Искам да кажа ... (13)_01.12-07.12

  • 44 999
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 585
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Перник форевър, Янечек.

Лозовите сарми са ястие, което приготвям с желание и завиден успех от години.  В листата на отела успявам да завия и опека млада пъстърва - само с едра сол и мащерка.

Аз слушам това. Със съответната напитка, разбира се. Музиката, която слушат хората ги обяснява почти колкото нещата, на които се смеят.

Джиуповете не са за мъгла - светят високо. Вземи си фарове за мъгла, Шагя. Не е кой знае колко скъпо и почти за всеки модел има, добавя се едно реле, просто трябва да намериш читав автожичкаджия. В особено тежки случаи нощем гасиш късите, оставяш габаритите и фаровете за мъгла само - важно е да се свети само в ниското. Високите фарове правят все едно да караш в мляко.

Оу, най-красивата е преоблякана! Поднасям букед. Два букеда!

# 586
# 587
  • Мнения: 13 000
Ще дойде, Джули, чакай да се махнат шпионите:))))
Утре е 4- ти, сигурно пред банките ще е лудница, искам най- сетне да свърши тази сага с КТБ.

Куркума, благодаря за букедите тогава:)
Апропо, в Асеновград са преоблякани, близо ли е до теб? Simple Smile

# 588
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Еххх,Куркума, не е номера до джипа, а до мъжката сила и леката обида защо не съм се опряла на него Simple Smile
Иначе имам халогени, не знам това ли имаш предвид!? Споменавала съм, че съм активен шофьор от няколко месеца (иначе от 12 години).  Wink
Аз гледам Господарите (по- скоро ги слушам).  Laughing

# 589
  • Мнения: 14 654
Еййй, Шаги, добре че спомена кино, че щях да забравя да дам на детето пари, утре ще ходят няколко деца от класа. Иначе е много неприятна вашата история, мен също щеше да ме е яд.

# 590
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Еййй, Шаги, добре че спомена кино, че щях да забравя да дам на детето пари, утре ще ходят няколко деца от класа. Иначе е много неприятна вашата история, мен също щеше да ме е яд.
Успокоих се вече аз. Ще отидем в неделя, хем ще заведем синът на МП (той учи там).  Hug

# 591
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лиле, много ми е интересно, като делите една сграда с друго училище, директорите един кабинет ли делят и как се справяте с опазването на имуществото по класните стаи?
Не, в отделни кабинети са си. И учителските стаи са ни отделни. Голямо ни е училището. За опазване на имуществото се разбираме криво-ляво, но за ремонти и финансиране чувам, че понякога имат да кажем разногласия.

# 592
  • Мнения: 755
По повод прочетена новина искам да кажа няколко неща:
1. Започнах да изпитвам смътен страх и тръпки по гърба шофирайки в сумрака на града. Изключително внимавам, взирам се до припадък, но от липсата на маркировка (светла), осветление, и притичващи хора в черни дрехи, и с 20км/час  да карам, пак носи риск.
2. Моля хората с велосипеди да пресичат слезли от колелото, а не прелитайки върху него.
3. Моля родителите да не пускат сами не научените си деца да се прибират от училище и да пресичат където им скимне. И да ги накичат като коледни елхи със светлоотразителни неща по чантите и якетата, а не да им купуват най-черното яке на света, защото "носи на мърсотия".
Ако рекат всички да ме помолят да шофирам внимателно-правя го не по молба, а по закон. Буквално пълзя вечер, сякаш от всякъде излизат и налазват смело по улицата с падането на мрака.

# 593
  • София
  • Мнения: 23 098
Добро утро!

Шаранчета, а?! Днес ще си поръчам шарана. На едно място ще ми го напълнят, сготвят и украсят срещу 22 лв. Казаха ми, че ще тежи между 2 и 3 килограма. Мъжът ми прегърна радушно идеята, защото обикновено той готви шарана, но явно тази година не му се занимава.

Защо в КТБ ще се ръгат като полудели, при положение, че срокът на изплащане е, колко, 5 години? Не може ли да се изчака месец примерно. Че и ще се плаща на хора да пазят ред. Нашенска му работа.

И да споделя, че не си получих пасатора от Черния петък в Е-маг. Днес изтича срокът на доставка, а поръчката ми е със статус "Регистрирана".  Mr. Green Малко ме е яд, но ще отида с мъжа ми в Технополис и ще си изберем пасаторче.

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Добро утро!
Шаранчета, а?! Днес ще си поръчам шарана. На едно място ще ми го напълнят, сготвят и украсят срещу 22 лв. Казаха ми, че ще тежи между 2 и 3 килограма. Мъжът ми прегърна радушно идеята, защото обикновено той готви шарана, но явно тази година не му се занимава.

Защо в КТБ ще се ръгат като полудели, при положение, че срокът на изплащане е, колко, 5 години? Не може ли да се изчака месец примерно. Че и ще се плаща на хора да пазят ред. Нашенска му работа.

Офертата за шаранчето е много добра. Излиза много евтино.

Учудващо няма стълпотворение пред банките. Дано на хората им е дошъл малко акъла в главата. Ние с ММ като видни клиенти на банката не сме хукнали да теглим. Сигурно ще отидем след седмица, като/ако/ е спокойно. Стана ми мъчно днес на сутрешния блок предаваха от Бургас и един възрастен мъж се беше наредил да си тегли парите, за да изпрати дъщеря си на лечение в Израел. Трябвало е да замине преди четири месеца  Tired

# 595
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро!
Детето утре трябва да занесе в училище нещо, направено с портокали. Ще забъркам двойна доза портокалови мъфини.

Отдавна, отдавна през 90-те имах приятелче, което много слушаше сръбски рок и пънк. Покрай него "познавам" Инструкторите и Пекинска патка.

# 596
  • София
  • Мнения: 23 098
Стана ми мъчно днес на сутрешния блок предаваха от Бургас и един възрастен мъж се беше наредил да си тегли парите, за да изпрати дъщеря си на лечение в Израел. Трябвало е да замине преди четири месеца  Tired
За такива неща побеснявам.  ooooh!
Всъщност, като изключим ентусиастите и онези, които смятат, че парите няма да стигнат до тях, чакащите от сутринта явно имат наистина основателни причини.

# 597
  • Мнения: 15 050
И аз мисля, че чакащите от сутринта просто имат нужда, а не че толкова се страхуват да не свършат парите.

# 598
  • Мнения: 421

И да споделя, че не си получих пасатора от Черния петък в Е-маг. Днес изтича срокът на доставка, а поръчката ми е със статус "Регистрирана".  Mr. Green Малко ме е яд, но ще отида с мъжа ми в Технополис и ще си изберем пасаторче.

И аз не съм си получила електрическото  ренде  и все  си мисля че забавянето е заради многото поръчки . Дали наистина няма да се получат  Thinking

# 599
  • София
  • Мнения: 23 098
maybe June, срокът на доставка е 7 дни. Днес е последният ден, а поръчката ми няма никакво развитие. За мен въпросът е приключил. Няма да мра заради един пасатор. Написах им имейл (понеже не вдигат телефоните), с който ги уведомих, че понеже не са спазили срока, си канселирам лично заявката.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт