Мързеливи красавици - 38 /Пролетна/

  • 75 778
  • 595
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 596
Ето я торбичката, много добре изглежда  Peace
http://www.zlatnaribka.com/beauty-bag-zlatna-ribka

# 76
  • Мнения: 98
Дилянка, забравих да се включа за Нукс. Много, много харесвам марката. Ползвала съм маслото, измиващия гел с мед, хидратиращия крем против умора, крема за ръце, мицеларната вода. Балсамът за устни ми е незаменим, откакто го пробвах; наскоро пак взех крема против умора в комплект със същия околоочен. Изобщо- всичко, което съм ползвала, ми харесва Peace

# 77
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 268
Привет, красавици!!!
И аз като  minana не съм се разписвала тези дни, защото нямаше с какво....
Започвам с 90 коремни преси, топла вода с лимон.... вече съм по-редовна с нощния крем.
Тази седмица намерих 3 дни и за книжка.... Приключих Чест на Елиф Шафак.... Сега имам 2 от библиотеката....
Вечер се разкрасявам с вино....
Днес ще сервирам и на вас....


Петък вечер е... нека бъде незабравима или поне достатъчно мързелива!  Hug

# 78
  • Мнения: 372

Днес си подстригах малко косата. Казаха ми, че косата ми е суха. По принцип винаги редувам, шампоан-балсам с шампоан- маска. Препоръчаха ми да използвам балсам без отмиване. Досега никога не съм използвала такъв. Да ми препоръчате ако сте доволни от някой.

На Макадамия кремът без отмиване е много хубав.   Peace
http://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/stilizirane-oformyane-i-zashtita
Мисля си обаче, че pre-shampoo грижа ще ти реши проблема. Например Еластисайзър под шапка(може и плюс загряване) 2-3 пъти в месеца и косата ти ще е в отлична форма.
http://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/elasticizer--za-iztoshtena-i-suha-kosa

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 13 631
Привет от мен днес се отчитам с оправени вежди, масло на краищата на косата, грим, лосион за тяло и обичайните неща...
Да ви питам да ми препоръчате някакъв коледен лосион...на Ив Роше има серия портокал+какао...но тази година е без лосион  Tired

# 80
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 268
Привет!!!
Днес готвих, оправих маникюра, правих Коледни книжки - за базар в училището на дъщеря ми, а сега правим картички....
Не ми остана време за почивка...
Сега съм си сипала вино, докато чакам пералната.....

Хубава неделна вечер!!!

# 81
  • Мнения: 1 004
Момичета  Hug
Благодаря ви за съветите! В работата съм нон-стоп, а ако не съм на работа съм в университета- нямам временце за никакви разкрасителни процедури. Но днес минах през H&M и си купих от козметиката- имаше промоция 3=2. Страхотни лосиончета, ружчета и вода за тяло си взех Simple Smile)
За съжаление телефонът ми нещо се развали и утре ще го нося след работа на сервиз. Дано ми го оправят на място, че...усещам колко съм зависима, чак се самосъжалявам. Превърнал се е като някаква част от мен- постоянната ми връзка със света...
Още 10 дена и е Коледа, а аз тепърва ще купувам подаръци...и се чудя на МП какво да му взема? Вие имате ли някакви идеи ? Simple Smile)

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 13 631
Отчитам се в темата с маска на лицето, пуснат епилатор, заздравител на ноктите и обичайните неща преди сън.

Аз за тази коледа взех жилетка с цип на моя приятел от Уайкикито /има доста интересни неща там/.
На едната ми приятелка взех запалка с лазерно гравирано послание. На другата взех лосион за тяло, душ-гел и червило. На третата ръкавици, душ-гел и гланц за устни. На племенника взех ръчно правен шах. Останаха ми още малко подаръци да подготвя и съм готова.

# 83
  • Мнения: 373
Здравейте  Hug
При мен обичайните неща, упражнения си правя, сухочеткам. Миналата седмица се сдобих с два дълго време обмисляни лака на Опи. Много съм доволна, което означава, че си е заслужавало. И двата цвята са в този пост на Ида, затова слагам директно връзката. http://idaandmakeup.blogspot.com/2012/05/notd-opi-did-you-ear-about-van-gogh.html Взех и един комплект от спирала и дегримьор на Макс фактор. Днес съм на очен лекар, дано след прегледа съм ОК и да мога да си ги ползвам с кеф  Laughing
Подаръци
Скрит текст:
купувам само на децата и понякога на ММ. Друг път решаваме да вземем нещо общо за вкъщи и така. Разбрала съм се с близките да не си подаряваме нищо. Знам, че може да прозвучи странно. Причината е, че всичките ни семейни празници, рожденни и именни дни са концентрирани в 2 месеца + Коледа. Имаше период от няколко години, в който давах цялата си заплата за подаръци, мъжа ми тогава още си развиваше неговите неща и едва изкарвахме зимата. Миналата година сложих точка. Сега половината рода ме мрази  Laughing
Боби, ще ми се да успея да намеря и аз време за книжки, а пък колко филма съм набелязала  Whistling Дано покрай празниците ми остане време  Wink
Въпреки мъглата ви пожелавам един приятен ден  Hug

# 84
  • Мнения: 189
Момичета, добро утро, кака е на крак от 6,30 по незнайни причини, понеже днес съм почивка сигурно.
Как сте? Разкрасявам се само с почистващи средства. НАпаднаха ме пъпки, мръсни пори ужасно.
Сега гладам в амазон (немския) продуктите на нукс и май ще взема да си поръчам нещо.
Постоянно съм на работа, вечер само се къпя и след 1 бира лягам.

# 85
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 268
Привет!!!!
Аз съм скапана....
Болят ме краката, кръстът....
Бях на работа в училище, а след това 8 часа в магазина....
Сега има работа и за миг не съм сядала....
Разкрасяването ми е на минимума....
minana, и аз съм се разбрала с родата за подаръци - но на 7-8 деца ще купя нещо дребно.....

esi_jo, и при мен разкрасяването е като при теб.... разлика - вечер пия 2 чаши вино  Mr. Green

По празниците ще работя нон стоп в магазина..... ще оползотворя отпуската от училище.....
Дано поне така по-леко посрещна януари....
Хубава вечер!

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 13 631
Добър вечер...много  пусто тук. Отчитам се с тривитаминол на косата, масло на краищата, лосион за тяло, грим, и маникюр
Скрит текст:

# 87
  • Мнения: 189
Ехооо, къде сте всички? Да не сте запразнили отсега?
Мислех, че аз стм нередовна, но май не е така.
Как сте?
При мен всичко е що годе наред, имам доста работа, но се и надявам да имам повече парички за коледни подаръци. За сестра ми телефон, за ММ машинка за бръснене, която може да се ползва под вода. За себе си вече купих зимно яке, и то кафяво, не ми харесва особено този цвят, нямам почти никакви кафяви дрехи и се чудя как ще го нося,нито чанта имам подходяща, нито обувки. За се зачуди човек защо го купих, но това е от онези неща (незнам дали имате наблюдения), които ги виждаш в магазина на добра цена и точно твоя номер останал и си казваш това е моето.
За днес отчитам грим (за работа трябва да сме красиви все пак), гел лак в синьо.
Учудващо за мен продуктите на нукс в немския амазон са доста по-скъпи от българските. Сухото олио е България е 36 лева, в амазаон е 27 евро.
Прекрасен ден от мен.

# 88
  • Мнения: 98
Привет, красавици! Hug
Минавам на отчет с почистени вежди, маски на лицето и косата. По-късно може да сложа някакъв лак, че от мързел от няколко дни съм по заздравител само.
Еси, честито яке! Сигурна съм, че ще намериш с какво да го съчетаеш, а е ето и повод и за нова чанта и обувки  Wink

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 13 631
Привет, красотички. Отчитам се с лакиране, каро на лицето, грим, лосион за тяло, крем на лицето, рициново масло на вежди и мигли, масло около очите.

Общи условия

Активация на акаунт