Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 134 038
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 16 874
Аз съм чувала/чела, че не е препоръчително да се правят процедури при кърмене. Не знам кое как влияе на растежа на космите.

Имам цикъл от януари, а кърменията синът ми ги редуцира до 1, все пак е на 1г5м . Надявам се до есента да мога да стартирам, нямам търпение.

Ходих в студио Инфинити, преди да забременея. Със смесени чувства съм. Записваха ми час всеки месец. Преди това съм правила фотоепилация и бях досха доволна. Определено обаче смята да сменя студиото с някое от най-препоръчваните тук - Лазер център например, като първа опция.
Яд ме е, че не съм се поинтересувала и прочела преди да си дам парите, но минало, тогава имах други проблеми, в които ровех.

# 526
  • Мнения: 2 652
Други мнения и отзиви по отношение кърмене и лазерна епилация?

# 527
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Други мнения и отзиви по отношение кърмене и лазерна епилация?
Мнение от гинеколог и дерматолог може да получите само.

# 528
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
Дами, някоя от вас ползва ли лазерен епилатор в къщи? Дали е подходящ за поддържащи процедури?

# 529
  • Мнения: 2 652
Този на Лумия лазерен ли е или фото? Доста ми стана интересно и на мен. Ползвал ли е някой?

# 530
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Лазерен за домашни условия не ми изглежда съвсем безопасно. По-вероятно е да е фото.

# 531
  • София
  • Мнения: 361
Този на Лумия лазерен ли е или фото? Доста ми стана интересно и на мен. Ползвал ли е някой?
Здравейте!
Philips Lumea е домашен уред за фотоепилация.

# 532
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
А удачно ли е да се използва уред за фото епилация след като е правена лазерна епилация?

# 533
  • Мнения: 5 886
Да, няма проблем.

# 534
  • Мнения: 11
Здравейте! Искам да попитам за процедурите след лазерната епилация. Мога ли да си мина мишниците с бръснач или трябва да ги оставя да си растят?

# 535
  • Мнения: 5 886
Можеш, разбира се.

# 536
  • Мнения: 11
Благодаря ти! 
Объркването ми дойде от там, че косметичката ми каза, че до две седмици ще порастат и ще започнат да опадат и затова не бях сигурна какво трябва да правя!

# 537
  • Мнения: 5 886
Ами, може и да си ги оставиш да растат, ако не ти пречат. Laughing Така по-добре ще можеш да наблюдаваш как опадват. Peace

# 538
  • Мнения: 499
Според мен от лични наблюдения има разлика дали ще паднат сами или ще бъдат избръснати. При втория вариант остават черни точици.

# 539
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Не съм съгласна с това твърдение, при мен не се получават никави точици след бръснене. Точиците се получаваха при поникването на косъмчетата след процедурите, и то при първите 3 процедури, например. Вече и точки не ми се появяват, косми почти нямам. На цели крака, три пълни месеца след последната правена процедура, имам 3-4 тънички и дълги косъма, които открих, преглеждайки се щателно. Кожата ми е като на бебе.

Общи условия

Активация на акаунт