Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 752
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 892
Акаше, аз по-напред писах за коледния на дамите от международен дамски клуб. Той ще се проведе на 7 декември в Експо център. Ама аз доста писах, като го намеря, ще ти пусна на ЛС, малко по-късно.

# 256
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Благодаря, Нино! Hug
А този Немски какъв е?

# 257
  • Мнения: 4 199
Тъкмо ме заинтригувахте, но като чуя навалица и ентусиазмът ми се изпарява. Напоследък тълпите ми действат много изнервящо, задушавам се чак. Confused

Аззи, прекрасно! Обичам да чета бебешки новини! Heart Eyes

# 258
  • София
  • Мнения: 5 605
Акаше, аз по-напред писах за коледния на дамите от международен дамски клуб. Той ще се проведе на 7 декември в Експо център. Ама аз доста писах, като го намеря, ще ти пусна на ЛС, малко по-късно.
Аз пак неразбрала. Ти гова си имала в предвид! Аз мислих, че за Немския коледен пред Народния.

# 259
  • Мнения: 4 892
Не, не, аз там не съм ходила, аз съм фен на другото. Него го обожавам. Много години участвах в организацията, а от две-три съм гост.

# 260
  • Мнения: 12 979
И моето братче ме зарадва, да ви призная.
Ще ставам леля на бебе с рогца.
И леля ще му прави сладкишчета и бонбончета.

Теле, овен или козирог, а?

# 261
  • Мнения: 4 199
Джаки
Скрит текст:
Сетих се, кога чакаш резултатите? Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, на немския тълпа, тълпа, колко да е тълпа, все пак е на открито. Взимаш си в една ръчичка винцето, в другата - наденичка и лееекинко се отдалечаваш в посока детската площадка в градинката. Чат пат притичваш за презареждане или да вземеш чай на децата, ако много видимо започнат да не могат да си сгъват крайниците от вкочаняване. След два часа се прибираш посинял от студ, но с огнена топка някъде около слънчевия сплит. И цяла година кълнеш що не си опитал ей, онези, там меденки, ех, нищо, следващата...

# 263
  • Мнения: 12 979
Джулка, до края на седмицата, благодаря, че ме мислиш   Hug

# 264
  • Мнения: 474
Джаки,знам какво е да чакаш в неведение по време на мисия?
Брат ти къде е ходил?

# 265
  • Мнения: 4 199
Можеше и да се престраша, но този уикенд сме по рожденици. Нищо, някой друг път.
Мисля те, как! Нали съм на същия хал, взимам присърце подобни новини. Всичко ще е наред Peace

# 266
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Добро утро!
Каква красива и спокойна утрин - почивен ден ми е, наспах се, пия си кафето на спокойствие, котето подскача покрай мен, милото спи. Изгревът беше мноооого красив, а слънцето така или иначе не бяхме го виждали от има-няма две седмици, с изключение на десетина минути миналия петък  Laughing а сега грее ярко-ярко  Heart Eyes
 И аз обичам да пазарувам онлайн и даже сега ще ходя да си взимам две пратки, обаче с едната яко се прецаках. Ще ми вземат мито за нея 2/3 от стойността  ooooh! Тея норвежци какви мита слагат, не е истина. Ама те ако ги махнат, техните фирми ще фалират след 5 минути  Laughing и всеки ще пазарува от чужбина. Можеш да поръчващ до 50лв без да ти се обмитява стоката. И аз гледам да си влизам в тая сума, обаче тоя път се подлъгах - пазарувам си козметика, малко неща ми трябваха, спокойно си влизам в минимума, обаче сайта ме изкушава - ако поръчам още едно нещо, ще ми пратят мостри на 2 парфюма. И аз, лакомията, добавих още нещо в кошницата, за да докопам авантата, и сега тея 2мл парфюм, дето са ми пратили, златни ми излязоха.

# 267
  • София
  • Мнения: 3 403
И моето братче ме зарадва, да ви призная.
Ще ставам леля на бебе с рогца.
И леля ще му прави сладкишчета и бонбончета.

Теле, овен или козирог, а?

Щом леля се приготви със сладкишите и бонбоните...Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 18 679
Джаки, какво чакаме? Аз пак неразбрала, ама с тези пътувания...на, изпуснах ви.

# 269
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Джаки, какво чакаме? Аз пак неразбрала, ама с тези пътувания...на, изпуснах ви.



И аз се присъединявам към въпроса!


Аззи, чудесна новина! Hug

Общи условия

Активация на акаунт