Детската градина- всичко, което ни вълнува-11

  • 32 895
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 596
ambro13 ,  въпросите ти по принцип са за тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=816004.420
Иначе по въпросите:
1. ако е на борсата, няма точка
2. да, може да се промени инфото преди класирането, ако намери работа
3. ако си намери работа след големите класирания - променете инфото в системата, за да се отете точката за работещ родител. От септември се влиза в режим на текущи класирания - те са всяка седмица, местата вече са малко, но може да имате шанс пък тогава.

# 706
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
И в нашата група има вече скарлатина.Едно дете.За второто чакат резултатите. ooooh!

Колежката днес излезе в болничен, дъщеря й е със скарлатина. До трети участък е градината.

# 707
  • Мнения: 604
  Благодаря, но темата  е заключена. Само да питам, обявяването на свободни места е на 23-ти. В същия ден ли трябва да кандидатстваме, че не намерих срок за целта

# 708
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Аз не видях да е заключена, има публикации от днес.

# 709
  • Мнения: 604
Опа моя грешка, явно друга тема  съм гледала

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 4 566
Срокът е до първото класиране през май.

# 711
  • Мнения: 5 513
И в нашата група има вече скарлатина.Едно дете.За второто чакат резултатите. ooooh!

Колежката днес излезе в болничен, дъщеря й е със скарлатина. До трети участък е градината.
В Изворче сме.Четвърта група тръгна първа.Сега нашата.Ама май не е само при нас,което не е добре.
Писна ми от тази/тези градини.

# 712
  • shumen
  • Мнения: 18 263
Деси,коя градина е Изворче?
При нас досега в яслата не са обявавали да има скарлатина и дано няма,но за варицела на 2 пъти ни предупреждаваха,че има в другата група.

# 713
  • Мнения: 847
Danaeka,варицелата не е страшна и се изкарва веднъж и не повтаря. Скарлатината е стрептококова инфекция,която не само че може да повтори,но и да причини трайни усложнения. Казвам го,за да не й се страхуваш на варицелата.

# 714
  • Мнения: 5 513
Номер 35 срещу Математическа гимназия.Аз преди 2г и половина се върнах в Шумен.Близо 8г и повече не бях в града.Ами още ми е трудно да се ориентирам и за магазини и улици и училища...

# 715
  • shumen
  • Мнения: 18 263
Йойо,аз и не съм го спирала докато беше карантината от варицелата моя,ама не прихвана.
Деситка,аз съм от 5 месеца в града след близо 3,5 години отсъствие,но пак не се ориентирам кое къде е.

# 716
  • София
  • Мнения: 5 308
В групата на батко имаше обявена карантина скарлатина в началото на месеца. Нямаше втори случай. Сестрата намекна, че може и да не е била коректна диагнозата.

Градинската мода у дома: пее се "Дупе, дупе, дупееееее" и се залива от смях. Батко го донесе, момата се научи и тя. Игнор, игнор, ама ми писна вече от дупета. Добре, че дребното не говори още  Joy

# 717
  • около Варна
  • Мнения: 1 085
Моите и двамата минаха през този период с дупетата, сега не са ходили на градина два месеца и забравиха.

# 718
  • София
  • Мнения: 23 130
Е как, най-смешните думи за 3-6 годишните са дупе, гащи, (напръцкани гащи, акани гащи), ако, пръци, газове и всякакви вариации по темата.  Mr. Green Сигурно и ние сме минали през тоя период.

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 4 566
При нас всичко е пръци. По някой път толкова ми дотяга, че и аз се включвам, за да му мине мерака. Пея песни, като заменям някои думи с неговите любими. Голям смях пада.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт