Време е за ИКЕА - тема 21

  • 96 493
  • 787
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 184
кухните им се монтират много лесно, защо не опитате  Rolling Eyes

# 721
  • София
  • Мнения: 1 588
Ние имаме доста неща за прекрояване, които рискуваме да унищожим, ако се опитваме да ги режем сами. Иначе стандартните шкафове можем и сами да сглобим  Thinking

# 722
  • Мнения: 102
Здравейте, искам да попитам дали си заслужават холните масички на Икеа от серия Lack ? Харесаха ми като дизайн и размери, не очаквам да са първо качество, и се притеснявам дали няма да остана разочарована Simple Smile Затова, моля някой да сподели мнение ще съм Ви много благодарна, от много време ги гледам, а нямам възможност да посетя магазина.

# 723
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Ами то за 10 лв какво има да им се разочароваш? Леки са, от пресован картон са, ама едва ли ще ги поливаш под душа, ако се разлее нещо и забършеш, не е проблем. Две имаме, за детето ги ползваме, няма какво да споделя като недостатък просто.
А, може би питаш за правоъгълните, на тях не им помня цената, но пък мисля, че всичко останало важи и за тях!

# 724
  • Мнения: 1 534
За тези пари са идеални. Ако ги пазиш ще изкарат доста време.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 588
И аз за детето мисля да взема от тях. Той със сигурност няма да я пази, ама пък за 10 лв и не очаквам да е вечна.

# 726
  • Мнения: 5 313
Масичка  се оказа много издръжлива. Нашата и  заекът я нагриза  Mr. Green, и вече няколко Коледи я драпирам с бял тюл и отгоре слагам много голяма елха. Не се предава  Laughing.

# 727
  • Мнения: 102
Аз имах предвид правоъгълните да, но същото се отнася и за тях Simple Smile Благодаря

# 728
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ние сме с такава правоъгълна масичка в хола - бяла, мат. Екстра си е вече цяла година. Доста често вечеряме на нея пред телевизора, ако нещо се изцапа забърсвам с гъбата за чинии с малко веро и подсушавам веднага. Детето на наши приятели я беше надраскало с моливи - пак така я почистих.
Е, не може да я използваш като средство за достъп при смяна на ел. крушка, но единия племенник (8 годишен) се разходи веднъж отгоре и не се счупи.
Като за 40лв е повече от идеална  Peace

# 729
  • Мнения: 220
Интересувам се тези кутии от коледната серия 2015 ли са или от редовната линия? Дали ще ги заредят отново?

# 730
  • София
  • Мнения: 1 588
Те вече са заредили коледната колекция за тази година. Ако сега ги няма, значи няма да ги има.

# 731
  • Мнения: 220
Те вече са заредили коледната колекция за тази година. Ако сега ги няма, значи няма да ги има.

Надявам се да не си права за кутиите  Simple Smile.
В момента няма наличност и от коледните престилки, а чакат да заредят /много малко бройки/.
 Peace

# 732
  • Мнения: 224
Някой има ли впечатления от този нов П-образен диван, с лежанка, ракла и разтягане, който е изложен в началото при диваните?

# 733
  • Мнения: 798
Някой връщал ли е вече сглобена мебел? Става въпрос за библиотека с вратички? Ако реша да я върна дали ще ми върнат парите и въобще как стои въпроса с връщането, в какво състояние се връща, предполагам пак ръзглобена, ако не пазя опаковките какво следва ?

# 734
  • Мнения: 69 079
Ако е разопакован артикула, май даваха ваучер за стойността му.
Иначе не трябва да е разопакован, за да ти върнат парите. Нещо такова ми се върти. попитай на нац.телефон за по-сигурно...
Защо не си доволна от етажерката?

Общи условия

Активация на акаунт