Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 803
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 330
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Хлебопекарната даде сигнал - чабатата е изпечена! След малко нападам. Twisted Evil

Дай рецептата, моля!

Ми то си е готова смес направо. Слагаш 360 мл вода, 500 гр. от сместа, една лъжица зехтин и включваш машината. Лесно, меко, вкусно!

# 331
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
....Признавам, обаче, че забелязвам и едно трайно отсъствие на чувство за хумор и лекота в общуването.
Вероятно само тази тема прави приятно изключение, засега....
И аз забелязвам нещо такова.
Що така се репчи тоз народ - все някой да е отгоре, все да се издразни Tired

Аз четох до едно време в номинациите. Вчера гласувах тук-там, някои умишлено ги пропуснах, за други просто нямах време и да ги отварям.

# 332
  • Мнения: X
Мерси Акаша, но не я знам тази смес.

# 333
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Ей такава е моята, от Лидл:

Скрит текст:

# 334
  • Мнения: X
Тук в Лидл са по-различни стоките, но ще разгледам. Пак мерси. Peace

# 335
  • Мнения: 14 654
Комай, аз напоследък активно следя само тази тема. Килимите и престижните райони ми додеяха още към 30-та страница, повтаряйки се до смърт едни и същи неща, и то с настървение.

И аз така комай, ама и една-две теми в образователния, че има полезни неща, които научавам своевременно. Сега гледам, че Дидева е пуснала тема за новия образователен закон там и не смея да я отворя, че само като си помисля за Дамянова и почвам да пикам газ (с извинение).
Аззи, къде тръгна с тия бонбонки към бебето? Може би ще положиш основите на нов вид захранване - направо с бонбони, че и без това като пораснат малко, друго не искат да ядат  Laughing
Да се оплача, че малкото ми дете е ужасно злоядо, а аз бях готова да се закълна, че няма злояди деца, ама на - като много ми знае устата да раздава съвети, така ми се пада. Всеки път, като си позволя да да цъкна възмутено с език, после ми се случва точно същото.
Хубаво съм изпуснала свадата, там където я е имало. И снимките изпуснах, ама нищо, за мен всеки изглежда така, както пише. Жаки съм я виждала обаче, защото веднъж разменихме снимки на ЛС и наистина е една от най-красивите съфорумки, които съм виждала. И да знаете, че не пращам снимки по ЛС, така че и да искате да ви я пратя, ня-ма.

# 336
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Янечек, в темата за закона за образованието доскоро обсъждаха вечния им болен въпрос за 5 клас в МГ. В последните страници се заредиха едни дълги обяснителни постове, които прескочих, не ми се четат.

# 337
  • София
  • Мнения: 3 406
Сакън.
Бебето ще е теле и отсега си представям, че ако се явя без някоя вкусотия в ръцете, ще ме качи на рогата и ще ме разнася до кухнята, където своевременно да поправя тази грешка.
И съответно да си знам и да не се явявам неподготвена повече.

# 338
  • Мнения: 14 654
И на мен ми е болен, затова и не я отварям, че ще се вбеся, ядосам и вдигна кръвно, а не бива.
ПП: Теле е най-хубавата зодия - моята Simple Smile

# 339
  • Мнения: X
Янечек, в темата за закона за образованието доскоро обсъждаха вечния им болен въпрос за 5 клас в МГ. В последните страници се заредиха едни дълги обяснителни постове, които прескочих, не ми се четат.

И пропускат да обсъдят домашното обучение?
И на мен не ми се наднича в нея тема.


Бебето ще е теле и отсега си представям, че ако се явя без някоя вкусотия в ръцете, ще ме качи на рогата и ще ме разнася до кухнята, където своевременно да поправя тази грешка.

Това че телетата се впечатляват много от храна е долна инсинуация. Ей ме на - теле с асцедент теле.  Crossing Arms Трите козирога в семейството ми отдават много по-голямо значение на храната от мен.

# 340
  • Мнения: 15 028
Бебе теле е най-хубавото нещо, което може да се случи Simple Smile Ей ме на, вече пораснало теле! Чудесна новина Ази!

# 341
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Смешките набират скорост и може да ни минат в категорията Островът на съкровищата. Не че ви агитирам, само ви информирам.

# 342
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не са забавни номинациите тази година. Но пък не са и злобни, както се е случвало преди. Както каза Ази, затихващи.

# 343
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
голямото е теле, а малкото отиде в близнаци - е, няма толкова различни деца, нищо че една майка ги е раждала и едни родители ги гледат...

иначе май и аз не ходя много-много из другите подфоруми.

# 344
  • София
  • Мнения: 10 825
Бебе теле е най-хубавото нещо, което може да се случи Simple Smile Ей ме на, вече пораснало теле! Чудесна новина Ази!
Аха, аха! И аз така. И две от моите деца - също. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт