Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 341
  • 717
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 117
Мерси,Мери!  Hug Имам джинжифил,ще си сваря .  Peace

# 181
  • Мнения: 10 758
Кифчето щеше да се включи, ако искаше ... тя си е редовна тук.
Аз бих се радвала, ако се включи, но не е удобно да я караме насила  Rolling Eyes
Но тя сама да си каже и прецени  Hug

Изобщо конфузна се получава ситуацията както и да я погледнеш  Confused

Нели, ако искаш като прочета Хари Куебърт да ти го пратя?  Simple Smile

# 182
  • Мнения: 7 117
Мижжж,имах предвид,че Кифчето ,като редовна е видяла ,че вече сме разпределени и може за това да не е казала нищо,а сега да реши да се включи. Изобщо не съм искала да я караме насила.  Peace От друга страна ,Ябълка може да се сърди единствено на себе си,че от доста време не се е появявала. Отдавна коментираме датите за следващата игра.  Confused
Иначе за Хари Куебърт и аз съм желаеща .  Wink

# 183
  • София
  • Мнения: 6 210
Миж, много надежди възлагаме на тази книга; дано и на финала си с такива добри впечатления. Аз също се нареждам нейде из опашката с чакащи  Mr. Green.

# 184
  • Мнения: 10 758
Нямате грижа - ще направим списък за Хари и всеки по реда си ... с маникюр да чете  Mr. Green
Като казах маникюр такъв розов си избарах днес, че си се чудя  newsm78
Май вЕрно съм в период на умопомрачение  Rolling Eyes

# 185
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Първо да кажа на Зори, че стискам с все сили палци прегледът да покаже отлични резултати Praynig!
После на Нара - това е някакъв много гаден и упорит конюнктивит, който върлува - капки Макситрол помагат, но хората се влачат поне по 10 дни така, много е неприятно и заразно - като влезе в семейството - всички минават.
Миж, споко, и аз нищо не съм започвала да приготвям, така ме може да се окажа последната изпращаща - другарче мило, имай търпение...
Въпросът с ябълка е деликатен, доста е късно вече, според мен де, ако намерите решение ще е добре.
Паяче, само на хартия чета, обожавам всякакви джунджурии, особено сега - коледни - и всичко свързано с цветя и разбира се - готвене  Whistling

Точ, честити придобивки  bouquet! Тез оливерници отдавна ги гледам, ама стъклото им крехко като на играчка за елха, та не рискувам ooooh!. Аз пак от любимото Джъмбо съм си взела оливерници - пулверизатори - родих се - край на покапаните със зехтин - пръскаш и всичко е овкусено и чисто. Шишетата са стъклени с иноксови части, така че спокойно си ги бухам в миялната. И за смешни пари бяха...

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 13 604
Миж, какво му има на розовия маникюр  newsm78

# 187
  • Мнения: 1 107
И аз още не съм готова с нищо ...  Tired
Този път другарчето ми може и да е последно с подарък  Rolling Eyes
Нищо, не се притеснявай. Аз и за Коледа ще си ходя на българското вкъщи. До тогава, обаче, да си го пратила Naughty Mr. Green

Добрееее ... аз ще кажа това, което всички си мислят, но са прекалено възпитани, за да го напишат Peace
Нямам нищо против ябълка - много е мила и прави много красиви подаръци, а в опаковането е първа! Нооо ... тя по принцип не се включва при нас, пише от дъжд на вятър, изглежда не ни и чете Rolling Eyes Да се включва само за игрите, на мен ми се струва малко странно Peace
Не искам да обиждам по никакъв начин ябълка, всеки сам си знае колко зает е и как да си разпределя времето, но поне да си беше направила труда да почете малко назад, за да не изпадаме в такава неловка ситуация. За мен е неуважително Naughty

Съжалявам, че трябва да съм лошата лелка в случая, но така аз виждам нещата.
Ако кажете, трия поста Rolling Eyes

# 188
  • Мнения: 1 243

Този път другарчето ми може и да е последно с подарък  Rolling Eyes

O, това си е моята запазена марка, моето другаче ще получи последно. Wink

# 189
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Маникюр казахте - аз за сряда имам час и още не съм намислила какъв да е. Много ми се чупят ноктите и са съвсем къси в моменти - какво ще им ходи Rolling Eyes?

Нели да идва да каже дегустираха ли кекса?
Скрит текст:
Да не го остави довечера за с*кса  Whistling Mr. Green Embarassed

# 190
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251


Нели да идва да каже дегустираха ли кекса?
Скрит текст:
Да не го остави довечера за с*кса  Whistling Mr. Green Embarassed

 Тони вече няколко пъти и аз-също. Хубав е, де, не можах да го изгоря напълно. Само поприпламна отгоре, но премахнах черното. Вътре е важно, вътрееее.

 Сега правя чай, бягам, чеееееееееееее

 ......върнах се, изключих котлона. Правя чай против кашлица. И двете деца се мъчат да бухат, ама засега са скромни, не се чуват много. Направих чай, с какъвто баба и майка ни лекуваха нас с брат ми. Лукчета, локум /нямам/, счукани орехи с черупките се слагат, люспи от лук, индрише, мащерка или липов цвят, аз сложих пакетчета чай, защото не намерих липовия цвят. Това завира и се оставя да се запари. Много е приятен от аромата на лукчетата. Подслажда се с мед.
Сигурно го знаете, не знам дали лекува, но от него ни  е спирала кашлицата. едва ли е само внушение.

Кости, пряма и права си!  Peace

Зори, не ти казах, но ти стискам палци! За всичко, с цялата си любов, пращам положителни пръски от енергията си.  babydust7

Миж, благодаря за предложението за книгата! Hug Ще чакам да се изкажеш ти и отстъпвам реда си на някой друг желаещ. Аз не бързам да я чета, но проявявам голям интерес към нея. Наскоро доста се обсъждаше.

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 20:11 от neli mar4

# 191
  • София
  • Мнения: 3 313
Елинка, стискам палци за очите, много неприятни са проблемите с тях, особено за четящи хора... и на Зорито с изследванията всичко да е ок  Hug
Лофче,
Скрит текст:
Фърлила съм очо на същия четец  Crazy Доволна ли си? Има ли слабости според теб, какви, сподели моля те  Hug Отдавна ли го имаш?
аз съм гУтова и с подаръка  Crazy  Party  Flutter  Heart Eyes
да взема да пратя ли, що ли...? Wink
другарче, кажи  Grinning

# 192
  • Мнения: 662
Благодаря ви,но това с ракията едва ли ще го пробвам. Naughty Ще видим утре как ще съм и ще купя някакви капки.
Мислех си дали Киф,би желала да се включи в играта.  Thinking
Sinupret forte 3x1 първи вариант,Коризалия х 1 на всеки час до 6 тб.примерно(държиш в устата докато се разтвори),втори вариант.Аз лично предпочитам Синупрет ,върши добра работа.Африн спомага да отбъбне лигавицата.Ако общо не ти е комфортно ,вземи  Тайлол Хот до 3 х 1 саше(той има Псевдоефедрин и допълнително отпушва носа).Другите две предложения са хомеопатични така ,че се придържаш към желанието за бабини рецепти.

# 193
  • София
  • Мнения: 6 210
да взема да пратя ли, що ли...? Wink
другарче, кажи  Grinning
Ми пращай, аз не знам какво се чудиш още, освен ако не си решила лично да ми го дадеш в събота  Flutter, ммм?  Hug

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 13 604
Мариета, на къси нокти с черно и червено не може да стане гаф  Peace

Общи условия

Активация на акаунт