Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 11 (19.11-25.11)

  • 38 454
  • 889
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 644
Анкета ще има ли?

Скрит текст:
Моят глас за изгонен би бил Митко, но знаейки спойлера, че е на финал бих гласувал за Финдо. Агонцев е смешен и не е никаква заплаха.

# 31
  • Мнения: 31 392
И аз съм за Финдо.

# 32
  • Мнения: X
Финдо, Финдо... въздух под налягане.

# 33
  • Мнения: 248
А сигурно ли е, че Агонцев излиза след служебно гонене? Аз си мисля, че и да не го изгонят служебно, той е следващия пътник на съвета

# 34
  • Мнения: 14 840
Вие представяте ли си ако не изгонят Агонцев по някакъв начин на съвета ,какво ще стане

Тоя човек ще се филмира тотално.
Бог Занев ,Бог Мартинов пасти  ще ядат.Той ще реши че е най най великия.Никой и нищо вече няма да са в състояние да го убедят че той не е най големия играч ,най големия стратег.До такава степен ще си повярва че той управлява нещата че ще има да слушаме за развитието на нещата нон стоп

# 35
  • Мнения: 100
е няма такава забава-кой кой кой ще си ходи.

# 36
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Вие представяте ли си ако не изгонят Агонцев по някакъв начин на съвета ,какво ще стане

Тоя човек ще се филмира тотално.
Бог Занев ,Бог Мартинов пасти  ще ядат.Той ще реши че е най най великия.Никой и нищо вече няма да са в състояние да го убедят че той не е най големия играч ,най големия стратег.До такава степен ще си повярва че той управлява нещата че ще има да слушаме за развитието на нещата нон стоп
Според мен точно това е целта, и Ваня /не Данка, ВЕЛИКИЯ/ го каза - колкото по-късно го изгонят, толкова повече ще го боли.
Така че още веднъж да кажа, че нито редовно, нито служебно ще го изгонят.
Но се чудя едно - след като е видно, че Митко е без имунитет, и също така стана ясно, че доста хора, вкл. и Ваня искат да го изгонят, защо това аджеба не се случва? Thinking

# 37
  • Мнения: 14 840
Цитат
Но се чудя едно - след като е видно, че Митко е без имунитет, и също така стана ясно, че доста хора, вкл. и Ваня искат да го изгонят, защо това аджеба не се случва?


В последните няколко игри Митето    нищо не прави ,докато Финдо се освести и започна да играе добре

А и както казва един наш любимец,Митко по лесно " обръща гъзицата"

# 38
  • Мнения: 644
Но се чудя едно - след като е видно, че Митко е без имунитет, и също така стана ясно, че доста хора, вкл. и Ваня искат да го изгонят, защо това аджеба не се случва? Thinking
Ей това е най-големия въпрос. Но най-вероятно, защото Финдо спечели две игри напоследък и се поуплашиха.

Последна редакция: ср, 19 ное 2014, 12:00 от bigfish

# 39
  • София
  • Мнения: 4 294
  bouquet  за новата тема
Обаче Агонцев вади едни злобни физиономии и убийствени погледи  Sick

# 40
  • Мнения: 423
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

# 41
  • UK
  • Мнения: 600
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

Дааа, можеха да ни спестят, че Данка ще вземе огърлицата! ooooh!

Значи номинирани са 4-мата мъже: Агонцев (нещо не вярвам да го изгонят служебно), Финдо, Митко, Ваня! Simple Smile Бог Занев ще пощади жените Laughing

# 42
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

Дааа, можеха да ни спестят, че Данка ще вземе огърлицата! ooooh!

Значи номинирани са 4-мата мъже: Агонцев (нещо не вярвам да го изгонят служебно), Финдо, Митко, Ваня! Simple Smile Бог Занев ще пощади жените Laughing
Аз не знам не ни ли четат тия от БТВ Mr. Green, то да му писне на човек всеки път да знае кой, какво, кога..... ooooh! Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 780
БТВ не крият кадри от зрителите. Така или иначе всичко се е случило и ще се излъчи. Който не иска да се информира предварително просто да не гледа промо за следващите епизоди.

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Не става въпрос за промо-то, а за снимките, в промото има начин да се избяга от кадри с визуализация на чии вратове висят огърлици, нали така? Ама още от понеделник да сме видяли снимка с изтипосани 8 човека, и двама от тях с огърлици..... Stop

Общи условия

Активация на акаунт