БИГ Brother All Stars 2014г.

  • 41 223
  • 1 003
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
 bouquet  за новата тема на мама Цоцоланка!
В анкетата по 1 глас за Албена и Уош - за него условно, той ми беше съвсем непознат преди да влезе в къщата, но останах с мнооого приятни впечатления от него, комплимент за родителите му.  newsm10
...
Присъединявам се, с тази разлика, че аз имах положително мнение за Уош, но го поназнайвах съвсем бегло покрай клипчета, които са пускали прителчета от ФБ, не знаех що за човек е.
Е, за Албена също не съм имала крайно негативно мнение, както и сега нямам 100% позитивно, но определено ми е по-симпатична от преди и от доста от другите вече бивши съквартиранти.

За новите не знам какво да кажа, от кол и въже са ги събрали. Катерина Евро отсега си знам, че ще си върти вечната плоча с изтърканите лафчета и шегички, Ники Китаеца го виждам като по така, големшък фикус. Бони я ненавиждам като типаж, някой много успешно я беше сравнил с Кали и според мен си приличат. Плоски манипулации, много лицемерие и много мерак да се изкарат "народни хора", каквото и да значи това.
Предварително симпатизирам на олигофрена Борислав Захариев (Турбото) и на "еротичката" Анжелика, останала съм с някакви спомени, че тя беше голяма комедия в предишното си участие.

# 46
  • Мнения: 9 684
Т'ва чудо на лицето на Китаеца истинска брада ли е?  Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 7 893
Т'ва чудо на лицето на Китаеца истинска брада ли е?  Crazy
И аз това се питам Изглежда потресаЮщо  Crazy

# 48
  • Мнения: 2 658
Гледам тези мъже не спазват разбиранията на Йорданка Христова, че всеки ден трябва да се бръснеш на контра.  Laughing

Този месец е позволено.

# 49
  • Мнения: 4 418


Китаеца Хан

# 50
  • Мнения: 566
Т'ва чудо на лицето на Китаеца истинска брада ли е?  Crazy
И аз това се питам Изглежда потресаЮщо  Crazy

Фалшива ми изглежда. Той като цяло си е един противен клоун. В America's next top model му сложиха на един изкуствена брада по някаква причина и точно така нелепо изглеждаше.


# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Т'ва чудо на лицето на Китаеца истинска брада ли е?  Crazy
Поразително(подозрително) прилича на прическата на Минчев, не мислиш ли? hahaha

# 52
  • Berlin
  • Мнения: 11 285
И аз да се запиша, пък ще видя докъде ще гледам. Simple Smile
Тази Петя Буюклиева във ББ ли беше участвала? Като истеричка съм я запомнила отнякъде. Дано не вкарат лудата бабка, че ще си изпроси някой вътре.
Пламена от Music Idol ли е това от статията?

# 53
  • Мнения: 9 684
Венета Райкова подозрително дълго отсъства от медийното пространство... Само да не ни изненада с влизане в къщата?  Laughing


Скрит текст:
Т'ва чудо на лицето на Китаеца истинска брада ли е?  Crazy
Поразително(подозрително) прилича на прическата на Минчев, не мислиш ли? hahaha

Не, това ми е гадно, а на Минчев беше като крем брюле или Чичко Тревичко... някак готино...  Laughing

# 54
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маме,   bouquet

Виждайки кои влизат, не очаквам друго, освен скандали, пиене и простотии. Ще гледам.  Flutter

# 55
  • Мнения: 566
И аз да се запиша, пък ще видя докъде ще гледам. Simple Smile
Тази Петя Буюклиева във ББ ли беше участвала? Като истеричка съм я запомнила отнякъде. Дано не вкарат лудата бабка, че ще си изпроси някой вътре.
Пламена от Music Idol ли е това от статията?
За ББ не знам, но беше в Музикална Академия, нереална е. Трудно може човек да си представи, че съществуват такива индивиди.

Венета Райкова подозрително дълго отсъства от медийното пространство... Само да не ни изненада с влизане в къщата?  Laughing
Хем не искам да я гледам, хем искам да се изложи на макс и да се покрие напълно.

# 56
  • Мнения: 4 418
Може да е истинска, просто оформена и боядисана яко черно.  Rolling Eyes

# 57
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз да се запиша, пък ще видя докъде ще гледам. Simple Smile
Тази Петя Буюклиева във ББ ли беше участвала? Като истеричка съм я запомнила отнякъде...

В Музикална академия, където удари шамар на мъжа си.

# 58
  • Мнения: 566
Може да е истинска, просто оформена и боядисана яко черно.  Rolling Eyes

Те и веждите му изглеждат твърде оформени и боядисани(или попълнени с молив), не бих се очудила и да му в истинска.  Peace

Скрит текст:
Окасо, тези участници и на пръстчетата не могат да ни стъпят. Щяхме да сме победители, ама на... нищо, следващия брадър.

# 59
  • Мнения: 5 435
Маме, благодаря за темата! Hug

Дано тези участници са по интересни от предишните. Peace

Общи условия

Активация на акаунт