ЛОНДОН - 7

  • 83 560
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 402
Бърз запис....тръгвам след 5 дни.

# 31
# 32
  • Луната
  • Мнения: 3 211
ASSAMARIS Hug страхотно филмче... прииска ми се и аз да видя на живо коледно украсения Лондон Simple Smile

# 33
  • Мнения: 366
ASSAMARIS Hug страхотно филмче... прииска ми се и аз да видя на живо коледно украсения Лондон Simple Smile
https://www.facebook.com/wazlaw/media_set?set=a.856824091037176. … 1&pnref=story

# 34
  • Мнения: 9 200
Eто какво има до края на Декември в Лондон
мечки http://www.visitlondon.com/paddington/bear/39603000-blush
и важна инфо за транспорта по Коледа
http://www.visitlondon.com/things-to-do/whats-on/special-events/ … mation?ref=mosaic

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 16:13 от pinko

# 35
# 36
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Здравейте! Радвам се, че има такава тема. Миналата година ходихме семейно до Лондон за 10 дни по Великден, на гости на майка ми и малкия ми брат. Останахме очаровани и тази година пак ще отидем. Взех билети на easyjet на доста добра цена според мен - от 45 евро в едната посока на човек. Миналия път не успяхме да видим всичко, което искахме и догодина ще поправим това.

Страхотна първа страничка с много информация! Адмирации!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 037
Тъй като пътуването ни наближава, имам въпрос - някой да е пътувал от Лутънското летище до Лондон с влак? И понеже гарата не е точно до летището, а се пътува няколко минути с автобус до нея, откъде се хваща автобуса? Лесно ли е за ориентиране и т.н.? А, да - и къде се намират автоматите на летището, от които бих могла да си взема билетите за влака? Всякакви съвети ще са ми от полза!   bouquet

# 38
  • Мнения: 366
Тъй като пътуването ни наближава, имам въпрос - някой да е пътувал от Лутънското летище до Лондон с влак? И понеже гарата не е точно до летището, а се пътува няколко минути с автобус до нея, откъде се хваща автобуса? Лесно ли е за ориентиране и т.н.? А, да - и къде се намират автоматите на летището, от които бих могла да си взема билетите за влака? Всякакви съвети ще са ми от полза!   bouquet
Пътувахме с влак от Лутън до Кройдон. На практика се минава през Лондон Бридж и Виктория. Билетите се купуват на летището - има си гише. После с автобус  се отива  до самата гара /безплатно/.
Но имай предвид, че билетите за влак са много по-скъпи.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 037
Ние сме с купен онлайн билет до St Pancras. При закупуването на билетите посочих, че ще ги взема от машини на самото летище, затова ме интересува къде се намира въпросната  Laughing Както и откъде тръгва въпросния автобус до самата гарата?  Mr. Green

И не, не ни излезнаха по-скъпи, тъй като с тях ще ползваме офертите 2 в 1, отделно от факта, че с тях е по-бързо и по-сигурно, че по пътя няма да има някой ремонт, респективно задръстване и да закъснее с пристигането си на летището. Аз лично имам кофти опит, затова предпочитам влаковете, въпреки цената  Peace

# 40
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Феичка13 на летището щом има гише за продаване на билети, от там може да получиш информация къде са машините и от къде се хваща буса Simple Smile

# 41
  • Мнения: 366
От  самия изход от летището тръгва/ лилав беше/, една лелка на вратата гледа билета за  влака и те пуска.

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 12:22 от ASSAMARIS

# 42
  • Мнения: 5 742
Един въпрос: ако документа с които пътуваш, паспорт или лична карта,валидността му изтича след един месец, ще имам ли някакъв проблем? Ще пътувам на 10 януари, а паспорта ми е валиден до 14 февруари?

# 43
  • Мнения: 4 363
За Лондон (и ЕС) няма проблем, стига да е валиден докато си там. И лична карта може. За други страни може да е различно

# 44
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Здравейте!  Peace Предстои ни поредно пътуване до Лондон, този път със седемгодишната ни дъщеря. Някой от вас гледал ли е и може ли да препоръча детски мюзикъл? Колебая се между "Цар Лъв", "Матилда" и "Чарли и шоколадовата фабрика". Четох отзиви и за трите в нета, но не можах да се ориентирам. (Преди време съм гледала "Оливър" и "Магьосникът от Оз" и ги намирам за невероятни, но за съжаление в момента не се играят)
Аз съм гледала само Цар Лъв и Оливър с малката. От двата мисля, че на дете много би се харесал Цар Лъв. Иначе и аз заглеждам Матилда и Чарли, тъй като щерката харесваше тези книги и герои. Сега преди Коледа има и много коледни представления, най-много пантомими, които си заслужават. Ако детето не разбира английски, според мен, е добре да го заведеш на постановка, чиято история я знае предварително.

Тъкмо и аз се включих да кажа за мечокът Падингтън, но гледам вече сте пуснали линк  Grinning
Във вторник вечерта имам едно бързо отскачане до Лондон за фирмено парти. Шефът ни букна хотел и билети за влака след 9:30 сутринта! Мисля да стана по-рано, дано и времето е хубаво и набързо да отметна няколко мечока  Crazy Laughing Колегите сигурно ще ме спукат от бъзик, ако разберат  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт