Мързеливи красавици - 38 /Пролетна/

  • 75 445
  • 595
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 517
Здравейте милички!
 Скоро не съм се включвала,но разкрасително си дейсвам.Единственото,но немалко нещо,което пропускам е спортът.От два месеца не мога да оздравея като хората и това ми е предтекст.
 Вчера се сдобих с почистващ гел на Нукс с мед и  ексфолиант на Хималая и интимен гел на Нивеа сенситив.
 Попринцип влезнах за почистващото на Нукс и превръзки,но в един момент се сетих че нямам ексфолиант и трябва точно днес да си взема.Вече се измих с него веднъж,но не мога да изкажа категорично мнение,горе долу са му хубави частиците и става пилинг,но не е съвсем това,което искам.
  Сега смятам да се лакирам отново в червено,скоро поглезих косата с Еластисайзър,затова днес ще е с нещо по-леко.Може би йогурт маската на Милк Шейк.
 Термозащитата Митик ойл много ми допадна  Heart Eyes Утре смятам да ползвам пресата и ще го сложа и с преса,досега само със сешоара съм го ползвала.

Последна редакция: вт, 09 дек 2014, 21:55 от *Bubble*

# 61
  • Мнения: 189
Добро утро, стаах в 5 , нема що.
как за Бога да не ми цъфти косата, има ли нещо. Споделете моля ви.
Пак да попитам сухото олио на Нукс има ли го в някакъв международен сайт с доставка до България?

# 62
  • Мнения: 596
Добро утро, стаах в 5 , нема що.
как за Бога да не ми цъфти косата, има ли нещо. Споделете моля ви.
Пак да попитам сухото олио на Нукс има ли го в някакъв международен сайт с доставка до България?
Аз си слагам 2-3 капки по дължината и особено по краищата на косата арганово масло. Зависи и колко е дълга косата де. Просто си го размазвам хубаво по ръцете и си ги "избърсвам" в косата. Не се заплита, сресва се лесно и е мекичка. И не цъфти, но това, предполагам е от цялостната ми грижа вече за нея.  Rolling Eyes
Аз разкрасително снощи само си ексфолирах хубаво лицето и се изкъпах, днес ще пробвам така желаната от мен преса, дойде вчера  newsm44

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 13 554
Ако косъма цъфти по прицип каквото и да правиш няма да предотвратиш цъфтежа. Аз съм с дълга коса, правя й единствено домашни маски, подстригвам я редовно, мажа е с масла, почти не използвам сешоар и преса, не я боядисвам и пак цъфти...всичко си е до самата коса. Единственото, което можеш да правиш е да нанасяш някакво масло по краищата за да не си личи сухотота и да има по-красив вид.

# 64
  • Мнения: 98
Привет, красавици!
Няма с какво да се отчета, на минимума съм. Пети ден съм с ГР 32 от новата серия, доволна съм.
МариЛин, каква преса си взе?

# 65
  • Мнения: 596
Оох, EL* , Тази:  ooooh!





Много съм разочарована.  Crossing Arms не е това, което очаквах. Ще й дам още веднъж-дваж шанс и я връщам, в 15дневния срок  Naughty

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 831
Привет и от мен Simple Smile
Разкрасявам се аз най редовно ,но напоследък ме мързи или по скоро нямам особен ентусиазъм  Blush
Обичайно нанасям крем за лице,спирала,руж,червило .
Днес се лакирах,оскубах си веждите ,спирала и червило .
Бях на очен лекар - уж да ми се изяснят нещата - миопия или хиперметропия имам ,а сега се оказа "лек" астигматизъм,за който имах известни съмнения ,но предната докторка категорично отрече .
Както и да е - не се сдържах и и казах ,че уча оптика и искам да разбера какво ми има ,за да си направя очила . Говорихме като лекар и оптик- обясни ми много неща ,само защото съм наясно по тематиката ,защо така се е получило. Та в крайна сметка ,каза ,че за момента не би ми препоръчала да правя очила,защото диоптъра е мн малък и не пречи ,ако по- натам имам главоболие или усетя ,че нещо става с очите ,да ида пак да ме провери.
Връщам се да ви чета ,назад  до скоро Simple Smile

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 13 554
От мен маска на лицето, обичайните мазила вечер, тривитаминол на косата, оправен маникюр и педикюр и една хубаво стисната пъпка под устната  ooooh!
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 145
А аз - ензимна почистваща маска за лице вкъщи и педикюр в салон.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 831
А аз бях и на фризьор днес Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 004
Красавици!  Hug
Не съм се включвала скоро, защото нямам никакво време - нон-стоп изпити в университета, работа ии..никакво време. Тренирам си ежедневно, разкрасително нищо по-различно от досега. Нямам търпение в събота сутринта да отида на маникюр и да си направя нещо коледно, а след това отивам на панаира на книгата Simple Smile))) обожавам да чета Heart
За козметиката на Нукс съм чувала страхотни отзиви, вие какво мислите?
Ето и новият ми пост: www.dilyanatabakova.com/simple-leather-and-skinny Simple Smile))
Мисля да направя и някакви Коледни постове. На вас какво би ви се чело в блога? Какво би ви било интересно Simple Smile?

# 71
  • Мнения: 116
Привет красавици!
Здравословното ми състояние попречи да се отчета в темата.
Днес си подстригах малко косата. Казаха ми, че косата ми е суха. По принцип винаги редувам, шампоан-балсам с шампоан- маска. Препоръчаха ми да използвам балсам без отмиване. Досега никога не съм използвала такъв. Да ми препоръчате ако сте доволни от някой.
Кремовете за лице и околоочния контур, редовна смяна на лаковете продължават без прекъсване.
За косата си избягвам да използвам топлинни уреди, то и нямам желание за тях. Косата ми е чуплива, и не правя нищо по въпроса.
Някоя от Вас, да ли е поръчала торбичката от Златна рибка, имали отзиви? Много е интересна, включените продукти не мога да си позволя на редовна цена, но така е доста изгодно. Мисля да си направя един подарък.
Това е от мен за сега, лека нощ!

# 72
  • Мнения: 373
Здравейте  Hug
Не се разписвах тези дни, просто нямаше с какво. Правя си упражненията, пия си лимоните, катеря стълбите. Обичайни неща  Whistling
princess_des, аз напоследък имам проблеми с очите и направо незнам какво да правя. Записала съм си час в една очна клиника за другата седмица, ще видим  Tired
Дилянка, аз като любител на блогове, да кажа, че на каквато и да е тема бих се радвала да те прочета  Hug
Enza, може ли линк на торбичката  Blush
Успешен ден от мен  Hug

# 73
  • Мнения: 116
minana,изобщо си нямам представа как се слагат линкове. Влез в страницата на Златна рибка, там я има, цената е 30лв, пише Beauty bag Златна рибка, съдържа около 12 продукта. Peace

# 74
  • Мнения: 98
Здравейте, красавици! Как сте? Аз се разболявам и смятам да прекарам целия ден в леглото с чай и книжка...
Мари, чудех се и аз за тази преса, но не ми се вярваше да прави такива чудеса и затова се отказах. Ако ти се промени мнението след още няколко опита, сподели Peace
Дилянка, подкрепям мнението на Минана, бих се радвала на постове на каквато и да е тема Wink
Enza, заинтригува ме и мен торбичката на Златна рибка, може да я поръчам.
Хубав петък, момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт