Нови придобивки в гардероба - 40 (юбилейна)

  • 108 565
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Маришка, да беше казала - в НДК има изложение и Биби Копоева (авторката на бижутата) е там с цял щанд с нейните неща. Можеше да ги видиш на живо  Hug
Да, видях, но ние на 10-ти тръгнахме, а изложението е от вчера, мисля.
Съжалявам за спама, момичета   bouquet

# 676
  • Мнения: 72
ХЕНД МЕЙД ФЕСТ КОД: ЛЮБОВ - това ли имаш предвид?

# 677
  • Мнения: 625
Включвам се с много странна молба и въпрос.Бях в MAC в Маll Sofia,едната консултантка беше с уникален черен кръст,колие за врата,но повече ми харесаха топчетата гривни на другата (младичка с тъмна коса и зелени очи), гривните бяха само с черни топчета и имаше кръстче,изглеждаха ми обаче и като навити от по дълго колие,не съм сигурна newsm78,та някой ,ако се сеща кои са бижутата , моля да сподели,те и двете консултантки толкова сопнати и надути,че как да ги попиташ нещо,камо ли това #Crazy

# 678
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ХЕНД МЕЙД ФЕСТ КОД: ЛЮБОВ - това ли имаш предвид?

Да  Peace

# 679
  • Мнения: 87
Обувки



Риза


# 680
  • София
  • Мнения: 3 813
Ънриал, чудесни обувки Heart Eyes

# 681
  • Варна
  • Мнения: 10 635
Обувки
Скрит текст:
И аз се загледах в обувките и доста им се чудех. Видяха ми се много корави около петата и така и не ги пробвах.

# 682
  • Мнения: 866
Жилетка:
Скрит текст:

Пуловер и панталон (купувани с един месец разлика, сега видях че са ги комбинирали двете)
Скрит текст:

# 683
  • София
  • Мнения: 389
Рокля :

Скрит текст:

Чанта :

Скрит текст:

От Цветето за Св.Валентин   bouquet

# 684
  • Мнения: 170
дънки
Скрит текст:
Скрит текст:

още едни
Скрит текст:
пуловер  Heart Eyes мерси на Tyra за предложението да погледна в зара за овърсайз пуловери   bouquet
Скрит текст:

 strept страхотни придобивки  Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 2 447
жилетка в сиво
Скрит текст:
сако
Скрит текст:

Unreal_ , страхотна риза.

# 686
  • Мнения: 235
MIVA06, страхотни дънки, втория чифт не съм го виждала на живо, но ми харесва много. От София ли е купуван?

Аз ужким нямах нужда от нищо, ама  Rolling Eyes:
дънки
кашмирен шал
герданче  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 170
Мерси, покрай една рокличка за детето, която не успях да намеря в магазина им , взех и другите неща . Дънките са на сляпо от английския сайт .

# 688
  • Мнения: 7 519
MIVA06, страхотни дънки, втория чифт не съм го виждала на живо, но ми харесва много. От София ли е купуван?

Аз ужким нямах нужда от нищо, ама  Rolling Eyes:
дънки
кашмирен шал
герданче  Heart Eyes
Много хубави придобивки, само една малка добавка за шала, понеже обожавам такива шалове. Такива шалове се водят пашмина и за да са истински, трябва да са направени с вълна от специална коза и струват доста повече от 4 долара Peace

# 689
  • Мнения: 14 507
Пашмина е кашмирен шал Peace

Общи условия

Активация на акаунт