Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 586
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Сега съм на александритен Джентъл лейз при  gentle laser pro. Доста е болезнено поне за мен за разлика от прайм лейз. Писах по-горе, че колежката ми е доволна от него. За това, че направи една процедура и си прецени преди да тръгнеш да купуваш пакети.

# 691
  • Мнения: 3 331
А някой правил ли си е лазерна епилация в АТА Дерма, Пловдив?

# 692
  • Мнения: 11
Моля, споделете дали е подходящо освен за младите дами и за жени след мено пауза - лице горна устна и брадичка, доколко е търпимо и доколко ефективно с лазер и как се отива за процедурата не намирам, че бръснене по лицето е удачно решение ?

# 693
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Винаги се бръсне през всичките процедури, иначе изваждате корена на косъма.

# 694
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
С абсолютен страх подходих и аз към бръсненето на лицето между процедурите, който се оказа неоснователен. Между първите две се наложи премахване на някое и друго косъмче, после вече изобщо спряха да са от значение- много фини и невидими излизаха и не се е налагало бръснене.

# 695
  • Мнения: 1 140
Здравейте, аз ходя на лазерна епилация конкретно на интим и подмишници, от почти 4 години. Правя процедури около 2-3 пъти на година. Скоро започнах и крака. Нямам зона, която изцяло да се е повлияла. Да, косъмчетата са светли,руси, но не ми харесва да ходя с косми по краката било то и руси.

# 696
  • Мнения: 29
С абсолютен страх подходих и аз към бръсненето на лицето между процедурите, който се оказа неоснователен. Между първите две се наложи премахване на някое и друго косъмче, после вече изобщо спряха да са от значение- много фини и невидими излизаха и не се е налагало бръснене.

Бръснене по лицето? Това налага ли се? Какъв е ефекта от това.  Аз също съм скептично настроена за бръснене по лицето...

# 697
  • Мнения: 4 571
С тример, ако имате. На мен така ми ги подкъсяват, ако се налага, преди процедура.

# 698
  • Мнения: 110
С абсолютен страх подходих и аз към бръсненето на лицето между процедурите, който се оказа неоснователен. Между първите две се наложи премахване на някое и друго косъмче, после вече изобщо спряха да са от значение- много фини и невидими излизаха и не се е налагало бръснене.

Бръснене по лицето? Това налага ли се? Какъв е ефекта от това.  Аз също съм скептично настроена за бръснене по лицето...

Бръсненето на лицето се налага, ако ще подлагал зоната на епилация (за да няма косми, иначе косъма който е над кожата поема лъчите, а не корена) . Правя си горна устна и също имах страх, като го обръсна какво ще стане. Със светла кожа и тъмни косъмчета. След първата процедура излязоха косъмчета малко по-тъмни, но след две седмици паднаха и започнаха да излизат по-бавно и по-светли. Така че, не се притеснявайте от бръсненето.

# 699
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
С абсолютен страх подходих и аз към бръсненето на лицето между процедурите, който се оказа неоснователен. Между първите две се наложи премахване на някое и друго косъмче, после вече изобщо спряха да са от значение- много фини и невидими излизаха и не се е налагало бръснене.

Бръснене по лицето? Това налага ли се? Какъв е ефекта от това.  Аз също съм скептично настроена за бръснене по лицето...

Много добре съм обяснила защо се налага.

# 700
  • Мнения: 141
Привет, момичета!

Моля ви тези от вас които са правили лазерна епилация на лице да споделят има ли случаи на израснали в последствие повече и по-дебели косми, въпреки че зная, че е индивидуално при всеки. Моето окосмяване е на хормонална основа и през последните няколко месеца много се засили по бузите, скулите даже, шия, въобще цялото лице и шия, дълги, тъмни и моооого видими Cold Sweat и трябва да взема мерки, защото се чувствам отвратително, но се опасявам да не стане положението по-лошо от колкото е в момента. Наясно съм, че трябва да се реши проблема поради, който се появява окосмяването, но все пак не мога да остана в такъв вид .....положението е наистина много обилно Weary

Благодаря, надявам се да споделите мнения, личен опит

# 701
  • Мнения: 3 331
Лаки, аз дълго време си махах космите над горна устна с епилатор, в резултат имах няколко доста дебели и тъмни. И не знам как толкова време не съм се сетила да отида на лазерна епилация, около 25 лв е процедурата. Новопоникналите косъмчета са тънки и светли. Не се колебай, момичетата тук ще могат може би да препоръчат и някое изпитано студио в твоя град.

# 702
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Аз пък направо си имах черни мустачки (космата съм си), винаги съм ги махала с кола маска...дълго време се убеждавах за лазерна епилация (александритна лазерна епилация с Gentle Lase Pro) точно заради бръсненето (вече съм на 40 г и си имам и хормонални косми, окосмяването се засили, слава богу, че по бузите са светли, но не слагам фон дьо тен, че е смешно). Направих 6 процедури мустак на интервал от около 35-40 дни, само след първа и втора процедура се наложи на около 20 ден да се мина с тример...последната ми бе началото на януари..оттогава нищо не съм правила - има съвсем забележим рехав къс рус мъх (или по-скоро само аз го виждам) и само 2 косъма черни на единия ъгъл на устата, преди дни ги отрязах с ножичка...много съм доволна! Обмислям и брада да почна!
Да не ви притеснява бръсненето - не се налага често, както си го представяме на 2-3 дни...реално мен ме минаваше с тример козметичката преди самата процедура...космите си падат сами след всяка процедура и не никнат....

# 703
  • Мнения: 29
С абсолютен страх подходих и аз към бръсненето на лицето между процедурите, който се оказа неоснователен. Между първите две се наложи премахване на някое и друго косъмче, после вече изобщо спряха да са от значение- много фини и невидими излизаха и не се е налагало бръснене.

Бръснене по лицето? Това налага ли се? Какъв е ефекта от това.  Аз също съм скептично настроена за бръснене по лицето...

Бръсненето на лицето се налага, ако ще подлагал зоната на епилация (за да няма косми, иначе косъма който е над кожата поема лъчите, а не корена) . Правя си горна устна и също имах страх, като го обръсна какво ще стане. Със светла кожа и тъмни косъмчета. След първата процедура излязоха косъмчета малко по-тъмни, но след две седмици паднаха и започнаха да излизат по-бавно и по-светли. Така че, не се притеснявайте от бръсненето.

И примен проблемът е абсолютно същият. Освен черните косъмчета на светло проблесват и по-светли, което адски много ме дразни. Но всъщност диодният лазер атакуваи по-светли, нали така? И идеята е да се унищожи корена.

# 704
  • Мнения: 110
С абсолютен страх подходих и аз към бръсненето на лицето между процедурите, който се оказа неоснователен. Между първите две се наложи премахване на някое и друго косъмче, после вече изобщо спряха да са от значение- много фини и невидими излизаха и не се е налагало бръснене.

Бръснене по лицето? Това налага ли се? Какъв е ефекта от това.  Аз също съм скептично настроена за бръснене по лицето...

Бръсненето на лицето се налага, ако ще подлагал зоната на епилация (за да няма косми, иначе косъма който е над кожата поема лъчите, а не корена) . Правя си горна устна и също имах страх, като го обръсна какво ще стане. Със светла кожа и тъмни косъмчета. След първата процедура излязоха косъмчета малко по-тъмни, но след две седмици паднаха и започнаха да излизат по-бавно и по-светли. Така че, не се притеснявайте от бръсненето.

И примен проблемът е абсолютно същият. Освен черните косъмчета на светло проблесват и по-светли, което адски много ме дразни. Но всъщност диодният лазер атакуваи по-светли, нали така? И идеята е да се унищожи корена.

И моя е диоден. Да, целта е да се атакува корена на косъма. И мен ме дразнят светлите косъмчета, на 3-та процедура съм, има ефект, но продължават да ми излизат, все пак не съм направила Пулия курс, а горната устна са много упорити и може да се стигне и до 10 -12 процедури. Казват, че александрит лазер и най-добър за светлите косми, но в моя град няма такъв. А диодния е последен модел и гарантират, че и светлите ще паднат.

Общи условия

Активация на акаунт