Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 906
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 285
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 232
Присетих се:
Едно време правеха на пешеходната в Шумен шатри с вино, пелин и скара около Нова година. Ама бяхме малки и не ни водеха родителите като засядаха там. Нямам идея дали още ги има, но и все не остава време за засядане по улиците по това време на годината, щото има покани за същото, ама по къщите, на топло Crazy

Чай пия като съм болна, то по-скоро е отвара от билки. Нямам навик и не ми се пие друг чай.

Акаша, аз съм пазарувала от спортдирект и разни български сайтове. Сега се каня да разгледам алиекспреса, обаче колегата каза, че е много зарибяващ и все още се възпирам.

# 286
  • Мнения: 7 690
И в този ред на мисли - Антигона не е писала дали хареса тиквата с крем карамел?


Антигона тикви и крем карамел изобщо не обича, но тези, които опитаха казаха, че било страхотно  Flutter Та в този ред на мисли ви благодаря за рецептата, момичета   bouquet

Одри, а членска такса платила ли си, душа? Тука да не сме случайни някакви? Айде, ще пуснем дебелите връзки, ще те включим тихомълком.

Жаки, мисля, че съм забравила за какви резултати става въпрос, при всички положения се надявам да е каквото очакваш  Hug

# 287
  • Мнения: 2 658
.

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 16:02 от cordelia

# 288
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
При нас не са шатри, а направо на площада опъват скарите и продават вино и пелин. Не съм сядала, но миришат чак в училище.
Сега обаче центърът е тотално разкопан и ограден и май няма да има такива екстри. но като знам по какъв проект работят и колко красив ще стане, мога да прежаля едни кебапи.

# 289
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
ЕлиТ, благодаря! Ще разгледам този алиекспрес.

Лиляна, какъв проект гласят за милия ми, роден град? Иначе рязко ми лъхна на кебапчетата от сергиите по центъра, като каза се присетих. Да и вино и пелин се леят... Grinning
На такова външно с шатри по студа съм сядала само в Бургас и Берлин.  Grinning

# 290
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Честито на проекто-леля Ази  bouquet
Белинда, да не те плаша (или радвам Simple Smile), но парфюм спирах да си слагам само 2та пъти, когато бях бременна в първи-втори месец Simple Smile.

# 291
  • Мнения: 7 690
Акаша, нямаш право с тази коса просто. Никакво.  Crossing Arms


  bouquet

# 292
  • Мнения: 7 201
Антигона, радвам се, че се е харесала тиквата с крем карамел. Grinning

Жаки, продължавам да ти желая хубав развой на изследванията! Praynig

Преди малко ми се обажда моят син и ми казва, че в училището им щяло да има уроци по китайски.
Те, защото българския научиха, че сега и китайски. И ми заявява - "И ни казаха, че вече можем сами да вземаме решения." Laughing В пети клас е.

# 293
  • София
  • Мнения: 17 340
И моето братче ме зарадва, да ви призная.
Ще ставам леля на бебе с рогца.
И леля ще му прави сладкишчета и бонбончета.

Ох, как ме улучи право в сърцето!
Не искам да казвам от колко години чакам такава вест, че ми се реве вече - на по 35-36 години са вече; 18-та година заедно карат и не щат и не щат диваците.

Добре, че братовчедка ми ги изпревари, та си имам от нея племенничета, сега мисля, че и братовчед ми (нейния брат) се е наредил на опашката за бебета, а родното ми магаре за запълнало на моста.

Честито, Аззи!   bouquet

# 294
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Антигонче, кво пък кръстосваш ти ръце толкова!? Голям праз, няква си коса. Confused

 Hug

# 295
  • Мнения: 2 658
.

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 16:02 от cordelia

# 296
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Акашче,
Пред общината:
Скрит текст:
Пред пощата:
Скрит текст:
Безистена:
Скрит текст:
И пред библиотеката ще е интересно, но не мога да намеря изображенията.

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 23 790
Искам да си купя някакъв нов чай. Напоследък пия предимно Туинингс, но искам да пробвам и други. Но все не мога да попадна на такъв, който да ми хареса. Трябва да не е прекалено силен, нито много слаб, не обичам плодови аромати. Абе претенции...

Вие обичате ли чай?
Аз пия много чай. Кафе не пия като съм у нас, до степен да няма (или да купувам специално за гости).

Пробвай тоя от Лидъл. Някои видове са им добри. Цените са народни и да не ти хареса са 1-2лв.

# 298
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Бреййй, а дано го осъщвствят! Много ще се радвам!Има нужда градчето. Peace Паркът е станал прекрасен! Heart Eyes Само алеите защо не са оправили? Rolling Eyes

# 299
  • София
  • Мнения: 10 825
От ранни зори излязохме с децата и чак сега се прибрахме. Мъжът ми ни закара да си взема колата от ремонт, а след това бяхме на пазар и да записваме баткото за едно състезание в 125-то училище. Мъжът ми е завършил въпросното училище преди 20 и кусур години. Записал си е името с огнени букви в паметта на всички, само като чуят фамилията и веднага се сещат за него. Голям пожар ще да е бил.
И аз като белинда не пазарувам онлайн дрехи. Едно, че предпочитам да видя, да пипна, да усетя и второ - колкото пъти съм поглеждала разни сайтове от където хората пазаруват евтино, толкова пъти уцелвам цени каквито са и в магазина. Много съм смотана.

Общи условия

Активация на акаунт