Искам да кажа ... (12)_24.11-30.11

  • 53 793
  • 1 387
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 23 095
Успях да ви изчета.
Много, ама много се зарадвах за Жаки.  Hug
Ванини, стискам всичко, което може да се стиска. Успех, късмет и прегръдки.  Hug
Мире, нЕма да ни излагаш.  Grinning Успех и на теб.
Мър Мяу, много се веселих с баба ти. Да е жива и здрава и все така печена.  Grinning

Репортажът ще го изгледам по-късно, че сега не мога...

# 751
  • Мнения: 474
Мирама,успех!Ще се справиш!Кажи къде да те гледаме ?

Успахме се тази сутрин,ама като не ми е добре.Тук е ужасен студ с един леден вятър .
Хубав ден! Hug

# 752
  • Мнения: 14 301
Ванини, стиснати палци!
Мирама успех на пресконференцията!

# 753
  • Мнения: 474
Модният полицай Денди ме разбива от смях  Laughing

# 754
  • София
  • Мнения: 10 825
Успех, Ванини! Стискам всякакви възможни палци!
Жаклин, много се радвам за теб!  Hug
А снимките пак съм ги изпуснала. Ама защо пък все вечер ги пускате тези снимки.

# 755
  • София
  • Мнения: 23 095
Модният полицай Денди ме разбива от смях  Laughing
Милият, той си е цял Смешко.  Mr. Green

# 756
  • Мнения: 15 028
Добро утро!
Ванини, успех от мен. Жаки, радвам се за теб  Hug.
И аз съм изпуснала снимките  Crossing Arms

# 757
  • HH
  • Мнения: 3 257
Добро утро.

На Жаки пожелавам успех. На Мирама кураж.
Аз съм малко бясна. Но почти ми мина. При положение, че имам в графика продукция, която е отбелязана там преди 1 месец с начален час 9.00 до 15.00, днес идвайки на работа в 8, видях че имам много спешен мейл относно друга продукция, която е днес от 8.30 до 17.00. След двете минути шок успях да открия човек, който да иде на втората вместо мен. Whistling Забравих да спомена, че така наречения ми шеф, днес има час за лекар и в мейла е написал да се оправим както можем.

ПП. Жаки се обърках, исках да ти пожелая да не се ядосваш напразно и хич да не го мислиш вече Wink

# 758
  • Мнения: 12 984
Добро утро, момичета, още веднъж ви благодаря на всичи, толова сте мили, че не знам какво да кажа  Hug Тоя куршум ли е що ли, дето Жаки спи на него не действа, снощи изкарахме най- гадната нощ от, както се е родила, тя като бебе не е плакала, какво е сега това чудо не знам. Сепва се и плаче сърцераздирателно, върти се, премята се. Започна и да кашля, какво да дам да я пресека, сироп ли? Няма Т, няма сополи, така ме е страх дано иде пак надолу и да повтори пневмонията. И да я заведем на лекар знам какво ще каже не чувам нищо,ама дай антибиотик, Ауреус и Абрекс, какво и да и става тя това си дава. Ако не се подобри до утре няма да можем да пътуваме и да идем да празнуваме рожденния ден на вуйчо и:( Така се бяхме настроили, не съм го виждала от три месеца Sad(
Да почвам ли сиропите или все пак да я водя на лекар?

# 759
  • Мнения: 15 028
Води я на лекар. Не рискувай, защото скоро беше болна.

# 760
  • София
  • Мнения: 3 405
Инхалатор!

Ако не е добре детето и се разболява, разбира се, че няма да спи добре и ще плаче.
Ако за всяка кашлица блъскаш антибиотик, хич не е на добре.
Бояна ми влизаше в болница направо, всяка година цяла зима поне по две възпаления на дихателните пътища, поне две.
А това си има име- нарича се астма.
И влизах в болница, за да не давам антибиотик и за да е под постоянно лекарско наблюдение.
Спрях я от детска градина, на практика не е посещавала почти освен предучилищната група, когато вече беше голяма и имунитетът беше в друга фаза.
Купих инхалатор и когато ми се разкашляше, отказвах обичайната рецепта с антибиотика и Аериуса и правех инхалации, дори без вентолин, но всеки божи ден я водех да я слушат и да чукна на дърво, мисля, че се справих.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 10:05 от Azzy

# 761
  • Мнения: 4 892
Kолко е голямо детето ти /малкото/ Жаклин?

# 762
  • Мнения: 474
По-добре я заведи да я чуят,щом ти се струва притеснителна кашлицата.
При нас бронхитът се разви скорострелно  Peace

# 763
  • София
  • Мнения: 17 281
По принцип аз не обичам да водя деца по лекари, но при кашлица винаги тичам, че ме е страх да не слезе в гърдите.
Иначе, да, сироп и инхалации.

Мирама - успех!!

# 764
  • Мнения: 12 984
Нино, две години и шест месеца. Ще я водя да я чуе, не че предния път не изтърва пневмонията, ама за всеки случай. Инхалатора работи с пълна сила. Тя пищи, изобщо кошмар.

Общи условия

Активация на акаунт