Американски, дръзки, красиви, любовни, приключенски сериали - Тема 7

  • 58 456
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 907
Ами ето, липсата на Тейлър наистина се усеща. Joy
Аз се дразня, че откакто се появи новия актьор, сценаристите развалиха връзката на Каралайн и Ридж такава, каквато беше, когато играеше Рон Мос. Спомням си как двамата се сближиха покрай разговорите за старата Каралайн и за рака като цяло. Бяха по-скоро като баща и дъщеря, но типично в стил ДиК в последствие ги превърнаха в 'грандиозна любов'. Чак и художествени души ги изкараха в любовта им... Joy Те не че не са такива, все пак са дизайнери, но на мен лично ми е смешно как дядото и внучката са изкарвани толкова велики, докато неговата баба си стои отстрани зарязана и е ясно, че тя е голямата любов. Joy
А това на Каралайн може наистина да е комплекс. И то не само към по-възрастните мъже, а и към мъжете като цяло- тя вече за пореден път се пренасочва към един докато е с друг, може би търси някаква мъжка ласка... А може и ние да си внушаваме и на драгите сценаристи това въобще да не им е минало през ума.  Mr. Green

# 586
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
На мен Тейлър не ми липсва, но ако беше на 110% щеше да развие тази теория.

Те не че не са такива, все пак са дизайнери, но на мен лично ми е смешно как дядото и внучката са изкарвани толкова велики, докато неговата баба си стои отстрани зарязана и е ясно, че тя е голямата любов. Joy

Това не го разбрах Simple Smile

# 587
  • Мнения: 907
Те не че не са такива, все пак са дизайнери, но на мен лично ми е смешно как дядото и внучката са изкарвани толкова велики, докато неговата баба си стои отстрани зарязана и е ясно, че тя е голямата любов. Joy

Това не го разбрах Simple Smile

Ами Ридж и Каралайн са изкарани някакви възвишени хора на изкуството, сякаш излезли от някой велик, любовен роман... а аз лично не виждам у тях нещо повече от дядо и внучка. Grinning А Брук е бабата на дядото- вечната му голяма любов, която той временно пренебрегва заради младото парче. Grinning Или с други думи- Ерик и Стефани 2.0. hahaha

# 588
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Аз съм на мнение, че преди да стъпят в брак, Карълайн и Ридж трябва да си признаят един на друг мръсните си малки тайни: тя за това, че си е легнала със сина му и може да е бременна от него, а той - да й каже за това, че не може да има деца. Peace

Не виждам защо Брук да е лоша, или гадна в случай, при положение, че тя иска да се знае истината, защото в "ДиК" винаги истината се е пазела/криела и сед като мине много време, тогава се разкрива. Peace Пример: Лиъмчо встъпи в брак с Хоуп, като преди това й беше изневерил със Стефка в Италия. ooooh! После като се разбра за това от видеото, пак се изкара Брук виновната, защото искала дъщеря й да види видеото, а тя просто не искаше Хоуп да живее в лъжа. (вече 2 пъти се случава да има видео запис, уличаващ Стефка в деяние, и тя да напира той да бъде изтрит Laughing Joy Joy hahaha)

Друг пример: Когато Стефани излъга Ридж за това, че Брук и Тоамс са си легнали на острова, той много бързо реши да се ожени за Тейлър, без да се досети, че това е поредния коварен план на майка му да го раздели с жената, която обича толкова време. ooooh! Sick Sick Sick

Трети пример: Когато Амбър беше бременна от Рик, Брук пак имаше съмнения относно бащинството, но никой не взе това на сериозно. ooooh! (най-лесно е да бъде вземана Брук на прицел Crossing Arms)

Последна редакция: чт, 10 сеп 2015, 20:44 от David_Charvet

# 589
  • Мнения: 6 161
...Не виждам защо Брук да е лоша, или гадна в случая, при положение, че тя иска да се знае истината...
Така е  -  всички останали  слухтят около нейния живот , за да разкрият  нещо и после да го развяват /типично за комплексари , които  нямат свой  собствен интересен живот  Peace /. Сега  тя иска  просто Ридж да е почтен с  момичето .
Днес  в ДиК  нищо интересно . Брук и Ридж  разговарят дълго  по  известната тема . Накрая той  и казва ,че всичко трябва да си остане между тях - в тайна .  В същото време  Кар и Том също разговарят  по " тяхната" тема . Тя го  уверява  ,че  не е бременна , така че всичко  трябва да си остане в тайна  Naughty  Joy

# 590
  • Мнения: X
Тези дни по БНТ 1 бяха навярно последните общи сцени на Хоуп и Оливър. Оливър единствен на света помни каква любов са имали (заради татуировката сигурно) и никой не му вярва. Самата Хоуп нито чувства нещо, нито помни нещо, просто недоумява какво ѝ намеква фотографът на Форестър. ooooh! А те бяха любимата ми двойка - имаха страхотни, пълнокръвни отношения и между актьорите имаше огромна химия. Можеше дори да се направи паралел с легендарните Бридж, ако се налагаше - фотографът е нещо като дизайнер, а Хоуп е муза като майка си.
Сега на преден план са Кридж - двойка михлюзи с нулева химия, чиято единствена тема за разговор е четириъгълникът и тук-там Стихотворението (hahaha поне цял филм да беше като с Ридж и Бриджит). Все пак са по-малко ужасни от Лоуп - те бяха съвсем като брат и сестра, направо си обръщах главата на някои сцени, и говореха наистина САМО #Crazy за триъгълника, за поредната сватба и пак за триъгълника.
Брук се прави на Стефани. ooooh! Дано поне ѝ стане навик да храни Ридж - той има нужда. В новите серии се надявам Карълайн да му покаже какъв стар глупак е - да роди близнаци на Томас, да се събере с него и да станат любимците на модния свят. Ридж да си върви в Париж при съквартиранта гей.  Praynig

# 591
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Томас не ми е оставил впечатление, че е много талантлив моделиер. Добре, че беше Брук с едната му модна линия. Всъщност я светнете някой изобщо твори ли, или всички си гледат чаршафите/и тези на другите?

# 592
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Май се очертава да има сватба на плажа между Риджко и Карълайн.  Simple Smile

Само че това пак е отркаднато мястото за сватбата.  Peace ooooh! Плажът беше мястото на което се бяха женили михлюзът и Брук. Crossing Arms
Сватба N-1 в Малибу, 1994 год.


Сватба N-5 в Малибу, 2009 год.

# 593
  • Мнения: 65
Очевидно продължилата почти 3 десетилетия ера "Брук Лоугън", която разпалваше драмата в Дързост и Красота и роди цялата основа на шоуто, е към своя край.

Брук в последните 6 месеца не е била нищо повече (и то в НАЙ-ДОБРИЯ случай) от второстепенна, захвърлена в ъгъла коментаторка на събития, които не я засягат лично. Дори кратката история с пиянството, набързичко скалъпена за 2-3 седмици, не беше разрешена по никакъв начин и Брук не премина през този дългоочакван катарзис. Няколко мижави сцени с Дикън, обещание, че няма да пие повече и айде.

Нелеп е драстичния спад в участията на Катрин Кели Ланг. Ако допреди 2015, Брук е била на челна позиция по брой епизоди ВСЯКА година, без изключение (официална статистика 2002 - 2014), то сега тя е едва седма или осма в списъка... (за месеците от януари до август). Най-отгоре забележете са... Рик, Мая, Айви?!

Малко тъжно е, че сякаш възрастта на актрисата изигра тази определяща роля. Катрин все още една от най-красивите, най-отдадени актриси в този бизнес и заслужава по-достойни сцени, по-сериозни сюжети.

Защо Брук да не управлява компанията, да се бори за власт, както правеше в класическата ера на Дързост и Красота.  Все пак тя беше собственик на "Форестър Криейшънс" 10 години и най-успешният му директор. Нейните линии бяха най-продавани, най-скандални. BeLief продължава да е един от символите на Дързост и Красота и за мен - най-добре разказаната им история.

Защо всичко това се пренебрегва? Защо Брук продължава да седи като малоумна и да дреме в личните животи на хора, които не им пука за нея? Тя не може да играе ролята на Стефани и да е възрастната, доминантна майка-защитничка. Просто не й отива. 

Надявам се Брадли Бел да се излекува от тая треска, в която се намира вече половин година. Първо направи непоносимата Мая "звездата на сериала", после бавничко унищожи цялата традиция, атмосфера на шоуто и в момента имам чувството, че гледам някакви сурови кадри, без подходящата музика, заснети от неадекватни ъгли, с некадърни млади актьорчета. Евтино. Това е думата, която ми идва наум.

Ех, а навремето каква класа беше този сериал.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 18:20 от horrorman

# 594
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 914
Доста точно.

# 595
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
ТАЗИ СЕДМИЦА В "УЗУРПАТОРКАТА"


Естефания отива във фабриката и казва на Родриго, че идва да си вземе парите. Той й казва, че не могат да й ги дадат, защото ще отнеме време, за да отчетат колко да й дадат. Тя му казва, че не иска половината от парите, а всичко на куп. Пита Родриго дали още държат Вивиана на работа, като се има предвид че тя не работи, а е във фабриката да си търси мъж; казва му да внимава с нея. Естефания казва на Уили, че е поискала да им изплатят всичките й пари, той е доволен.


Мед. сестра Елвира казва на Паола, че сега разбира, че тя се преструва на болна и че сама се е гримирала и червисвала, не го е правела някоя от другите сестри, както си е мислела. Паола й казва, че няма да я издаде, защото я е наблюдавала и е разбрала, че може да я купи.


В затвора по време на обяд Сенобия кара Паулина да й даде от храната си, тя го прави. Сенобия й казва, че й се подчинява, защото се страхува от нея, казва й че заради нея е в затвора и хвърля подноса с храната върху Паулина и я поваля на земята и започва да я бие. Охраната на затвора идва и ги разтървава. Паулина бива отведена при директора, който й се нахвърля да я целува, Паулина го удря, той нея - също и заповядва да я затворят в карцера.

Хема отива във "Фабрика Брачо" и казва на Карлос Даниел, че уж съжалявала, че е издала Паулина на полицията и го пита дали пак са приятели.

Карлос Даниел пита Карлитос кой го е отвлякъл,


но той му каза, че не е бил отвлечен от никого, а сам е избягал от вкъщи и е тръгнал да търси майка си и е паднал в канавката. Карлос Даниел му казва, че това обяснява всичко, че майка му е невинна.

Карлос Даниел отива в затвора, за да се срещне с Паулина, но директорът на затвора му казва, че посещенията с нея са забpанени.

Освалдо научава от новините във вестника за арестуването на Паулина


и отива да се срещне с адвокат Едмундо Серано, и го моли да я защитава. Едмундо се съгласява и отива в затвора. Паулина се отказва от услугите му, като заявява, че не желае да бъде защитавана, а иска да си остане в затвора.


Карлос Даниел решава да наеме най-добрият адвокат в Мексико за Паулина - Едмундо Серано. Хема нахлува в къщата и казва на баба Пиедад и Карлос Даниел, че Паулина има съучастник и че той е наел най-добрият адвокат в Мексико - Серано.

Изморен от промяна във Вивиана, Леандро започна да се грижи за Вероника.

Мед. сестра Елвира казва на Паола, че трябва малко по малко да започне да дава признаци, че се подобрява. Паола одобрява идеята й и й казва да се обади на мъжа й, Карлос Даниел, за да го побърка мъничко.

Уили лъже жена си, Естефания, че отива на работа във фабриката, но вместо това той се среща тайно в гората с Вивиана. Тя го пита кога ще се разведе, той я лъже, че много скоро и я прелъстява.

Карлитос моли Лалита да го придружи до бутката за вестници, за да си купи комикс. Когато отиват там, той вижда в един вестник снимка на Паола с текст: "Спящата красавица все още е в тежко състояние."

Карлитос пита баща си Карлос Днаиел защо майка му е в болницата.

Естефания казва на Уили да става, за да отива на работа във фабриката. Той й казва, че не иска, да го остави да спи; нямало нужда да работи, защото ще им дадат парите от дела й. Тя му се ядосва и започва да му крещи, заплашвайки го, че ще се разведе с него и няма да види и сентало от парите й. Той й казва, че набързо ще се изкъпе и ще отиде на работа.

Карлитос пита баща си защо майка му е в болницата. Карлос Даниел му казва, че това не е майка му, а нейната сестра-близначка, която е тежко болна. Карлитос го пита тогава къде е майка му, защо е вкъщи. Карлос Даниел му казва, че майка му е в затвора, защото е обвинена в отвличането му.

Баба Пиедад води Карлитос в затвора при Паулина.



Вивиана разбира, че е бременна от Уили.

Уили и Естефания отиват да си търсят къща, в която да живеят.

Карлос Даниел отива в болницата при Паола, казва й че обича Паулина и иска да бъде с нея. Моли я да се възстанови, за да й помогне да я измъкне от затвора, за да може тя отново да бъде до него. Паола започва да заеква: "Кар-лос... Дан-еел... прос... -ти... мии." Карлос Даниел е в шок.



Карлос Даниел моли Паола, ако го чува да помръдне пръстите на ръката си. Тя ги помръдва, той отива да извика лекаря, казва му, че Паола е проговорила. Когато лекарят и мед. сестра Елвира идват в стаята, Поала отново започва да се преструва на парализирана и че не може да говори. Карлос Даниел се ядосва, хваща я и започва да я разтърсва.

Паулина започва работа в лазарета на затвора, за да помага на болните затворнички.

Когато Хема отива във фабриката, Родриго й казва, че вече не иска да работи при тях, след това, което е сторила с Паулина. Тя му се изсмива в лицето и го пита: "И теб ли успя да те омае узурпаторката?" Родриго й казва, че Паулина е добра жена и че винаги е искала само да им помага, за разлика от нея (Хeмa) и Паола.

Вивиана казва на Уили, че чака дете от него, пита го кога ще се разведе. Той й казва, че няма да го направи, че й е казал че ще се разведе с Естефания, само за да получи онова, което иска. Вивиана му казва, че ще подаде оплакване срещу него в полицията за блудство. Уили я хваща и й удря шамар и я заплашва да си мълчи за случилото се между тях, и да не си и помисля да отива в полицията защото иначе лошо й се пише.


Тя му казва, че го мрази и избягва.

Родриго и Карлос Даниел отиват в болницата при Паола. Тя се преструва, че се разкайва за всичко лошо, което е направила и иска баба Пиедад, Естефания и Фиделина да й простят за лошото й държание към тях.

Полицията отива в къщата на Естефания, за да арестува Уили за изнасилването на Вивиана.

Паулина прочита във вестника, че сестра й е проговорила и отива да я посети в болницата. Казва й, че ще се жертва заради нея и ще поеме цялата вина, вместо нея, за да не опетни името й и я прегръща. Паола се усмихва злобно;[/blue]

после тя пита Паулина, наистина ли са сестри. Паулина й казва, че е истина, казва й че й прощава за всичко и че я обича.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2015, 21:59 от David_Charvet

# 596
  • Мнения: 907
Потресен съм каква кучка е Стефи в ДиК. ooooh! Преди я харесвах и в повечето случаи виждах причините да върши щуротии, но сега вече не знам какво да кажа. Айви също не беше права, но поне си мислеше, че прави всичко заради Али... а и накрая осъзна, че е прекалила и изтри видеото на добра воля. И после Стефи да се държи по подобен начин с нея! Shocked Силно се надявам скоро да изскочи някакво скрито копие на записа и бързо-бързо да й се стопи самодоволната усмивка.
Сватбата на Ридж и Каралайн пък беше една от най-странните, които съм виждал. Можеше и да е романтична ако двамата влюбени бяха наистина красива двойка, а не пореден римейк с дядо и внучка... Чакам с нетърпение реакцията на Брук като разбере! Joy

# 597
  • Мнения: 6 161
 PeaceПривет ! В ДиК  в понеделник  Ридж и Кар се "женят" неофициално /по документи/ , но с всички  дивотии , които  се правят в ДиК  ooooh! Следват два дни разбори на церемонията ,  ходене по плажа  и  възторжено квичене  от Кар  Laughing
Томас  е поизнервен  и целува Никол .
 
Потресен съм каква кучка е Стефи ...
 smile3513  Кучката Стефка арогантно  уволнява  Айви и я гони  с охраната  ooooh! Уаят не може да повярва  и  ги заплашва  Naughty
После Ст. разговаря с Лиъм и  изразява  голямото си задоволство - аз имам властта и ще правя  каквото си пожелая  Mr. Green. Лиъм е обезпокоен от заплахата на Уаят , но  самоуверената му "любима"  е сигурна , че  той нищо няма да и направи / егати и самочувствието  Rolling Eyes /.
Уаят  вика Бил  на среща , казва му за Айви  , предлага му да  създадат  нова  модна  къща , която да конкурира ФК /дано да му разкаже и за  убийцата  Praynig / .
SNS Spoilers - The Week of September 21 - 25 - #boldandbeautiful
Shaken by Bill and Katie's visit, Steffy seems to make sure that Liam is still in her corner.
Liam is caught in the crossfire over which family members should work at Forrester.
Ivy devises a plan to regain her job, which involves talking to Steffy.
Quinn questions Wyatt's unexpected change of heart.
Caroline is ready to start a family with Ridge.
Brooke urges Ridge to tell Caroline about his vasectomy right away.
Nicole confronts Thomas about his obvious feelings for Caroline, which results in Thomas kissing Nicole.
News of the kiss makes Zende jealous, prompting Nicole to tell him who Thomas was really thinking about when it happened.
Zende reveals his feelings for Nicole and asks her on a date.
A powerhouse couple takes steps to reclaim their throne.
COMING: Ridge needs to move fast.

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 16:47 от Ели-фен

# 598
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Аз от кога казвам, че Стефка е зла, ама никой не ми вярва.  Naughty Дано да има някое скрито копие на записа и да я вкарат в затвора Praynig, там да я видим на кого ли ще се перчи? Thinking

# 599
  • Мнения: 6 161
 Laughing За сега никой не говори  за копие на записа , днес /сряда/ в ДиК  през цялото време  коментираха  евентуалната  нова фирма на Спенсър  , която да конкурира  ФК .
Междувременно  Айви отиде във  ФК  за  личните си вещи , Стефка не я пусна и изпрати Чарли  да и донесе кашона . Пам сподели с Чарли  ,че зад това уволнение стои нещо друго ... сигурно пак ще се правят на детективи  Joy #2gunfire Дано  супер-Чарли да открие нещо забравено на служебната и поща  Praynig .
Айви  отиде  доста унила при Уаят , а той доста въодушевен  и  заразказва  за новото начинание на Спенсър - предложението е той да  оглави  фирмата  с Кейти . От известно време Бил се появява с нова прическа на пудел , Кейти добре го е подредила и го гледа с умиление  Joy

Общи условия

Активация на акаунт