Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 880
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
Мисля,че резултати от изследвания чакаше Джаки.
Ази,честито! Така си мечтая и аз брат ми да ми кажа,че ще ставам леля. Ама не бърза диването му с диване

# 271
  • Мнения: 13 002
Джаки,знам какво е да чакаш в неведение по време на мисия?
Брат ти къде е ходил?


Цвети, Афганистан, 7 месеца.
Аззи, най- хубавата значи, ехааа:)))
Белинда, Акаша, имах много лоши изследвания, които повторих и от все сърце се надявам да е станала грешка. Скенерът не показа нищо, дано немците са объркали.
Отивам на работа, а не обичам, така ми е приятно тук. За принцеса пък роденааа, защо никой не го разбира:))

# 272
  • София
  • Мнения: 3 435
Много благодаря.
То и моето диване не бързаше много, да не кажа никак, признавам, че се тревожех от известно време по този въпрос.
Да не казвам, че бе придобил неприятния навик да прави семейни вечери непрекъснато и ние все чакаме щастливата новина и накрая, когато махнахме с ръка и се отказахме, изведнъж изненадващо дойде новината, без никакво предизвестие, така да се каже Simple Smile

# 273
  • Мнения: X
Здравейте, дами!

Днес ме чака натоварен ден. Трябва да готвя, ще направя за десерт и шоколадовият кекс. После съм на фризьор, козметик и маникюр. Но това са приятни неща, за разлика от готвенето. Знам, че звуча като кифла, но така го чувствам. Laughing И ме е яд, че съвсем зарязах сутрешното тичане, но много ми е студено рано сутрин.

# 274
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 205
Значи ще се ходи на Немския базар. Белинда така хубаво е описала начина Simple Smile ние ще пропуснем щукването към детската площадка, но пък ще се заседим някъде на завет Crazy

Джаки, дано всичко е наред и е грешка Hug

Ази, честито!

Брат ми се отчете вече. Аз сега съм в очакване на поколението на моята си първа братовчедка (само ние двете сме, другите са все мъжки брат'чеди). Много и се радвам и само стискам палци всичко да е наред и да се роди поредното теленце Simple Smile

# 275
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Жаки, стискам палци много силно всичко да е наред! Hug


Я кажете, вие от кои сайтове пазарувате?

# 276
  • Мнения: 4 199
После съм на фризьор, козметик и маникюр.Но това са приятни неща...
Аз съм от изкопаемите, които с топ не може да накараш да правят тези неща - всичко ми е самоделно, е без косата разбира се. Има хора разтапят се от масажи, да си играят с косите им и прочие обгрижване, аз място не си намирам от дискомфорт Rolling Eyes Май в моя случай по-малкото зло би било готвенето Simple Smile Но много ми се ще да тичам сутрин, но сама не искам, знам се, че ми трябва някой да ме ръчка.

# 277
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Белинда, наистина много яко описа прекарването на коледния базар. Дано имаме възможност да го посетим и ние! Grinning


И аз съм скарана с козметички и маникюристки. Само на фризьор ходя отвреме-навреме, когато косата ми стане плашещо дълга. Mr. Green

# 278
  • Мнения: 4 199
Ох, косата, ох Акаша... Heart Eyes

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
Много обичам всякакви такива женски глезотии -фризьор,маникюр,педикюр. Ако имах възможност щях да ходя всеки месец.Не ме е страх да експериментирам -с цвят,дължина (това за косата) Иначе на масаж -твърдо не. Гъдел ме е и се стягам и не може да се получи желаният резултат.

# 280
  • Мнения: X
И аз се опитвам да си правя сама повечето неща. Но не мога да се подстригвам. Simple Smile С ноктите се справям горе-долу. Но друго си е да те пипне добра маникюристка.

Искам да си купя някакъв нов чай. Напоследък пия предимно Туинингс, но искам да пробвам и други. Но все не мога да попадна на такъв, който да ми хареса. Трябва да не е прекалено силен, нито много слаб, не обичам плодови аромати. Абе претенции...

Вие обичате ли чай?

# 281
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много обичам чай - с мляко, с мед, чист, само да не е черен или каркаде, всичко друго пия.

# 282
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще стискаме палци тогава.
Аз оплаках ли ви се, че вече цяла седмица закусвам и въпреки всичко вчера пак леко ми се пригади сутринта? Спрях да си слагам и парфюм. Изяждам по филия хляб, както поръча Нино и пак Rolling Eyes Ще ходя и аз на изследвания май...


Е, за базара не се пренавивайте, да не се разочаровате. Просто няколко къщички с традиционни немски коледни нещица. Но пък колко пъти в годината сядаш на минус десет да пиеш греяно вино навън Simple Smile

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
Белинда, направи си изследвания. Как си с нивата на хемоглобина по принцип?

# 284
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей, три поста пускам и все забравям да честитя и аз бъдещото бебе на брата на Ази Hug

Чай обожавам, но всъщност не истинския чай, а нашенските билкови отвари. Най-вече мащерка и мента Heart Eyes

На салоните не съм фен, ама няма как. Само масаж обичам, но не от всеки. Истински кинезитерапевт да те пипне, оооооох...само при мисълта ми се сгряха кокалите.

Общи условия

Активация на акаунт