Чудна зима се задава, с под елхата изненада! - Тема 95

  • 20 903
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 420
И аз съм тук  Wink Wink

# 16
  • Мнения: 2 497
Ванесита  bouquet

# 17
  • Мнения: 657
Страхотна тема Ванеситка! newsm51 .   Хайде Коледните чудеса да започват да се случват!  smile3504

# 18
  • Мнения: 1 234
Ванеситка страхотна темичка мила, пожеланията са страхотни, а пък аз съм тотално влюбена в последната снимка ....браво отново с вкус направена   bouquet
Оле оле Буци Честито миличка  Heart Eyes Толкова се радвам за теб , особено след всичко изтърпяно, една от нас да победи  newsm68 Желая ти много успех, да си спокойна и весела, лека бременност до термин и леко раждане, а пък ти за "наказание" минавай да ни наръсваш и информираш как си   bouquet

# 19
  • Мнения: 385
Ванесита, благодаря!   bouquet
Кристалин,чудесни новини!  Heart Eyes Благодаря за прашеца  newsm79
Нека в тази тема има поне по един положителен тест всеки ден!
+1
Честито Буци!Лека бременност и здраво,хубаво бебче на термин!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 757
Еххх прекрасна,браво Ванеситка и с това хубаво пожелание за положителни тестове.....дано,дано...
БУЦИИИИИИИИИИИ еххх мила каква хубава новина.Страшно много се радвам МиЛиЧката тя.....всичко да върви безпроблемно и с щастлив финал.Дай поовече отчет,колко са едно,две,три....прегръщам те много,много силно и най накрая една от старите кучета да е бременна,дано ни повлечеш всички  Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 757
Оххх забравих,Кристалин честито туп,туп все така до край  Hug

# 22
  • Мнения: 1 234
Кристалинче и аз те забравих извинявай от еуфория по Буцито  ooooh! Честито ви сърчице и от тук насетне много положителни новини до термин  Hug
Голди разбира се че няма да ни оставяш мила, с теб сме и сега и след това, ти се оправи да посрещнеш бебо здрава и подготвена  Hug
Мелче според мен е раничко  Praynig Дано да греши теста и да си бременна   bouquet
Мен момичета от вчера ме боли стомах вечер все едно аха аха и да ми дойде.....утре ми е 10-11 ден от предполагаема О и мисля да барна един тест с чувствителност 25......ама имам лошо предчувствие..... Tired

# 23
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Цоп. Ванесита прекрасна тема   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 633
Ванесита, прекрасна коледна тема Simple Smile)))
Буци, честито! Най-прекрасната новина и най-прекрасния финал ти пожелавам, съпроводен от най-леката и безпроблемна бременност! Simple Smile
Кристалин, честито за сърчицето, все хубави новини занапред да ни споделяш в темичката и да ръсиш 9 месеца прашец, а след това да споделяш снимки на най-сладкия бебок Simple Smile
Флорита, вие как сте? (сега се сещам за теб, че нали с Кристалин заедно ни се похвалихте Simple Smile)

# 25
  • Мнения: 1 067
Буци много се радвам за теб, мила  bouquet! Както ми беше посърнал целия ден и като прочетох... стана ми едно такова хубаво и топло на душата Hug. Пожелавам ти едни много леки и безпроблемни 9 месеца, изпълнени само с положителни емоции Hug.
Нямам търпение един ден да влезна и да видя, че вече няма нови теми, че старите са запустели и никой не се нуждае да пише в тях, защото на всички са се сбъднали желанията Heart Eyes.
Пускам и аз малко прашец(розов Mr. Green) за много сбъднати мечти по Коледа smile3525

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 025
Благодаря за страхотната тема, Ванесита bouquet  bouquet  bouquet 

Кристалин честито сърчице  Heart Eyes

amy_lee  newsm79 newsm79 newsm79 събирам си от розовия прашец и дано по коледа тестът да покаже две черти  Praynig
 

# 27
  • Мнения: 656
amy_lee благодаря ти и аз се нареждам за розов прашец  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
Кристалин честито сърчице  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 757
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm75 newsm75
Ллелеее колко прашец а аз забравих за смуча

# 29
  • София
  • Мнения: 522
Буцигном тихичко честито и лека и безпроблемнна бременност ти желая с най-пухкавия финал  Hug

Ванеситка прекрасна тема   bouquet

Аз се радвам, че се записвам преди да сте изписали 15 страници.  Mr. Green


Флорита, вие как сте? (сега се сещам за теб, че нали с Кристалин заедно ни се похвалихте Simple Smile)

Вили добре съм аз. Работя, а когато съм си у дома лежа и мързелувам. Аз чак на 06.12 съм на преглед за сърчице. Нещо ме измери ехографа 1 седмица по малко и за това. Но си чакам търпеливо и си кротувам.
Голди как е новото място започна ли да свикваш.  Hug
Захарче пожелавам ти да получиш най-прекрасния коледен подарък Hug

Много прегръдки и за Мел, Рансън, Бананарама, Кристи, Ванесита и всички останали момичета   Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт