Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 304
  • 717
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 716
Кости, ти лоша, лоша лелка такава!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Какво да кажа? Права си абсолютно...  Hug
Аз дори и не мога да кажа, че имам и впечатления от ябълка или ако имам, то те са съвсем повърхностни...ще ме прощавате  Embarassed

# 196
  • Мнения: 2 138
Маришка пращай, че не мога повече. Това неведение ще ме изтормози до краен предел  Mr. Green

Нели .... амиии какъв подарък искам ли  newsm78 На първа страница ми е написан списъкът. Още един ли да направя  Thinking Mr. Green Hug Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 5 405
На Паячето не съм другарче, затуй да казвам ли какво обичам или не Grinning Mойто другарче знае ли какво, що обичам, намерило ли е това, ако е дирило, сред моите лоши коментари. И аз последната седмица само се карам на хората. Да не останеш с лошо впечатление!  Laughing Embarassed Подскажи  Laughing
Кости  Simple Smile ама си права  Peace най-добре да си оставим така нещата, а ябълка да се включи следващия път, ако иска Simple Smile

# 198
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
да взема да пратя ли, що ли...? Wink
другарче, кажи  Grinning
Ми пращай, аз не знам какво се чудиш още, освен ако не си решила лично да ми го дадеш в събота  Flutter, ммм?  Hug

А, Вени, нИ сЪ бутай, молА ти сЪ, на мен шИ праща Crossing Arms...

Дес, благодаря, отивам да търся снимки в нета...

# 199
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, забравих да кажа за ноктите! Онзи ден ходих на маникюр. С къси нокти съм и избрах един много тъмно лилав цвят с леки бляскави неща. Звучи много циганско описанието  hahaha, обаче не е зле на живо, честна дума!

# 200
  • Мнения: 1 831
Добър вечер  Hug

Маришка
Скрит текст:
Имах Nook simple touch /без подсветка/ 2 години и съм супер доволна и още си е здрав сега го ползва ММ. А сега си подарих на мен същия само, че с подсветка че чета понякога вечер и е много удобно. Общо взето аз съм влюбена в четеца  Heart Eyes

Тук е адски студено и кучето не ще да спи в къщичката си на двора и само пред врата стои и ми е много мъчно. Не съм свикнала да имам живот макар и на двора и сега сърцето ми се къса.

# 201
  • Мнения: 10 716
Уф, и моят блести с брокат, ама е розАв  Crazy

Иначе нищо му на маникюра, Деси, но просто не съм свикнала да се гледам с такъв цвят  Mr. Green

# 202
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Скрит текст:
Басимуй. ooooh!

 Има ли четвъртокласници тука?!  Crossing Arms Залегнала съм над "Верният приятел" на Оскар Уайлд. Тони е написал план от 10 точки, ама реших да видя какво е направил. И сега като не ми се занимава с това точно. Че и текстът един дълъг, дълъг...Че и не ми се чете Уайлд точно сега, с неговата болезнена чувствителност. Ама четох, к`во да правя.

# 203
  • Мнения: 5 405
Вени, би ли снимала лилавия маникюр  Crazy Да ни го покажеш в събота, ни са барат книжки без маникюр  Laughing

А кога беше книжния панаир? Ще има ли?

Мариша, и аз съм с Nook-чо като на Лофчето, без подсветка, много си го обичам  Heart Eyes Но няма да откажа подсветка, чудя се що не си поръчах като можех.. както и да е. Следващия ще е с подсветка, но кога ще е не се види.

# 204
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, би ли снимала лилавия маникюр  Crazy Да ни го покажеш в събота, ни са барат книжки без маникюр  Laughing
Много ми е смотана камерата на телефона и в тая тъмница не знам какво ще излезе. Ако ми остане време, ще го щракна утре. Но в събота ще го видиш най-добре, с гелиш съм и няма да е мръднал.

Книжният панаир е от 9 до 14 декември  Peace.

# 205
  • София
  • Мнения: 4 903
Кости написа моите мисли  Peace
А Нели допълни. Правилата са ясни и затова са правила, за да се спазват. Всеки компромис е проява на толерантност към несериозното отношение към темата и Нели  Naughty
Всички сме заети, всички работим, гледаме деца и пр. Но има ли желание има и начин.
Който е изпуснал тази игра, ще се включи в следващата и Нели няма да има никаква вина за това.

# 206
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Я ми кажете защо последният ми гел лак почна да се бели още на 8-10 ден? Все същата маникюристка ми го прави, предният издържа без проблем над 3 седмици...
И още нещо - в чудо съм се видяла, приемам всякакви съвети за ноктите си - няколко от тях растат сцепени на две по дължина - ужасно е неприятно, като закача някъде едната половинка и се отчупва до месо Tired...и така съм над десетилетие...заздравители, масла, чудеса. Последните 3 месеца капя Екзодерил без никакъв ефект. Направо ми се реве, искам поне 3-4 мм нокти да имам, а то Cry...

# 207
  • София
  • Мнения: 6 210
Мариета, да не би нещо да не е догодила маникюристката? Знаеш, случва се на всеки да няма ден и да не пипне нещата като хората. Аз изкарвам също по повече от три седмици, друг е въпросът, че вече много израства.
Миналото лято няколко пъти бях модел на сестра ми. Тренира върху ноктите ми по много агресивен начин. Като махнахме геловете и акрилите, ме накара да се мажа с Микро Сел за месец - оправиха се. Скъп продукт е, но мисля, че си струва. Обаче трябва да го мажеш по схема и май не може да се лакираш върху него  newsm78.

# 208
  • Мнения: 5 405
Ок, Вени  Hug мерси.

Аз съм си хванала ноктите, косата и кожата като цяло, че много се влияят от това какво ям  Sick като залитна по глупости от сорта на сладки, бисквити и т.н. и след има няма някой ден съм с гадна пъпка по лицето, а ноктите почват да се чупят, белят и т.н. Само маслото на Икаров за нокти ги оправя.

# 209
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
И нокти показвайте тук, ей аз много обичам.  Crazy

Трайността на лака ( дори на гел лак) много зависи от състоянието на ноктите и като цяло от организма. Мариета, възможно е да имаш недостиг на някаква съставка в организма си.

Въпреки, че много хора отричат витамините за себе си съм забелязала, че действат. Приемах по- големи количества Биотин на таблетки и се беше отразило много добре на косата и ноктите ми.

Опитай и с Микросел 2000 ( това е заздравител и го има в аптеките). Напоследък чета и за някакъв заздравител на Евелин 8 в 1, но около 50% от момичетата, които го пробваха се оплакаха от парене и общо взето не го препоръчвам. Микросел съм ползвала и само той ми е помагал.

Ако си с гел лак ти препоръчвам да спреш, много пъти съм се надъхвала да си слагам гел или да ползвам по-дълготрайни лакове за нокти с печене, но махането е отвратително и изтощава допълнително ноктите.

Общи условия

Активация на акаунт