Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 791
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 495
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
И на теб препоръчвам 2 по 50 сливова, Мирама, преди пресконференцият, пък и след това може.

Сливовата няма да ме приспи, направо ще ме застреля. Joy

Пипи препоръчва преди лягане да се пие малко затоплена газ. Ако ви се намира, де, че с тия електрики... Много ободрявало.

# 496
  • Мнения: 22 430
Скапано ми е....трябва ми психолог...със сигурност ще ме напуши смях след среща с такъв...Simple Smile

Куркума....хаха. ..то ще е по обяд...може да ударя едно. Simple Smile

# 497
  • Мнения: 14 478


Нищо де, ще порасне и малкото, ще имам ехеее колко време и тогава всичката тая екзотика ще е моя Grinning
Охх и аз така се надявах, пък то после дойде другото малко. И него ще избутам, пък ще взема внуче да завъдя и все на бананова каша ще карам до пенсия...

Яд ме, че моят любимец Славин беше първи и сега до края няма да имам тръпка.

И на мен ми е любимец Славин.  Peace

# 498
  • Мнения: X
На баклавата никога не съм била фен. Твърде тежък десерт за мен. Но пилето и пастърмата хич и не бих помислила да ги върна. Със или без вино.

# 499
  • София
  • Мнения: 17 281
Стига де, Гери! И на мен това ми е второто малко, дето избутвам, ама мисля поне 10-тина години да имам между това и внуците от номер едно  Laughing
А и за внуците тъкмо ще съм се ошлайфала с нутелата и киселото мляко. То пък ще ми се падне някоя снаха-любителка на ФаФлите и джънка, та да видим тогава  Laughing

# 500
  • Мнения: 14 478


Пипи препоръчва преди лягане да се пие малко затоплена газ. Ако ви се намира, де, че с тия електрики... Много ободрявало.
По-добре сливова се пак.
Иначе ни се намира-палим си камината с нея...

# 501
  • Мнения: 12 984
 Heart Eyes

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 23:22 от JACKLIN*

# 502
  • Мнения: 1 525
Абсурд е да прочета всичко, което съм изпуснала.
Нито видях снимки, нито рецепти научих... Мъжете изпуснах...
Въобще установявам, че работата ми пречи  Crossing Arms
Но не ви забравям!
Пишете, споделяйте и поддържайте ведрия тон и красотата в тази тема   bouquet

Мирама, бъди спокойна и уверена утре. Не се съмнявай в своите умения. Едва ли тези, които ще са в залата, са по-добри от теб.
Аз ще стискам палци Simple Smile

# 503
  • Мнения: 4 892
Но с камера и диктофони е друго.....уффф...от сега започвам да губя самообладание.  

Не отсяваш правилно информацията. В постът над теб пише сливова, а само един по-нагоре - две по 50.
Удари и излизай!

# 504
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Куркума да не пуска фитили за ядене и пиене, ами да почерпи барем една пастърма. Все пак води в номинациите, пък едната даже е спечелил. Да не се стиска  Mr. Green

Жаки, много сте хубави! Затвърждават ми се първоначалните впечатления!

# 505
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Скрит текст:
Да ви покажа ли две снимчици от лайфа миналата седмица, едната с лошо качество, но брат ми ме е снимал от телевизора;)
Завидях ти! Зверски!  Hug Hug Hug
И за фактора, и за Рачков до теб Simple Smile

# 506
  • Мнения: 2 674
Ама Жаки, ти верно си си телевизионна звезда. Аз на теб ли го казах това?

# 507
  • Мнения: 12 984
Серафима, не съм, бе. Заради Митака снимаха и ние попаднахме в кадър, ама цялата рода се вълнуваше все едно съм Алекс Раева минимум:)))

# 508
  • HH
  • Мнения: 3 257
Жаклин, сподели малко повече за телевизионното предаване. Пожали ме, нямам време да гледам телевизия. В първия момент реших, че това до Рачков е М.Игнатова.

Имах да чета 12 страници, видях зодии, напукани устни и Недко-килима. Аз съм лъв. И да, много говоря. Ползвам нивеа , а Недко не ми трябва щото и килим нямам.

# 509
  • Мнения: 12 984
Кате, какво те интересува? Много хубаво беше, за пръв път съм на лайф и има голяма тръпка. Дъщеря ми е голяма фенка на Михаела, уж заради нея отидохме, но ние с мъжа ми се забавлявахме повече, както можеш да видиш от усмивките ни:))

Общи условия

Активация на акаунт