Мързеливи красавици - 38 /Пролетна/

  • 75 395
  • 595
  •   1
Отговори
# 555
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Аква-гелът вече е поръчан 😊

Снощи след банята се наканих в 22 ч и се нащраках с Лумеа-та, най-накрая. Няма да е зле да съм по-редовна, защото за това, което искам има резултат. Но не съм сериозна и го правя веднъж в месеца.

В неделя си свалих шилака на педикюра, вчера ги допилих и оформих. И нов лак - най-вероятно уикенда. И аз като Bubble, поетапно, ама мен ми отнема седмица 😀

# 556
  • Мнения: 440
Днес, съботно, успях да си сменя лака и оформя ноктите на краката, кой знае дали ще обуя отворени обувки, но не обичам да ги гледам без лак. Също епилирах ръцете и краката. Доволна съм!

# 557
  • Мнения: 81
Успях да отида на плуване, не бях ходила от много време! Добре ми се отрази. Вчера с ММ ходихме до ДМ, купих някои по-бюджетни гримчета и червилца, също и нкв серум на balea с Q10. Правих си пилинг с козметика на " Христина", с масло от гроздови семки, доволна съм. Приятелка ми го донесе от България и много ме зарадва💗

# 558
  • София
  • Мнения: 5 466
Момичета,пак сме на трета страница 😂
 Разкрасително се зачетох в един блог ,една Фармацевтка разнищтва козметиката.Има интересни ревюта,сравнения на скъпи и евтини продукти и.т.н
Разбрах,че има твърдо масло на Алверде,бих го пробвала с радост.Досега само на Lush съм имала и съм им голям фен на блокчетата,но ми стигат едва за 3-4 мазания,а ценичката им е хубава.🙂
 Някой ползвал ли е на Лумене озаряващия СС крем?
Какви грижи полагате за лицето си в момента?
Ползвате ли електрически четки и какво смятате за тях?
Аз много се чудя и бих се радвала да прочета раздъждения и мнения и на други хора.

# 559
  • София
  • Мнения: 3 159
Аз съм го ползвала ЦЦто на Лумене, но не се спогодихме нещо. Впиваше ми се някак, дори мисля че не го изразходих.

Сега Миша е много хвален в КМ, мисля да го пробвам скоро.

# 560
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Аз се отчитам със зала днес, защото работя. Като почивам ще се вкарам в ред 😏

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Аз съм фен на ел.четки за лице.
Ползвах тази, до скоро преди да роди /служи ми вярно 3-4 години на всекидневно ползване под вода/
https://www.notino.bg/remington/reveal-compact-fc500-chetka-za-p … tvane-na-kozhata/

Чувствах си кожата в пъти по-чиста, особено е подходяща за хора, които ползват ежедневно фондьотен и пудра. Сега умувам същата ли да поръчам или по новия модел.

Само със заздравител на ноктите се отчитам.

# 562
  • Мнения: 861
Я виж ти, аз съм била на фастинг без да знам! Чувам оттук-оттам за тази нова мода, но не знаех нищо за нея. Никога не ям преди 12, никога, дори и събота и неделя, само кафе. Обядвам евентуално, но не винаги, и то винаги без хляб, нямам никакви междинни хранения и направо вечерям, пак в 70% от случаите без хляб, основно салата и месо. Към 11-12 вечерта ми се яде сладко, то е нормално с този калориен дефицит, но само в 1 от 10 случая ям, в повечето случаи нямам нищо купено.
Всичко това не е целенасочено, а просто изградени навици, които ми е трудно да преодолея, особено когато няма никой около мен, който да ме "разяжда". Но ако някой иска да отслабне, може да пробва, струва ми се, че ще успее с този метод, съдя по моите килограми.

# 563
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Аз се отчитам и днес със зала 40 Мин. Кардио, че бях в онлайн лекция  и няма как да е друго. Чакам с нетърпение петък та да се вкарам в час малко.
Имам едно масло с бадем и лимон на Икаров кажете за какво да го ползвам ? За коса става ли ?

# 564
  • София
  • Мнения: 5 466
Да се отчитам ли?
Почнах от една седмица да тренирам с Руми,килцата са ми много ... но съм решила да се вкарам във форма бавно и славно.
 Разкрасително взех душ,намазах косата с един серум на Лореал Ботаникалс с Джинджър и кориандър,който се оказа доста сполучлив за ежедневна грижа.
Гледам сега Биобаза,някой ползвал ли е нещо за тяло от тях?

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Аз все още съм редовна в маските за лице, коса и ежедневната грижа по лицето. Маникюр и педикюр на 2 седмици. Искам да включа и някакви упражнения, но на този етап и от това съм доволна с бебе покрай мен.

# 566
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Пак замря темата ....Къде сте момичета?Аз чакам да отворят залите та да се върна във форма,че занемарих нещата много.Иначе разкрасително си ползвам стандартните неща,започнах да ползвам всекидневно серум за околоочна грижа и боди лосиони пак вкарах в рутината.Ноктите вкарах в ред,ходя на маникюр при приятелка,че ме мързи в нас,а имам всичко,така поне с нея се виждам и си лафим. Трябва да започна пак сериозно терапии за коса с масла,че и тях занемарих.
При вас как е положението?

# 567
  • София
  • Мнения: 3 159
Мързеливо е положението при мен. Някак на приливи и отливи, понякога (като сега) съм стриктна за по седмица-2, после дребната ми спира тока с по някой скок в растежа и забравям и да се поглеждам в огледалото Blush
Много ми е трудно да си намеря крем за лице за тази зима - или са ми слаби като хидратация, или твърде мазни и лъщя. Няма да си купувам повече засега, писна ми. Слагам серум отдолу и горе-долу се получават нещата.

# 568
  • Мнения: 35 962
поръчах вчера някакви разкрасяващи ампули, да видим колко ще се подмладя с тях Grinning
преди малко - душ и се омазах от главата до петите с какво ли не, доволна съм
почти съм спряла алкохола и кафето, пия доста чай и вода
студът ми изсушава много ръцете - вечер преди лягане мажа обикновен крем за ръце, после концентрат на неутрогена - той е вазелиноподобен - сутрин кожата е мекична и нежна до секундата, в която се покажа вън - ръкавици не помагат

# 569
  • Мнения: 596
И аз се надявам да приемате ,нови попълнения:heart:
Преди години ми бяхте любима тема Sunglasses
Разкрасително мисля да се опитам да спортувам повече ,и да съм по редовна с маските вкъщи.
Иначе разкрасяването ми е стандартно козметик, фризьор, гел лак ,и от сравнително скоро слагам мигли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт