Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 840
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 840
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Миналата година,по смътни спомени, започна в 8.00

# 841
  • Мнения: 15 033
Май пишеше 00:00

# 842
  • Мнения: 7 201
Някой знае ли от колко часа ще започне черния петък в е-маг
Продажбите започват сутринта на 28-ми и ще продължат до полунощ.
http://technews.bg/article-76444.html#.VHcudc5FXwU

# 843
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама и тия от егам, евала, какъв бум направиха...Миналата година / или по-миналата, не помня кога влязоха у нас/ по това време никой не ги беше чувал, буквално за една нощ станаха лидери в онлайн търговията.

# 844
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
ванини, стискам палци  Hug

Някой знае ли от колко часа ще започне черния петък в е-маг, че майка ме е натоварила да ѝ следя някакъв фризер  Rolling Eyes
И аз искам да знам, защото днес прахосмукачката изпуши.
Ако видиш нещо - свиркай!Моята е за подмяна...чудя се на тези с воден филтър Rolling Eyes или Нера филтър или нещо такова беше Blush Laughing

# 845
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
уффф, предполагам, че доста ще се накачулят да пазаруват в черния петък. не се ли изчерпва всичко по-евтино много бързо? не съм влизала и обръщала внимание досега.

# 846
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
ванини, стискам палци  Hug

Някой знае ли от колко часа ще започне черния петък в е-маг, че майка ме е натоварила да ѝ следя някакъв фризер  Rolling Eyes
И аз искам да знам, защото днес прахосмукачката изпуши.
Ако видиш нещо - свиркай!Моята е за подмяна...чудя се на тези с воден филтър Rolling Eyes или Нера филтър или нещо такова беше Blush Laughing
Моята е с хепафилтър. Става въпрос за ежедневната. Ползвам всеки ден по два пъти, марката е Деу, цената 89 лв. ! 2000 вата мощност. Иначе за основно почистване използвам ОНАЗИ прахосмукачка  Mr. Green

# 847
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Аз искам нещо евтино, досегашната ми струва 56лв Simple Smile Издържа три години Simple Smile В черния петък ще дебна евтини смукачки, повече от 60, максимум 70лв не ми се дават. Планът ми е да огледам всичко на цена 60-70лв и да реша кое да е.

# 848
  • Мнения: 2 658
Ама и тия от егам, евала, какъв бум направиха...Миналата година / или по-миналата, не помня кога влязоха у нас/ по това време никой не ги беше чувал, буквално за една нощ станаха лидери в онлайн търговията.

Добре се справят.  http://technews.bg/article-63966.html Статията е от 2013 г.

Цитат
eMAG действа от една година на пазара в България, като наследи бизнеса на Aukro.bg.

# 849
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз искам нова прахосмукачка. Моята още си работи, въпреки че е на 10 години вече. Пукнало се е само някакво пластмасово нещо на удължението на маркуча. Бих си купила същия модел с удоволствие, но вече го няма  Confused

# 850
  • Мнения: 11 569
С риск да досадя, пак пускам линка- 2 за 1- ако има с кого да се комбинирате, 2 прахосмукачки за 70 лв.

http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/kupi-edno-vzem … shcha-24/page/6-7

Къде гледате за този черен петък? Аз бих искала съдомиялна.

# 851
  • Мнения: 2 658
Дари, ако не си блокирала рекламите, има една голяма и черна. Simple Smile
Горе и вдясно.

# 852
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
От как имам прахосмукачка с "кана", май с хера филтър се води, съм екстра. Вярно, че станаха вече 5 години, ама не е мръднала. Лесно се поддържа и почиства, и чисти добре.

Дари, в emag.bg.

# 853
  • Мнения: 11 569
Дари, ако не си блокирала рекламите, има една голяма и черна. Simple Smile

То освен да гледам, трябва и да чета, седят ми за фон само. Благодаря ти! Hug

Елит- мерси и на теб. Все забравям да те питам- с къса кестенява коса ли си? Преди две седмици цяла нощ те сънувах. ooooh!

# 854
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
не е съвсем къса, каре до над раменете и съм кестенява. нямам идея защо точно мен си сънувала. надявам се да е било нещо хубаво  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт