Мързеливи красавици - 38 /Пролетна/

  • 75 397
  • 595
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Тук и аз мога да си призная, че единствената ми подръжка е хигиената ( там малко с мания граничи 😁), обичам да ухая на парфюм и молив и спирала ползвам, но все по рядко. Залагам на сексапилни роклички, които да отвличат вниманието от това, че нямам грим 😂 Обаче напоследък се зарибих по бюти кутиите, и от там се заринах със серуми, всевъзможни кремове за лице, маски и тъй като мразя да хвърлям козметика, сега мажа ли мажа всекидневно 😃 Може пък да ѝ хареса на моята кожа. Миналия ден си намазах косата с рициново масло и спах с него. Косата ми не е била толкова мека и хубава никога.
Темата ми е много интересна, дано се развие повече Simple Smile

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Аз пък днес закупих маска за лице, която я похвалиха в друга тема, като се прибрах обаче видях, че е за 35-45 години, а аз съм на 30 и се чудя дали да я ползвам или да я подаря на сестра ми.
Днес свалих гела, сложих нов гел-лак, намазах лицето с капсула с витамин Ц, околоочен серум и това е разкрасително.

# 587
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте, случайно попаднах на темата (и не съм чела всичко),но реших, че е точно за мен Simple Smile)) Много искам да съм красива без да си давам зор - трайно изправена коса, микроблейдинг, сега обмислям и перманентна очна линия ,ама ми е много скъпо....

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
По принцип не използвам скрабове, но съм решила да си направя домашен с кафе, захар и кокосово масло. Въпросът ми е как го нанасяте с четка, с ръка? Ползвате ли на лицето?
Разкрасително съм с нормалните ежедневни процедури.

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 22:37 от Десиссслава

# 589
  • Мнения: 35 961
с ръка върху тялото
кокосово масло по лицето - не

# 590
  • София
  • Мнения: 3 160
Правите ли пилинг с кафе на лицето? Мен ме е страх да не прекаля с търкането и да се окепазя нещо.
За тялото ми е супер, няма друг такъв. Смесвам го само с душ гел, без захар.

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
На лицето досега пилинг не съм правила, защото ежедневно го почиствам с ел.четка.
Иначе съм доволна от кафето върху тялото как се отрази.
Бубанка, благодаря, бях забравила, че кокоса е комедоген.

# 592
  • София
  • Мнения: 5 471
Не правя пилинг за лице,откакто ми е суха кожата.Преди ползвах Ocean salt на Lush и ми беше любим,тогава ми беше смесена кожата.
Сега е суха.Мия с измивен гел и веднага мажа обилно с крем лицето и имам един на Lireac за около очите с нещо като ролка,много е приятен.Два пъти седмично ползвам една маска на Lancoме с рози.
Ако съм имала фондьотен след измивания гел минавам с мицеларна вода,за да съм сигурна,че ми е чисто лицето.Това ми е рутината за лице.Абсолютно мързелива 😂

Разкрасително мога да ви покажа с какъв лак съм .
Скрит текст:

# 593
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Няколко пъти направих една маска с кокосово масло една лъжица и едно яйце и намазваш върху косата.Против косопад, видях  я в нета.

# 594
  • Варна
  • Мнения: 1 758
Разкрасително се отчитам с маска на лицето и косата, серум за коса, серум за лице, боди лосион и серум за нокти и кутикули. От няколко месеца редовно подържам гел лак и не се занимавам с ноктите. Имам УВ лампа и лакове, обаче ме мързи и ходя при приятелка на маникюр 😁
Спрях кафето от няколко месеца и това ми действа също добре, не ми липсва. Обичам чай и наблягам на него, когато ми се допие нещо различно от вода.
Спорта е замразен заради локдауна, вкъщи не мога, просто не е същото...

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Днес разкрасително си набавих вит Д. Цял ден бях навън. Процедури обичайните: лосион за тяло, слънцезащита, грим, нощна грижа за лицето, сън.

Общи условия

Активация на акаунт