще вземе огърлицата! ooooh!

А ти що не ни го спести? Аз не исках да отварям линка. Tired

А защо го отвори?

# 59
  • Мнения: 3 143

Митко е симпатяга, нестандартен и готин - дано остане още малко  Simple Smile

Ще ми е много жал Надето да стигне до финал, наистина жалка картинка ...


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт