Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 842
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 3 867
Жаклин, много хубава прогноза. Благодаря! Всъщност, съвпадение или не, ми казаха, че седем са годни за оплождане, така че, прогнозата ти за сега е вярна  Wink

# 826
  • Мнения: 14 309
Ванини, успех! И аз съм за близнаци.  Hug

# 827
  • Мнения: 12 993
Казах ти:)) на трети ден ли трансфер, не съм разбрала. И тогава да е, ще е успешен опитът, толкова лели стискаме палци тука;)

# 828
  • Мнения: 15 033
Че после и бузки ще искаме да мачкаме Simple Smile

# 829
  • Мнения: X
В този форум ако харесваш някой, това означава, че задължително му се подмазваш. А ако не харесваш, значи си злобен хейтър или недоклатена лелка. Няма средно положение. Това установявам четейки някои теми.

Ванини, отново хубави новини, браво!

# 830
  • Мнения: 3 867
Не се знае още, кога ще е трансфера. Миналата година беше на третия ден, тази не знам.
Близнаци, а? То, колко му е - където е едно, там и две, се тая. Ама да не са три, че тогава ще разнасяте и вие бебета по график и час.  

# 831
  • Мнения: 15 033
Както сме много, ще се справим с разнасянето.

# 832
  • Мнения: 12 993
Цвети, така си е:) Аз обаче отказвам да си развалям настроението, Жаки не кашля, към 17 ще идем на преглед и ако е ок, тръгваме към брат ми. Купих му страхотно яке и за снахата взех, много ще се зарадват;) Обичам да купувам подаръци за близките си:))

# 833
  • Мнения: 22 438

ванини, успех още веднъж на теб, ще чакаме скоро добри новини. Simple Smile


JACKLIN*, дано не е нещо сериозно при вас и бързо да се оправя

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 21:23 от Sesylle

# 834
  • Мнения: 39 321
Ванини, дъщеря ми е прекрасен осемклетъчен тридневен ембрион.

# 835
  • Варна
  • Мнения: 6 316
Silvipl, много ти е пъргаво момиченцето. Grinning Съчетанието е много хубаво.

# 836
  • Варна
  • Мнения: 10 556
В този форум ако харесваш някой, това означава, че задължително му се подмазваш. А ако не харесваш, значи си злобен хейтър или недоклатена лелка. Няма средно положение. Това установявам четейки някои теми.
Свиква се! Отдавна не ми прави впечатление.

# 837
  • Мнения: 8 939
Ванини имаш стиснати палци и от мен и ти пращам бременни пеперуди. Simple Smile) Heart Eyes

# 838
  • Мнения: 11 680
ванини, стискам палци  Hug

Някой знае ли от колко часа ще започне черния петък в е-маг, че майка ме е натоварила да ѝ следя някакъв фризер  Rolling Eyes

# 839
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
ванини, стискам палци  Hug

Някой знае ли от колко часа ще започне черния петък в е-маг, че майка ме е натоварила да ѝ следя някакъв фризер  Rolling Eyes
И аз искам да знам, защото днес прахосмукачката изпуши.

Общи условия

Активация на акаунт