Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 733
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 199
По същия начин съм и аз. Но случайно го прочетох като мнение и не мога да скрия, че ми стана неприятно това тесногръдие. И аз пиша където ми е интересно, без оглед кой е пуснал темата, но е факт, че подобни коментари са застъпени. Е, не съм тръгнала да си разплитам чорапите, но прекарвам време тук за хубави приказки, идеи и ценя добрия тон, та от там ми става неприятно като се прокрадне подобна нишка. Както и да е.

Комай, аз напоследък активно следя само тази тема. Килимите и престижните райони ми додеяха още към 30-та страница, повтаряйки се до смърт едни и същи неща, и то с настървение.

# 316
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Кой разправя смешки пак? Последователи на Лиляна...  Joy

Учителю Лил! Crazy

 Hug

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Хо-хо, гледам сме станали тазгодишните априлки  Wink
Бре, че от къде? Във форума има толкова много групи, събрани на някакъв принцип.

# 318
  • Мнения: 4 199
Сигурно в Номинациите, не съм гледала.

# 319
  • Мнения: X
Честно, не мога да повярвам, че Лиляна отнесе тази номинация. При положение, че имаше имена като Херкулес и Ванко (за които и гласувах).

Чакам да се изпече сладкиша и да изчезвам. А така хубаво ухае...

# 320
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Julia_21 , на теб какъв ти е проблема какво мислят някакви непознати? Аз лично не съм последовател на Лиляна. Пиша където искам, когато искам, докато реша. За мен затворени и недостъпни групи няма, винаги съм пишела където искам.
Е, да но знаеш ли колко много не пишат тук, само защото някой ще си помисли, че ми симпатизират.

# 321
  • Мнения: 437
Извинявам се, че така се намесвам в разговора от нищото, ама въобще не мога да разбера за какво са тези номинации и какъв е смисълът от тях... Особено някои от категориите лично според мен са си повод за търкания между потребителите.  Simple Smile

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Прав им път.

Извинявам се, че така се намесвам в разговора от нищото, ама въобще не мога да разбера за какво са тези номинации и какъв е смисълът от тях... Особено някои от категориите лично според мен са си повод за търкания между потребителите.  Simple Smile
Е това е смисълът.

# 323
  • Мнения: 4 199
Julia_21 , на теб какъв ти е проблема какво мислят някакви непознати? Аз лично не съм последовател на Лиляна. Пиша където искам, когато искам, докато реша. За мен затворени и недостъпни групи няма, винаги съм пишела където искам.
Е, да но знаеш ли колко много не пишат тук, само защото някой ще си помисли, че ми симпатизират.
Точно Peace

# 324
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кой разправя смешки пак? Последователи на Лиляна...  Joy

Учителю, Лил! Crazy

 Hug
Веднага да сложиш запетая преди обръщението. Какво е това неуважение?! smile3512

# 325
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Хлебопекарната даде сигнал - чабатата е изпечена! След малко нападам. Twisted Evil

# 326
  • София
  • Мнения: 10 825
Хо-хо, гледам сме станали тазгодишните априлки  Wink
Бре, че от къде? Във форума има толкова много групи, събрани на някакъв принцип.
Не, никой не го е казал или поне аз не съм го прочела. Може би обаче доста си го мислят  Whistling

# 327
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Кой разправя смешки пак? Последователи на Лиляна...  Joy

Учителю, Лил! Crazy

 Hug
Веднага да сложиш запетая преди обръщението. Какво е това неуважение?! smile3512

Хахах, простете! Развълнувах се! Laughing

# 328
  • София
  • Мнения: 3 392
Ох, мерси, мили мои, да ви се връща, както се казва.

Номинациите силно се учудвам, че се приемат сериозно.
Да не казвам, че тази година имат силно затихващи функции.

Признавам, обаче, че забелязвам и едно трайно отсъствие на чувство за хумор и лекота в общуването.
Вероятно само тази тема прави приятно изключение, засега.

Макар, че ако прочета тенденциозен коментар още веднъж за Богиня, примерно и нейните крака, не се знае какво би ми дошло на ума. Може пък и да го възприема за опит за провокация, не се знае.


# 329
  • Мнения: X
Хлебопекарната даде сигнал - чабатата е изпечена! След малко нападам. Twisted Evil

Дай рецептата, моля!

Общи условия

Активация на акаунт