Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 755
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 021
Тони, как мина гостуването на свекърите?

# 46
  • Мнения: 3 867
Ми, да, Тони, най - важното не те попитахме. Е, как мина?

Снощи си правихме парти със снимки. Радвам се, че Ви видях, Вас и децата Ви.   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 23 080
Тони, как мина гостуването на свекърите?
Гладко.  Grinning
Дъщеря ми, срам не срам, ги отупа здраво откъм финанси - каквото поиска й беше купено.  Blush Ние с татко й директно я режем, когато преценим, че исканията й са безумни или неоснователни (повечето са точно такива), но баба й и дядо й явно се чувстват неудобно да отказват...

Снощи си правихме парти със снимки. Радвам се, че Ви видях, Вас и децата Ви.   bouquet
Тюююххх, ще чакам следващото. Ще участвам и аз.  Grinning

# 48
  • Мнения: 22 036
Някой да има кухненски робот или ренде за салати, от което е доволен?
Трябва ми да рендосва на лентички (цвекло, моркови), на кръгчета (краставици, картофи) и ако не е твърде нахално - на кубчета.
Гледам от много време и не мога да си намеря оптимален вариант.

Бърди, всички режат на лентички, но само един модел на Филипс реже и на кубчета. Влез в наш дом, има тема за роботите.
Аз съм супер доволна от моят (не е филипса с кубчетата - тук го няма) и лютеница правя в него.
Мирама, на нашите години кило-две отгоре са +. Нали знаеш, че над 30, жената трябва да избира между лицето и задника си Simple Smile. Аз отслабнах много, сега съм 50 кила, но не изглеждам много "свежа" в лице. В тяло го докарвам, ама....

# 49
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
   bouquet  за темата.
И честито на празнуващите!

# 50
  • Мнения: 1 959
Доброутро.
Вчера си мислех точно, че липсва Катерината на Тонка. Да е жива и здрава.


Чакам две телефонни обаждания. Изобщо не ми се занимава, пфу.


# 51
  • София
  • Мнения: 3 403

...и една колежка след отпуска в Коста Рика и всички черпят  ooooh!

Сега да видиш колко е малък света. Таман разглеждам снимките от Коста Рика и аз.

Честито на всички Катета.

# 52
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Лека и ползотворна седмица на всички!
Тонка, да ви е жива и здрава чаровницата! Нека със здраве си носят името всички, които днес имат повод да празнуват!
Преди малко в БТВ казаха,че по закръглените жени били и по умни  smile3534
Их, така ме зарадва с това обяснение! Знаех си аз, че не е току-така тоя стремеж към окръжността от моя страна  Joy
Мирама, на нашите години кило-две отгоре са +. Нали знаеш, че над 30, жената трябва да избира между лицето и задника си Simple Smile.
Ето, явно като се прибави и горния цитат, направо съм на верния път в избора си  Joy

Късмет и стиснати палци за тези, които поискаха!

П.П. Днес много тихо и спокойно в темата, не е като навалицата снощи.

# 53
  • Мнения: 22 036
Хайде да ви събудя с един потенциален зет Simple Smile.

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 22:30 от Down Under

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Добър ден и от мен, честит празник на всички именници и техните близки   bouquet

# 55
  • Мнения: 22 427
И аз го чух това за дебелите жени....направо пращя от мозък значи, че и децата ми умни. Simple Smile  Joy

Down Under, хахаха, да ти кажа смешно ми е, но си права за лицето и задника. Simple Smile
Имам приятелка, която за година много отслабна....сигурно към 30килограма, блъска на фитнес като луда, не яде нищо и т.н.
Ами....в лицето е....как да кажа....дори и многото грим и то все за луди пари не помага особено. А иначе е красива жена, но много се отрази този уж здравословен начин на живот на лицето и.

Тонка, моят мъж е така с децата....където и да отидем, задължително трябва да се купи нещо....а те вече са заринати с какво ли не. Нито играят, нито оценяват, нито нищо....аз постоянно налагам ограничения.
Ако събера всичко за 7години ще отворя голям магазин.
Е, хубавото е че рядко имаме съсипани играчки и са малко.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 032
Eeee, всичко изпуснах, много ме е яд, ама съм сигурна, че сте много хубави  Heart Eyes
Тонка, дати е жива и здрава малката красавица!

# 57
  • Мнения: 4 199
Може да се натъкнеш на интересни гледки докато просто отидеш да изхвърлиш боклука. Засърбяха ме пръстите да увековеча този конски накит - жалко, че не се вижда добре, но според мен това на върха на главата на добичето е от типа на шаренките прахоуловители. Пискюлите са отживелица!

# 58
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Добър ден!  bouquet

Честито на имениците и специално на красивата дъщеричка на Тони!  bouquet

Джули, хахаха, много креативно! Laughing

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Някой да има кухненски робот или ренде за салати, от което е доволен?
Трябва ми да рендосва на лентички (цвекло, моркови), на кръгчета (краставици, картофи) и ако не е твърде нахално - на кубчета.
Гледам от много време и не мога да си намеря оптимален вариант.
Аз ползвам ренде Бьорнер и след като му хванах цаката прави всичко изброено. Имам и кухненски робот, който го прави, НО ако се заблееш и изтървеш в момента когато купата се е напълнила всичко става омазано и като сдъвкано. Тоест ок е, но трябва да се изпразва често купата. Което значи, че аз една средна глава зеле я изпразвам 4-5 пъти. С рендето е по-удобно за мен.

И имам проблем с коледните подаръци за децата. Те си имат всичко. Искат таблет, но трети таблет мъжът ми се е запънал, че няма да купи. Искат лего, ама имат лего, сега искат някакви доста космически комплекти, адски скъпи. И аз мисля, че ще отрежа всички желания. И ще им купя по две настолни игри и/или пъзел. Домино, не се сърди човече, такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт