Американски, дръзки, красиви, любовни, приключенски сериали - Тема 7

  • 58 493
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Дано се получи нова фирма, която да конкурира Форестър. Ако привлекат и Брук онези са за окайване.

Не мога да повярвам, че Лиъм е станал още по-безхарактерен. Но той винаги е бил като куче на каишка със Стефи

# 601
  • Мнения: 907
Лиъм винаги си е бил безхарактерен и блеещ. Не само при Стефи, а и при Хоуп, Амбър и там която друга участваше в стоъгълниците. Просто е такъв, че лесно се оставя на някоя жена да го убеди в нещо и да блее като агне.
И аз много се надявам на новата фирма да й се получи. Този сериал има нужда от такава конкуренция. Не че ще достигнат някогашното златно присъствие на Спектра в сериала, но може поне да направят нещо като Джаки М.
А и имам голямо желание някой да смаже самоувереността на Стефи. Много ми се иска да изскочи копие на видеото, но... засега няма такива изгледи.

# 602
  • Мнения: 6 161
В четвъртък  в ДиК   разговорите все още се въртят  около  евентуалната фирма .
Стефка и Лиъм са заедно , тя се опитва  да  сътвори изявление за  уволнението на Айви , а Лиъм и казва ,че звучи фалшиво . Влизат  Кейти и Бил  /уж случайно  Laughing /. Лиъм  се изтъпанчва  и  им прави забележка ,че не са се обадили предварително  Naughty Бил  ехидно казва ,че не се нуждае от разрешение , за да провери  как се  управляват  парите му , следва мрънкане  от Лиъм . Стефка  също  се репчи ,че  тя  е в правото си да прави каквото си поиска , Бил  започва да се спича  и напомня на Лиъм  , че  бързо е забравил  как  е ремонтирал  развалени компютри ... Close Тръгват си  с неприятното впечатление ,че нещо не е наред  newsm78 .
Бил и Кейти отиват при Уаят , отначало влиза  само Кейти /Бил си  бил  ударил главата  във волана  Joy / , после  следва  напрегнат  разговор между  Уаят и Бил . Уаят е подложен на кръстосан разпит  за  намеренията му , плановете , обезпечаването на фирмата и т.н. , Бил  иска доказателства , че няма да си хвърли  парите на вятъра . Уаят иска доверие и категорична подкрепа от  баща си .
     Стефка и  мухльото  нещо  сгазиха  лука , Бил  ще стане опасен ...

# 603
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Хайде включете и Бруууууууууук Praynig

# 604
  • Мнения: 33
Здравейте! Отскоро следя вашите коментари за ДиК,защото гледам сериала,но по- старите явно епизоди,които се излъчват по БНТ. Искам да ви попитам къде точно гледате най- новите епизоди,които вървят в момента? Предварително благодаря на всички,които ще ми отговорят,за да могa и аз да съм полезна тум и да  се включвам с актуални коментари Simple Smile

# 605
  • Мнения: 6 161
Здравейте! Отскоро следя вашите коментари за ДиК,защото гледам сериала,но по- старите явно епизоди,които се излъчват по БНТ. Искам да ви попитам къде точно гледате най- новите епизоди,които вървят в момента? Предварително благодаря на всички,които ще ми отговорят,за да могa и аз да съм полезна тум и да  се включвам с актуални коментари Simple Smile
Опитай  от тук  Peace   http://vbox7.com/search/?&completed=0&vbox_q=%D0%B4%D1%8 … 0%B0&ord=date

От ДиК в аванс :  
SNS Spoilers Week of September 28
Steffy tells Ivy to go wherever she wants as long as it's far away from her.
Ivy tells Steffy that Eric won't stand for her firing, but Steffy feels he would be disgusted with her blackmail.
Quinn lashes out at Bill for playing favorites between Liam and Wyatt.
Liam realizes that he's back on Quinn's bad side.
Deacon urges Quinn to take a different approach with the Spencers before something irreversible happens.
Caroline is stunned by the unexpected news that Ridge shares with her, as he finally admits that he had a asectomy.
With relations between Ridge and Thomas already strained, father and son come to blows after Thomas is caught with someone in a compromising situation.
Brooke and Caroline face off in the midst of a family crisis.
Recent events leave Caroline on the verge of making a life-changing revelation.
COMING: Caroline makes plans for an uncertain future.

/Петък/ -В ДиК  Уаят  пак пита Бил  имат ли сделка , Кейти казва ,че ще  му помага .Бил  увърта и шикалкави  около темата и накрая  казва ,че няма интерес да шие рокли Naughty . Уаят е много  разочарован и огорчен  Crossing Arms , казва ,че Бил винаги  е предпочитал Лиъм  Twisted Evil
През това време  Лиъм  е при Стефка и  показва  притеснението си от посещението на Бил  и дали  той няма да свали доверието си от него .Стефка пак подчертава , че като  супер-шеф има право да уволнява когото си пожелае и му благодари ,че я е подкрепил .
Рик и Кар  се готвят да поработят в къщи и отиват да си вземат  "моливите" .Кар  се шегува ,че  трябва да "работят" по съвместния си проект за бебето Форестър  Laughing
При Ридж  влиза Брук и пак въртят темата за вазектомията  ooooh!/вече ми писва  от това ,че Брук  се появява  за малко и като дърта клюкарка  коментира  живота на другите , а на нея  нищо интересно не и се случва  #2gunfire / .
Кар се  среща пък с Томас , отначало  е неловко , той я поздравява  , ръкуват се , но после тя го прегръща и казва ,че е щастлива  и  техните  изцепки от пиянската нощ  трябва да бъдат забравени  Outta Joint

Последна редакция: пт, 18 сеп 2015, 23:24 от Ели-фен

# 606
  • Мнения: 33
Много благодаря!!!

# 607
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добре дошла, sunrise* Hug Ето тук също има клипчета с епизодите на "ДиК" Peace:
https://www.facebook.com/Mrs.HopeLoganSpencerBandBFanpage?fref=ts

# 608
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
ПРЕДСТОИ В ЕПИЗОДИТЕ НА "УЗУРПАТОРКАТА" СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА":


Паола е все по-добре с всеки ден, само че е решила да се преструва на инвалид, за да я съжаляват.

Естефания моли братята си да освободят Уили от затвора. Родриго и Карлос Даниел не са много съгласни, но плащат гаранцията му.

Адвокат Едмундо Серано се среща с Паулина и й казва, че процесът срещу нея ще започне след 1 седмица.

Паола възнамерява да свидетелства в съда като обвини Паулина в узурпация.

Освалдо отива в затвора при Паулина и я моли за прошка, както и да му стане жена, но Паулина е съгласна само да бъдат приятели.

Eстефания ражда син, и това я ката отново промени отношението си към Уили.

Карлос Даниел пита Лалита дали е намерила днвеникът на Паола. Но тя му казва, не е могла да го намери; след това Карлос Даниел отива на посещение на Паулина в затвора. Той я пита за дневника и тя отговаря, че тя го е скрила, за да не научи никой за всички гнусотии, които сестра й Паола е описала в него, и така да не бъде посрамено цялото му семейство.

Паола се обажда на адвокат Монтесинос и го моли да я защитава на процеса и да обвинят Паулина в узурпация.

Карлос Даниел и адвокат Серано молят Паулина да спре да мисли за това какво ще си кажат хората и да им каже къде е скрила дневника на Паола, но не успяват да я убедят.

Лусиано пристига в Мексико сити, и казва, че иска да бъде свидетел в полза на Паулина. Хема и Паола искат от Лусиано да свидетелства срещу Паулина, но той отказва.

На процеса, Паола казва, че Паулина е искала от нея да разменят местата си, заплашвайки я, че ще я убие, ако не се съгласи. Когато адвокатът по защитата Серано взема думата, той пита Паола с кого е била в нощта по време на автомобилната катастрофа, която е претърпяла в Монако. Паола се преструва, че й е лошо и симулира припадък. Съдията казва на мед. сестра Елвира да я откара обратно в болницата. Хема отива при Паола, която я поглежда злобно и й казва: "Сега трябва да си вървя, но ти остани и я довърши, Хема!".

По време на съдебния процес има много свидетели. Всички те свидетелстват в полза на Паулина. Последният свидетел е Карлос Даниел, който казва, че Паулина им е помагала и е спасила не само семейната им фабрика, но и цялото му семейство. На процеса Карлос Даниел научава, че Паола му е изневерявала с Уили под носа му.

В къщата на сем. Брачо Лалита и Адела откриват дневника на Паола, и Лалита бързо тръгва да го занесе в съда, за да го даде като доказателство. Лалита стига до съда, но Карлос Даниел й казва, че делото е приключило и сега те са в очакване на решението на журито. Съдията обявява Паулина за невинна поради липсата на достатъчно доказателства. Карлитос се появява й я поздравява, давайки й букет цветя и я моли да се прибере вкъщи с него. Освалдо се появява и поздравява Паулина.

Всички от сем. Брачо празнуват победата в ресторанта. Паулина им казва, че няма да се върне в къщата им, а ще живее с Паола и ще се грижи за нея, докато тя оздравее. Карлитос не разбира защо възрастните говорят за още една Паола, защо името й същото като това на майка му. Паулина му обяснява, че има сестра близначка, и имената им си приличат: тя се казва Паола-Паулина, а сестра й - Паулина-Паола. Също така му казва, че сестра й е болна и че тя ще се грижи за нея. Ето защо тя няма да живее със семейството си.

Паулина все още живее у приятелката си Селия, но мисли да се премести на хотел.

Паола крои нови планове.

Паулина купува на Лисет костюма на Спящата красавица, който й е обещала. Паулина отива при Поала в болницата, която й казва, че на следващия ден смята да се върне в къщата на сем. Брачо. Паулина пада на колене пред нея, умолявайки я да не го прави, но Паола не иска да я чуе.

Последна редакция: сб, 19 сеп 2015, 10:13 от David_Charvet

# 609
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Звездата от сериала "Отчаяни съпруги" и изпълнителен продуцент на сериала "Подли камериерки" Ева Лонгория е била удостоена с наградата "Television Industry Advocacy Awards" за участието си в благотворителност на гала вечерта този петък (18 септември) в хотел "Sunset Tower" в западен Холивуд.  Grinning 40-годишната латино дива се снимала с наградата си заедно и с друга звезда - Лана Парила от сериала "Имало едно време", която лично й я е връчила.  Grinning Blush

Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 09:20 от David_Charvet

# 610
  • Мнения: 6 161
Cable TV Spoilers – 9/21-9/25 - boldandbeautiful
9/21 Хората от Forrester обсъждат за реакция на Брук за Caroline и Ridge ; Ridge получава потенциално променяща живота информация.
9/22 Zende разговаря Thomas за целувата с Никол; Брук се връща към ролята си на довереник на Ridge. 9/23 Пам и Чарли помагат на Zende и Никол - за тяхното приятелство; Brooke убеждава Ridge да каже на Caroline за положението му.
09.24 Caroline и Ridge разговарят  за бъдещото им семейство; Zende и Никол правят планове
 09.25 Ivy идва с план, за да я върнат работата; Внезапна промяна в сърцето Уайът кара Куин да се  
                                                                                                                                                    спре.
Понеделник /ДиК/ - леко парти  по случай  "сватбата" , Картър  пита  Стефка какво я тормози , дали не е размислила  за Айви , Ерик  пита Брук защо е толкова тиха и дали има някакви възражения . Брук  отговаря ,че Ридж е щастлив и  тя  няма нищо против , но ...има  съмнения  по отношение на това ,че той  иска да има  дете ...
Ридж  отива при Брук и и казва ,че все още  няма да казва на Кар за вазектомията , защото още днес ще отиде на лекар .
Докторът  иска първо да направи  тестове  за  "плодовитостта" на Ридж , той се изнервя и пита защо е това . Докторът му отговаря ,че при  някакво заболяване  може да има проблем , а наскоро Ридж  е паднал от хеликоптъра и даже е имал амнезия...Ридж се подготвя за изследването .../Може да се окаже ,че контра- вазектомията  е излишна при липса на "пъргави момчета"  Joy /

Последна редакция: вт, 22 сеп 2015, 00:25 от Ели-фен

# 611
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Брей... Падаш от някъде и си с амнезия и пъргавелчетата вече за нищо не стават. Това само в ДиК.

# 612
  • Мнения: 6 161
Caroline е в офиса ,влиза Брук  и пита къде е Ridge. Caroline отговаря  , че той е някъде ,за да планира бъдещето им и се шегува, че тя не знае какво означава това. Ridge е в кабинета на лекаря и го пита кога резултатите ще са готови . Докторът му казва, че ако няма усложнения, те ще насрочат процедурата за обръщане на вазектомията.
Caroline се опитва да разбере от Брук какво прави Ridge. Брук й казва, че не  не винаги получаваме това, което искаме .
Лекарят е изненадан да види Ridge,че все още чака , Ridge е загрижен за резултатите и казва, че жена му иска семейство и нищо няма да ги спре да го имат.
Caroline разговаря с  Брук за Ridge , тя  пита дали Брук се измъчва  да се говори за него и Брук й казва - не, аз не съм прикована за него. Обичам го и вероятно винаги ще така , но това време свърши за мен и това е сега началото за вас. Кар казва - това означава толкова много за мен и ти си  единствената с която мога да говоря за това, защото знаеш какво означава да имаш дете с човека, който ви обича.
Лекарят идва с резултатите и Ridge казва - добре, нека да насрочим процедурата за довечера или утре рано. Докторът му казва, че няма да се прави обръщането. Той казва на Ridge,че неговата сперма не е жизнеспособна . Ridge иска да вземат повече проби и лекарят каза ,че той вече е взел три и вероятността за бебе е по-малка от 10 % . Ridge е разстроен и казва - аз обещах…
Кар  разглежда  скица на Том , а той  се взира в нея и си спомня тяхната нощ .  Томас пита къде е баща му и Caroline казва - планира бъдещето ни, това е, което  каза. Томас се чуди какво означава това .
Brooke намира Ridge в офис и пита за лекаря. , пита дали е насрочена процедурата за обръщане на вазектомията , а той й казва, че не е необходимо защото не може да има бебе - това е проблем с плодовитостта.
Ridge казва, че не знае какво да прави, Caroline е толкова развълнувана и иска семейство. ,тя иска да има бебе  повече от всичко друго на света . Брук отива при него и докосва лицето му и казва, че съжалява. Тя го прегръща.
Caroline казва на Том - Ridge и аз ще  създадем семейство и аз съм толкова развълнувана за нашето бъдеще.
Ridge и Брук се  прегръщат , а в очите им има  сълзи.
Тече и някаква интрига  -Зенде-Никол , но с това не ми се занимава .

# 613
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Ridge и Брук се  прегръщат , а в очите им има  сълзи.

Ех, тези мъже и Брук! Само добри чувства между тях Laughing Мисля, че Брук наистина съжалява за Ридж.

Лекарят е изненадан да види Ridge,че все още чака , Ridge е загрижен за резултатите и казва, че жена му иска семейство и нищо няма да ги спре да го имат.

Когато прочетох това веднага се сетих за това колко време Кейти ходеше с онзи червен конец, уж голяма любов с Ридж и нищо не се получи. А тук Ридж доста скоро надяна пръстена на Кар, че и за бебе се замисли дъртютю

# 614
  • Мнения: 907
На Брук наистина й е мъчно за Ридж, но междувременно съм сигурен, че вече вижда възможността да го спечели отново. И е крайно време да го стори! Сладникавата романтика на Ридж и Каралайн е непоносима, обикновенно харесвам сладки и красиви двойки, но те са толкова неподходящи един за друг, че...
Предусещам, че е възможно Каралайн да се върне при Томас не защото е бременна от него, а от някакви чувства. След като Ридж й каже, че не може да има дете, а междувременно той самият разбере, че тя му е изневерила със сина му... отношенията им вече няма да са същите. Накрая навярно ще се разделят и Каралайн ще си позволи да е щастлива с подходящия за нея. Heart Eyes Но все пак това е ДиК и може накрая да направят историята противна в техен си стил.

Общи условия

Активация на акаунт