Косопад - 7 тема

  • 96 612
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 82
Привет. Знаете ли дали в момента има сезонен косопад, моята останала косица пада, не зверски, но достатъчно, за да срине всичко в мен.

# 706
  • Мнения: 965
Привет. Знаете ли дали в момента има сезонен косопад, моята останала косица пада, не зверски, но достатъчно, за да срине всичко в мен.

Не знам дали има сезонен, но аз от 3-4 години имам косопад по това време. Първите 1-2 пъти и аз се питах какъв е този косопад по това време?! На хората пролетния вече е преминал, а за есенния е още рано.
Ходих първите 1-2 години и на лекар. Преглежда ме, правих изследвания ... Нищо конкретно не ми каза. Вече не ходя. Самолекувам се.  Laughing

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
От темата съм забелязала, че най-много косопад има лятото  Peace Т.е. пролетната умора отеква през лятото  Peace

# 708
  • Мнения: 82
Утре ще си купя капсулите на Дюкре. Междувременно дали мога да продължа с приема на цинк и биотин на Абофарма?

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Да  Peace

# 710
  • Мнения: 82
Благодаря! Дано резултатите дойдат бързо.

# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Вземи нещо хубаво, което да прилагаш и локално  Peace

# 712
  • Мнения: 82
Лосионът Неоптид ми идва скъпичък в момента - иначе доколкото съм чела тук комбинацията капсули-лосион е добра.

# 713
  • Мнения: 742
Здравейте,момичета! Родих преди две години и от тогава косата ми не спира да капе.След баня особено е страшно.Цялата къща е в моята коса.Спряла съм се на шампоан и спей против косопад на Пфито.Имате ли мнение за тези продукти?

# 714
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Добри са продуктите на Фито, но е хубаво първо да се допиташ до лекар - все пак - 2 години - не е малко, време и е възможно да има хормонална причина  Peace

# 715
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
ШОК И УЖАС, моят косопад пак започна и пак е силен. Не съм спряла нито капсулите, нито шампоаните, нито Ригейн... #Crazy #Crazy #Crazy

# 716
  • Някъде там
  • Мнения: 110
Здравейте ,момичета Simple Smile

Искам да попитам какви изследвания мога да направя за въпросния косопад. Притеснява ме , че вече не е обичайния сезонен. Не знам дали си въобразявам ( но по-скоро не ) но отзад на тила и по-специално в дясно е паднала доста коса . Усещам косата по-малко при ресане , когато я събера в ръцете си пропорционално от двете страни и т.н и съм страшно притеснена Sad Помагайте със съвети на дерматолог ли да отида и какъв тип изследвания да поискам   Hug

# 717
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Отиди на дерматолог - би следвало да прецени какво да ти пусне  Peace

# 718
  • Мнения: 1 333
Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли е системите на Nioxin? Имате ли представа каква е разликата между номерациите
http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-12940

# 719
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Погледни ги в сайта на Никсин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт