Нови придобивки в гардероба - 40 (юбилейна)

  • 108 572
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 866
За пръв път си купувам дънки онлайн. Дано да се окаже успешна покупка.

Скрит текст:

# 691
  • Мнения: 87
Благодаря момичета Simple Smile. Относно обувките не са от най - удобните, но много ми хареса цвета им и в краен случай ще ги обувам само от колата за кафе и обратно  Laughing Laughing Laughing

# 692
  • Мнения: 7 519
Да, кашмирен шал изтъкан от вълната на специална коза, а не от район, какъвто е състава на това което показва.  Peace
Района не е кашмир. Района е направен от целулозни нишки и е много евтин материал, докато кашмирен шал с такива размери ще струва майка си и баща си.

Пашмина е кашмирен шал Peace

# 693
# 694
  • Мнения: 14 507
Да, кашмирен шал изтъкан от вълната на специална коза, а не от район, какъвто е състава на това което показва.  Peace
Района не е кашмир. Района е направен от целулозни нишки и е много евтин материал, докато кашмирен шал с такива размери ще струва майка си и баща си.

Пашмина е кашмирен шал Peace

Района може да е евтина материя, но е много приятна и издръжлива, имам такива дрехи Peace

Но разбира се няма нищо общо с кашмира.

# 695
  • Мнения: 235
Аз само да поясня, не е купуван онлайн шалът и ужким ме увериха, че каквото пише на етикета (70% кашмир, 20% коприна) е вярно, но никога не може да съм 100% сигурна без да тества плата. Нямам истински кашмир за да сравня, но не съм дала особено голяма сума за шала.  Grinning

# 696
  • Мнения: 7 519
Да, кашмирен шал изтъкан от вълната на специална коза, а не от район, какъвто е състава на това което показва.  Peace
Района не е кашмир. Района е направен от целулозни нишки и е много евтин материал, докато кашмирен шал с такива размери ще струва майка си и баща си.

Пашмина е кашмирен шал Peace

Района може да е евтина материя, но е много приятна и издръжлива, имам такива дрехи Peace

Но разбира се няма нищо общо с кашмира.
На шал е отвратителна материя и се мачка ужасно. Имам такъв шал подарък и го нося само заради цвета.

# 697
  • Мнения: 7 519
Аз само да поясня, не е купуван онлайн шалът и ужким ме увериха, че каквото пише на етикета (70% кашмир, 20% коприна) е вярно, но никога не може да съм 100% сигурна без да тества плата. Нямам истински кашмир за да сравня, но не съм дала особено голяма сума за шала.  Grinning
Няма значение, важното е да си го харесваш Simple Smile, а аз просто исках да поясня, че това на снимката не е кашмир и най- евтината пашмина която можеш да купиш е на цена около 70-80 лева и то от Непал. В Европа цените са над 100 евро.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 10 638
На мен ми стана интересно за тези шалове и прочетох, че истинските имат сертификат.

# 699
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Действително истинските изделия от кашмир са скъпи и произходът им се доказва със съответен сертификат.

Много търговци описват дадения продукт като кашмирен на базата на пребенрежително количество кашмирена нишка в състава. А някои и направо нямат.

Та вложението в истински кашмир си струва, но трябва да бъде направено внимателно, за да се избегнат разочарованията.

# 700
  • Мнения: 7 519
Не е задължително да е истинска пашмина Simple Smile Има такива, които са примерно вълна с коприна и също са много хубави, а най- важното е да ни харесват  Peace
Погледнах в нета за истинска Непалска пашмина ... ами цената е над 200 паунда  #Crazy
http://www.uk.forzieri.com/shawls-wraps/forzieri/fz20220-026-00

# 701
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
О, да има всякакви комбинации от тъкани и в различен процент  Simple Smile

Точно за това изборът е бая труден. Аз примерно още не съм се наканила да си купя истински качествен кашмирен пуловер. Но и това ще стане.

# 702
  • Мнения: 2 848
За мен най-добрата комбинация е кашмир,коприна и вълна и ако е обработена качествено, то усещането е невероятно.

# 703
  • Мнения: 7 519
За мен най-добрата комбинация е кашмир,коприна и вълна и ако е обработена качествено, то усещането е невероятно.
Дам на цена от 250 паунда ....

# 704
  • Мнения: 235
И на мен ми стана интересно и се разрових да видя, вече съм сигурна че са ме излъгали.  Laughing
Мислех си, че само 100% кашмир е цифра, защото съм ги виждала тези шалове за по 300 паунда. Следващия път ще си направя рисърч ако тръгна да купувам. Иначе е много мекичък моят и цветът на живо е по-светъл от снимката, която намерих в нета. Много свежо седи.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт