Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 11 (19.11-25.11)

  • 38 457
  • 889
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 884
Скрит текст:
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4434938
А каква ясна снимка са сложили от съвета, всички огърлици се виждат прекрасно  ooooh!

Дааа, можеха да ни спестят, че Данка ще вземе огърлицата! ooooh!

А ти що не ни го спести? Аз не исках да отварям линка. Tired

А защо го отвори?
Не съм го отворила, прочетох потребителката.

# 61
  • Мнения: X
Е то стана ясно още от съботното предаване и анонсът им за следващата седмица. Йори с огърлица, Занев с огърлица, Емо на острова....  ooooh!

Изключително странен сезон. От известно време имам чувството, че гледам филм, не реалити.

# 62
  • Мнения: 50
Да се запиша и аз в новата тема.  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 5 884
Е, аз на промото успях да мерна само Занев.

# 64
  • Мнения: 113
Много ви изтървах, но ще пробвам да наваксвам

# 65
# 66
  • Мнения: 1 432
Приготвих пуканките за довечера. Ще има сладко отмъщение Laughing

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Изключително странен сезон. От известно време имам чувството, че гледам филм, не реалити.
Peace


// Запис по темата, че като включа да известия става нещо страшно в пощата ми, а не намерих из настройки дали това пусто чудо мога да го спра  ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 27 369
запис и честита ни нова тема

Изключително странен сезон. От известно време имам чувството, че гледам филм, не реалити.

+1
BTV се осраха тотално
всичко се знае. и друг път е изтичала информация, но този сезон би всички останали по спойлери, не само се знае финалната тройка, но и във всеки епизод се знае какво ще стане.
Изобщо няма смисъл и от анкети.  Close

на съвета Финдо си тръгва. Отдавна реве, че е имало предатели сред старите, явно това което е имал предвид ще го видим на този племенен съвет.

Ако изгонят служебно Агонцев не мисля, че трябва да е в журито, т.е. ще останат само 8 човека да гласуват от което ще загуби Светльо, тъй като вота на Антон щеше да е за него.

А защо вместо дисквалифицирания Агноцев не извикат за член на журито последния изгонен преди да почне да се формира самото жури. В случая, Деси. Аз така бих направил.
Мнения по тази идея? Simple Smile

# 69
  • Мнения: 14 840
Цитат
А защо вместо дисквалифицирания Агноцев не извикат за член на журито последния изгонен преди да почне да се формира самото жури. В случая, Деси. Аз така бих направил. Smile

Не знам дали става според правилата  на играта
Хората в журито трябва да присъстват на всички племенни съвети до края, а Десислава все пак при отпадането си е заминала за България
Значи за да стане това при дисквалификацията на Агонцев  е трябвало да я върнат обратно в Камбоджа.Става много сложно вече
И въпреки това пак няма да е присъствала на племенните съвети и доста от нещата няма да са и ясни.Пропуснала е доста от случилото си и дори и да и бъде разказано няма да е същото
Не се знае дали ще бъде обективна

# 70
  • Мнения: 644
А защо вместо дисквалифицирания Агноцев не извикат за член на журито последния изгонен преди да почне да се формира самото жури. В случая, Деси. Аз така бих направил.
Мнения по тази идея? Simple Smile
Най-вероятно си е била вече в България и не им се давало пари да я връщат.

# 71
  • Мнения: X
Някой беше написал, че Занев го е страх, да не го изгонят и това надделява пред стратегиите, дали ще го изберат от журито.
Съгласна съм, наистина.
Занев е много силен играч, най - добрия в игрите, за тях е конкуренция и повечето искат, да се отърват от него.
Той се задържа в играта след много победи и усилия и сега целта му е, да се задържи до 5-та, а не да се ослушва и да го изгонят.
Той не може да бъде на 100% сигурен в другите, аз на негово място също бих взела имунитета.

Относно Емо и това дали е добър доктор или не, не можем да съдим по участието му в Сървайвър.
Според мен обаче, не е подходящ персонаж за Сървайвър изобщо.
Още когато видях, че е хирург си помислих това.
Голям респект към хората, упражняващи тази професия, които наистина са изключително умни и интелигентни, но в Сървайвър се иска не само това.
Добрия Сървайвър не е необходимо да е отличник в училище и с огромна обща култура. Иска се смелост, хъс, спортен дух, борбеност и т.н.
Спрямо професиите бих казала, че един спортист/моряк/футболист и т.н биха притежавали повече хъс и енергия, отколкото хирург, който е учил от сутрин до вечер от 18 до 30 си година..
Другите повече са виждали от живота и взаимоотношенията между хората.
Лично мое мнение.

# 72
  • Мнения: 148
Изключително странен сезон. От известно време имам чувството, че гледам филм, не реалити.
Peace


// Запис по темата, че като включа да известия става нещо страшно в пощата ми, а не намерих из настройки дали това пусто чудо мога да го спра  ooooh!

Като си в темата най-отгоре до бутон "Отговор" има бутон "Включете известия".

За да ги изключиш бутонът просто ще е преименувам на "Изключете известия".  Няма нужда да се търси в настройките. Simple Smile

# 73
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Аз пък друго се чудя- така и така почти всички са с/у Агонцев,а знаем,че Ваня има много поддръжници сред журито,та се питам защо Занев не пробва да изрита именно Ваня.  newsm78 Така поне ще има шанс за гласове в журито.

# 74
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Това е добър въпрос, но не съм много сигурна в отговора.....

Общи условия

Активация на акаунт