Косопад - 7 тема

  • 96 613
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 060
ШОК И УЖАС, моят косопад пак започна и пак е силен. Не съм спряла нито капсулите, нито шампоаните, нито Ригейн... #Crazy #Crazy #Crazy

Ти ме разби   Cry

# 721
  • Мнения: 18 060
За пръв път ги чувам тия продукти Никсин, добри ли са?

# 722
  • Казанлък
  • Мнения: 589
ШОК И УЖАС, моят косопад пак започна и пак е силен. Не съм спряла нито капсулите, нито шампоаните, нито Ригейн... #Crazy #Crazy #Crazy
Дано е нещо моментно и пак да спре! Била ли си подложена на стрес близкити 2-3 месеца?

# 723
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Не повече от нормалното - дано наистина е временно. А може би организма ми вече свикна с Ригейн, а хапчетата така или иначе не действаха. Все пак, мисля пак да си взема мъвкия за от време на време, както и един нов епилатор, за всеки случай hahaha

# 724
  • София
  • Мнения: 2 404
И при мен има засилване на косопада в сравнение с първите месеци от употребата на Regaine. Ще правя почивка 1 месец, така ми беше казал дерматолога, който го изписа. Предполагам, че наистина има привикване.

# 725
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Мен ме е страх да го спра Tired

# 726
  • София
  • Мнения: 1 941
Здравейте,момичета! Родих преди две години и от тогава косата ми не спира да капе.След баня особено е страшно.Цялата къща е в моята коса.Спряла съм се на шампоан и спей против косопад на Пфито.Имате ли мнение за тези продукти?
Аз съм много доволна от дамския шампоан за косопад Фитоциан. Само с него, без ампули имам видим растеж. А аптекарката ме съветваше да взема дори мъжкия, пак ставал за жени и е по-силен.

# 727
  • София
  • Мнения: 3 847
Момичета, фризьорката ми даде едни ампули herbal shots - гръцки са на FARCOM. Преди това си бях купила тези на Фито, но абсолютно никаква промяна не видях, да не кажа, че още повече започна да ми пада косата. Rolling Eyes Много съм недоволна от Фито
То си слагах са капсули, витамини, маски, вече в чудо съм се видяла. Тези ампули ми се струва, че имат някакво действие, а и тя твърди, че всичките й клиентки са много доволни. По 3 ампули са в кутията, трябвало поне 10 да си сложиш. Една кутия е 10 лв., но можеш да си ги делиш.
Сега стискам палци с тези нещата да се подобрят. Като ги втривам и кожата на главата ми леко щипе.

# 728
  • Мнения: 742
Здравейте,момичета! Родих преди две години и от тогава косата ми не спира да капе.След баня особено е страшно.Цялата къща е в моята коса.Спряла съм се на шампоан и спей против косопад на Пфито.Имате ли мнение за тези продукти?
Аз съм много доволна от дамския шампоан за косопад Фитоциан. Само с него, без ампули имам видим растеж. А аптекарката ме съветваше да взема дори мъжкия, пак ставал за жени и е по-силен.
Взех и аз дамския заедно със спрея.Аз съм в Германия,имам час при дерматолог след 2 месеца...тук са така.До тогава,ще действам с тези продукти,дано имат ефект и при мен.Една приятелка след раждането направо имаше дупки по главата.С тях се е оправила.Дано!

# 729
  • Мнения: 1 558
Здравейте,

четох назад из темите за хормоналните изследвания, освен TAT, MAT, FT3, FT4 и TSH, какво друго трябва да си пусна? Вече тотално ще остана без коса..  Tired

# 730
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 838
ШОК И УЖАС, моят косопад пак започна и пак е силен. Не съм спряла нито капсулите, нито шампоаните, нито Ригейн... #Crazy #Crazy #Crazy
Hug Много съжалявам! Особено като знам, какъв ужас е за една жена да има подобен проблем!кураж!
Аз съм с подобрение. Пия хапчета от бирена мая и ям задължително 4-5 бразилски ореха на ден. Ползвам "Фито" шампоан и комбинирам с маска или балсам. Косата ми подобри вида си! И виждам ратсеж на малка косичка над слепоочията. Това след около 2 месеца употреба на гореспоменатите  средства. Преди това пих само хапчета на основата на просо, но не видях кой знае какъв ефект Thinking

# 731
  • Мнения: 900
Момичета, някой използвал ли е ампулите на Vichy против косопад? Нормално ли е като си я сложиш и разтъркаш да падне коса? На мен от втората ампула ми паднаха около 80-100 косъма а тъкмо ми беше понамалял косопада. Направо ми идва да се гръмна  #Cussing out
П.п. - От първата ампула по-малко падна, нея я сложих на чиста коса след изкъпване.

# 732
  • гр. София
  • Мнения: 2 539
Много пъти съм ползвала ампулите на Виши, никога не ми е падала коса от тях. Ползвала съм след измиване и изсушаване на косата. Преминах на Рене Фюртере, защото последния път Виши ми дойдоха слабички.

# 733
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Здравейте,

четох назад из темите за хормоналните изследвания, освен TAT, MAT, FT3, FT4 и TSH, какво друго трябва да си пусна? Вече тотално ще остана без коса..  Tired

До сега изследвала ли си нещо? И на лекар ходила ли си?

Хубаво е първо дерматолог да те види, може да са гъбички, например  Peace Може да се вземе проба за изследване и т.н. и ще ти назначи нужните изследвания  Peace

# 734
  • Мнения: 1 558
Ходила съм на дерматолог, няма проблем там. Имам еднокринологични проблеми, според ендокриноложката обаче не били причина също..
Заради това питам освен тези хормони, кои други е препоръчително да си пусна. Четох нещо за андрогени? 4 Androstenedione ли трябва да е?

Общи условия

Активация на акаунт