БИГ Brother All Stars 2014г.

  • 41 245
  • 1 003
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 712

Не, това ми е гадно, а на Минчев беше като крем брюле или Чичко Тревичко... някак готино...  Laughing
Аз пък и кармична връзка намирам. Едната отгоре- на Китаеца отдолу, едната руса, другата черна ... Ин -Ян ....Simple Smile))

А Венета си е в студиото на голямата уста ... седи си на стола и не смее да стане да не й седне Албена на мястото! rotfImbo rotfImao

# 61
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Много скучно ми се оформя ол старс-а. Петя Буюклиева я виждам на печката, тя отдавна не се изявява. Китаеца си е скучен от където и да го гледаш пък и що за ВИП е той  newsm78  Очаквам, че и Турбото хич няма да е забаввен. Какво ли ще гледаме  newsm78
За малко да забравя главната готвачка Катето Евро Wink Тя поне е готина.

# 62
  • Мнения: 4 418
Няма да ни липсва рап присъствие.
Текста е малко по-така...рапърски.  Wink

# 63
  • Мнения: 102
Както са започнали  с тоя сезон, от 2015 година трябва да си зареждаме библиотеките с книги за да си вдигаме IQ-то.  All Stars ще ни довърши с чука в главата, сигурен съм. hahaha #Crazy #Crazy

# 64
  • Мнения: 387
Много скучно ми се оформя ол старс-а. Петя Буюклиева я виждам на печката, тя отдавна не се изявява. Китаеца си е скучен от където и да го гледаш пък и що за ВИП е той  newsm78  Очаквам, че и Турбото хич няма да е забаввен. Какво ли ще гледаме  newsm78
За малко да забравя главната готвачка Катето Евро Wink Тя поне е готина.
Е това е сбирщайн от различни формати, а не випове на България  Peace Нали е All stars, друг е въпроса кои от изброените са stars  Laughing Laughing ама карай  Laughing

# 65
  • Мнения: 3 958
Аз Буюклиева я виждам малко като Захажаева. Изживява се като голяма звезда, в Муз. Академия беше казала, че тя е звезда и не може сама да си мие косата, всеки път фризьор я миел  ooooh! Очаквам сега да няма фризьор за нея и да има една скандалиии.

# 66
  • Мнения: 4 740
Днес точно това си говорихме с една приятелка, че сигурно ще й ограничат фризьора там и тя ще полудее. Нали знаете, че тя вече не е с онази черно-червена коса, а е с дълга руса права коса, мисля че беше с розови кичури.

# 67
  • Мнения: 387
Днес точно това си говорихме с една приятелка, че сигурно ще й ограничат фризьора там и тя ще полудее. Нали знаете, че тя вече не е с онази черно-червена коса, а е с дълга руса права коса, мисля че беше с розови кичури.


Само да не се прави на Лили Иванова с тази прическа  Mr. Green

# 68
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Аз Буюклиева я виждам малко като Захажаева. Изживява се като голяма звезда, в Муз. Академия беше казала, че тя е звезда и не може сама да си мие косата, всеки път фризьор я миел  ooooh! Очаквам сега да няма фризьор за нея и да има една скандалиии.

Кога ли пък точно е била "голяма звезда"?  #Crazy Да не говорим, че към днешна дата не е и "малка звезда" даже. Наистина и на мен ми се вижда много вероятно да прави фасони, ама пак ще е скукааааа.

# 69
  • Мнения: 4 418
Нали знаете, че тя вече не е с онази черно-червена коса, а е с дълга руса права коса, мисля че беше с розови кичури.

Мдааа, разбира се, че го знаем. Първата ми работа, като стана сутрин е да проверя дали си е сменила причоската.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 9 245
 Twisted Evil
Какво се сърдите всички тези звИзди са гладни за пари..и слава..и двете им се предлагат на тепсия от ББ що да не се възползват Laughing

# 71
  • Мнения: 4 690
  bouquet Hug за темата
И аз тук, макар и с резерви.От предполагаемите участници никой не ми е особено симпатичен.Пиянските прояви на Тодор са ми омръзнали от всяко предаване, в което е участвал, както и постоянните му призиви да му се върне държавата  Rolling EyesЧетох, че и Емо Каменов (Къртицата) можело да влиза.Знам ли, може и да се изненадам приятно, миналия път участниците ми харесаха, а сезонът за мен бе най-слабият.Силно се надявам на повече забавни моменти, пък ако не - разчитам на темата  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 4 740
  bouquet Hug за темата
И аз тук, макар и с резерви.От предполагаемите участници никой не ми е особено симпатичен.Пиянските прояви на Тодор са ми омръзнали от всяко предаване, в което е участвал, както и постоянните му призиви да му се върне държавата  Rolling EyesЧетох, че и Емо Каменов (Къртицата) можело да влиза.Знам ли, може и да се изненадам приятно, миналия път участниците ми харесаха, а сезонът за мен бе най-слабият.Силно се надявам на повече забавни моменти, пък ако не - разчитам на темата  Heart Eyes
Ооо, Емо Каменов  Mr. Green Такова лице е, такъв голям пък иначе толкова нежна душа. Много влюбчив миличкия. 

# 73
  • España
  • Мнения: 1 310
Да запитам....и този ли Брадър ще бъде "соц" ....Тошко идеално би се вписал!

# 74
  • Мнения: 7 758
Записвам се и аз. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт