Лидл ::53::

  • 79 581
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 197
Аз се чудя какво толкова им хресвате на плодовите чайове на лидл. Ако прочетете етикета, ще видите, че плод може изобщо и да няма вътре, но аромат и/или оцветител - със сигурност. Това май  важи за повечето плодови чайове, не знам, но за лидлските съм сигурна, защото исках да взема за детето, но имам навика да чета етикети и се отказах. За себе си съм вземала зелен чай с различни добавки - отвратителни. Залагам си главата, че бяха бъкани с ароматизанти.

Споделям мнението донякъде. Че има плод -има, но че ако е само плод и разни билки, няма да има такъв силен аромат, съм убедена. Т.е. явно е, че има доста ароматизанти. То май си и пишеше на етикета. Лошото е, че поне доколкото си спомням, нямаше обозначение за вида на ароматизанта, който със сигурност е някое от Е-тата, а за количество пък да не говорим. Дано новите правила за етикетиране да дисциплинират производители и търговци!

# 286
  • Мнения: X
Чаят с круша - да ,но останалите са с голямо съдържание на хибискус. Което не е плодов чай за мен и сравнен с другият с шипка и плодове /опаковка от 25 броя за 1,50 мисля / ,освен пирамидалната торбичка не виждам поради кое е по -скъп. Пробвайте чаят с ябълка от старата серия ,също е много приятен.
  Като цяло този с круша ми хареса и пак ще взема -обичам круши и всичко ухаещо на круша.
   Моля да се сподели за цитрусовите дали са хубави. Четох нещо за манго ,по -горе -такъв с манго не съм видяла.
   Зеленият с ванилия ми замириса странно . Зеленият с жасмин е слаб за мен. От придишните зелени освен с кактус имаше и с грейпфрут беше страшно освежаващ - пиех го даже лятото.
  Ако чаят е изцяло плодов сушени плодове ,няма как да е на тази цена . А който не му допада да не го купува . Просто си взема сушени плодове и да си прави микс по вкус .

# 287
  • София
  • Мнения: 9 850
Пия цитрусовия сега, допада ми. Силен аромат има, да, но е приятен и на вкус, и на аромат. Може и да е слаб за хора, свикнали с черен/зелен чай.

# 288
  • Мнения: X
То има и цитрусови с зелен и  черен чай . Въпроса е ,че онези си се водят и са с преобладаващо съдържание на чай  ,а тук процента на плода е 1 ,а количеството на хибискуса варира и затова може да се каже ,че наименованието е подвеждащо -би трябвало да пише чай с хибискус и аромат / вкус на  еди какво си . Само с крушата има що -годе круша.
 

# 289
  • Мнения: 1 244
Аз си взех от зеления чай с ванилия и в интерес на истината, не ми хареса. При положение, че аромата на ванилия го обожавам, тук нещо не ми допадна никак. Плодови чайове не купувам, обичам в моята чаша чай, наистина да има чай Simple Smile И билкови отвари харесвам много Simple Smile Особено мента Heart Eyes

# 290
  • Мнения: X
Точно и аз съм фен на ванилията ,но ми замириса странно като взех кутията. Например обичам чай с лимон ,но с парче лимон .Тези с аромат или кора от лимон в тях не ми допадат /лимонена трева тоже/.
  За мен също чая е растението чай ,ама съм съм си теаман от дете ,така съм закърмена дето е речено. И  е конщунство да наричаш билкова отвара чай . Ама това си е мое мнение Grinning
 
 

# 291
  • Мнения: 1 244

  За мен също чая е растението чай ,ама съм съм си теаман от дете ,така съм закърмена дето е речено. И  е конщунство да наричаш билкова отвара чай . Ама това си е мое мнение Grinning
 
 

Съгласна съм абсолютно Simple Smile

# 292
  • Мнения: 1 073
Така се надявах някой да пусне новата брошура днес Simple Smile

# 293
  • Мнения: X
Моите деца много харесаха еди шиколадови коледни близалки, няколко пъти ходя да ги търся и няма - явно няма да ги зареждат пак.  Confused

# 294
  • София
  • Мнения: 1 570
Имаше ги днес в Младост3.

Днес си взех чедър от делукс серията, много е хубав и белият, и цветният.
И от еклерите с шоколад взех, чудесни са.

# 295
  • Мнения: 1 325
Така се надявах някой да пусне новата брошура днес Simple Smile
Не само ти. Mr. Green

# 296
  • Мнения: 1 557
Аз си купих точилката и много си я харесвам. Цветна и весела ми е, пести ми място  Heart Eyes Още не съм разточвала с нея, не мога да кажа как ще е, но за мен 12-те лева си струваха, пък било то и само заради външния вид.   Crazy

# 297
  • София
  • Мнения: 966
Имате ли отзиви за лампата за гел лак? Пускат я от понеделник.

# 298
  • Мнения: 1 325
Имате ли отзиви за лампата за гел лак? Пускат я от понеделник.
За отзиви не мога да кажа, но да предупредя, че не са много полезни тези лампи. Действат като солариум и са опасни за кожата.
Иначе другата седмица много хубави дрешки ще има, изненадаха ме приятно, бельото също не е лошо.

# 299
  • София
  • Мнения: 44 122
Брошурата вече е на сайта.

Общи условия

Активация на акаунт