Мързеливи красавици - 38 /Пролетна/

  • 75 394
  • 595
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Пффф какво ти разкрасяване Smile,няма на къде и за къде,а и сили нямам.Цял ден съм оператор фурна и мивка,мириша на манджа нон стоп ,на финала не знам колко ще кача Astonished . На мен ми липсва работата,университета и социалните контакти......"Свободата Санчо!"Stuck Out Tongue

# 511
  • Мнения: 35 961
от зор да се запася миналата седмица купих и няколко кутии с боя за коса Joy

# 512
  • Мнения: 81
Момичета, наистина ли никоя няма желание да пише в тази хубава тема! Тук можем да си споделим за всичко- козметика, парфюми, дрехи, спорт, кафе с приятелка🤗мисля, че е много приятно вместо за всяко нещо отделна тема.

Разкрасително- купих си ново червило на МАС, velvet teddy. ММ ми подари Rebelle  на Риана за наш си повод. Тренирам на велото вкъщи🙂засега толкоз! Дано да има и други, които имате желание да пишем тук💝

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Определено напълно покривам часта с мързеливи Joy
Добре че, не пропускам нощния крем, околоочния и мазането с кокосово масло. И последните 10 дни съм си направила 2-3 маски на лицето. Маникюра го третирам с едно масло, че се цепят и разслояват ноктите.

# 514
  • Мнения: 35 961
успешно мързелея с абсолютния /според мен/ минимум - сутрин и вечер почистване и бяла козметика за лице, душ /за съжаление пропускам лосиона за тяло, но не мога да се накарам освен по изключение/, елементарна грижа за косата /ш-н, маска, олио и боя, когато има нужда/, любим парфюм поне веднъж дневно
скъсих косата преди около месец, планирам и още - харесва ми, леко ми е, косата изглежда по-здрава и то без преуош и няколко различни продукта с една и съща цел Grinning

# 515
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Една от любимите ми теми....
Аз Мързелува....
Боря кг, но днес Наруших режима.

# 516
  • Мнения: 440
Момичета, наистина ли никоя няма желание да пише в тази хубава тема! Тук можем да си споделим за всичко- козметика, парфюми, дрехи, спорт, кафе с приятелка🤗мисля, че е много приятно вместо за всяко нещо отделна тема.

Разкрасително- купих си ново червило на МАС, velvet teddy. ММ ми подари Rebelle  на Риана за наш си повод. Тренирам на велото вкъщи🙂засега толкоз! Дано да има и други, които имате желание да пишем тук💝
В този ред на мисли, някоя от вас открила ли е фон дьо тен, който да не цапа маската или поне по-малко да цапа?

# 517
  • София
  • Мнения: 5 466
Да се включа и аз,любимата ми тема ❤ Трябва да се мотивирам,другия месец съм решила да си поръчам тренировъчен режим от Руми Илиева,положението е много зле ,направо ми е тъжно като си спомня каква бях и каква съм сега.

За фондьотените,аз на Clarins харесвам,но напоследък съм се запалила по леките,тониращи кремчета ,набелязала съм този флуид
https://douglas.bg/clarins-milky-boost-conf-53731
И един озаряваш на Lumene

# 518
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
В тази тема не съм писала поне от 3-4 години, но ми е любима.
Боря килограми, всичките резултати съм замазала.
От няколко дни се храня по режима на доктор Папе, след като минах вече 41 някак нямам сили за изпълненията от едно време,  търся спокойствие във всичко, което правя.От контактите до храната и спорта.

По темата за фдт и ББ, СС, ДД кремове, няма такъв, който да не цапа, ценовия клас няма значение, всички цапат.
В момента ползвам оцветения крем от био серията на Нукс, идеален ми е като цвят, но аз съм с жълт подтон на кожата.
Изчаквам да изсветлея напълно и ще взема някой фдт за зимата.
Неизменният ми крем, който не пропускам е Авен-сънсимед.Под него и след него слагам поне още 3-4 продукта, но моята кожа е суха и си има нужда.

# 519
  • София
  • Мнения: 3 159
Точно за темата съм и аз.
Родих преди 20-ина дни, цяла бременност бях супер несериозна с козметиката (освен тази против стрии).
Сега трябва да се накарам да се боядисам, идната седмица ще е, обещавам. И с козметиката по-сериозно, и това обещавам Relaxed

# 520
  • София
  • Мнения: 5 466
Точно за темата съм и аз.
Родих преди 20-ина дни, цяла бременност бях супер несериозна с козметиката (освен тази против стрии).
Сега трябва да се накарам да се боядисам, идната седмица ще е, обещавам. И с козметиката по-сериозно, и това обещавам Relaxed
Честито бебче ❤ Живо и здраво да е.
С тези против стрии те съветвам да продължаваш,аз след раждането жестоко се нацепих ,а до последно нямах нито една.С прибирането на корема стана ужас.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 159
Точно за темата съм и аз.
Родих преди 20-ина дни, цяла бременност бях супер несериозна с козметиката (освен тази против стрии).
Сега трябва да се накарам да се боядисам, идната седмица ще е, обещавам. И с козметиката по-сериозно, и това обещавам Relaxed
Честито бебче ❤ Живо и здраво да е.
С тези против стрии те съветвам да продължаваш,аз след раждането жестоко се нацепих ,а до последно нямах нито една.С прибирането на корема стана ужас.
Благодаря Simple Smile
Да, и без това ми остана доста, ще го измажа няма накъде. Засега са добре нещата, при растежа се разминах със стриите.
Трябва и антицелулитни неща да прилагам, но само ако са ОК за кърменето, тепърва ще чета.
Някой знае ли мързелив антицелулитен трик?

# 522
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Да се запиша и днес.....
Боря килограми....
С годините е по-трудно, но продължавам.
С разкрасяването съм на супер минимум....
Когато се записах в тази тема преди 9-10 години поддържа маникюр, бях поне 10 кг по-малко.....

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Аз пък по време на бременността намирах време за всичко и доста повече си обръщах внимание. Сега за няколко дена, успях само да оформя маникюра. Оставила съм си маската за лице пред огледалото в банята за да ми напомни да си направя. Иначе продължавам да си третирам корема с кокосово масло, сега ми се струва, че кожата там е доста по-суха.
За мен единствения лесен антицелулитен трик е масажът с вендузи.
Иска ми се и да се претегля за да видя какви кг трябва да свалям.

# 524
  • София
  • Мнения: 5 466
Антицелулитни бях ползвала на L'erbolario с ананас мисля че беше,но не видях особен ефект и едно блокче Buffy на Lush,което реално е ексфолиант,ама прави банята като пързалка.
При мен ефект дава червеното на Evelin и Kreuterhof имат едно загряващо.Жестоки са (буквално и преносно,защото парят адски),но по време на кърмене мисля че категорично не е добра идея да се ползват.
 
Маски аз рядко си правя напоследък,сега имам една черна на сашенца с въглен иии не е лоша.Свива порите добре.


 Боби и аз като бяхме активни в темата без маникюр не оставах,а да и се мислех за дебела 😂
Сега един ден свалям лака,на другия ден оформям ноктите на третия се лакирам,на четвъртия запечатвам с топ лак.

Общи условия

Активация на акаунт