Искам да кажа ... (13)_01.12-07.12

  • 45 015
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 15 070
Ще си ги получите, просто им отнема повече време отколкото обикновено.

# 601
  • Мнения: 2 658
Говорих с куриерската фирма, разнасят ги, възможно е днес, възможно е и утре да ми доставят поръчаното.

Тони, не всичко е отразено в история на поръчките. Вероятно са претоварени.
Пасаторът ти от външен доставчик ли е?

# 602
  • Мнения: 8 969
Добро утро!
Ех, няма ли да навали малко сняг? Омръзна ми тая кал навсякъде...

Ние смятаме да си купуваме към края на месеца нов хладилник и нова готварска печка.

Специално за хладилник, ще се радвам някой да препоръча.
До сега нищо не сме си харесали. Все ни се струват тесни отвътре и с малки фризери.
Разбира се, не говорим за някакви баснословни цени.

Ще се радвам да си купим още нов тостер, нова електрическа кана за вода и... най-сетне - портманто!  Mr. Green

# 603
  • Мнения: 15 070
Скоро си купихме хладилник с фризер от Зора. Марка Whirlpool, но не знам точният модел. Беше на промоция за 530 лв. 185 см. с възможно най-голямата фризерна част в този ценови диапазон. Тъй като ни трябваше голям фризер, а и ни трябваше за къщата на село, този ми се струва идеален. Направо е огромен в сравнение с този а апартамента.

# 604
  • София
  • Мнения: 23 118
Тони, не всичко е отразено в история на поръчките. Вероятно са претоварени.
Пасаторът ти от външен доставчик ли е?
Е, не. Мен не ме интересува колко са натоварени. Има много по-големи сайтове от въпросния, които отразяват навреме всичко в историята на поръчката. Това не е оправдание. И всъщност срокът днес изтича. Да са си преценили предварително възможностите. Идея нямам от какъв доставчик е пасатора.  Thinking

# 605
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Тони, не всичко е отразено в история на поръчките. Вероятно са претоварени.
Пасаторът ти от външен доставчик ли е?
Е, не. Мен не ме интересува колко са натоварени. Има много по-големи сайтове от въпросния, които отразяват навреме всичко в историята на поръчката. Това не е оправдание. И всъщност срокът днес изтича. Да са си преценили предварително възможностите.
Идея нямам от какъв доставчик е пасатора.  Thinking

Не ги оправдавам, предполагам само.  Simple Smile Пише под продукта от кого се доставя.
Не е ли до утре срокът?

# 606
  • Мнения: 13 022
Снощи на улицата са блъснали жена, шофьорът избягал, случва се пред болницата, жената била настанена там с малкото си дете. Починала е. Дано го намерят, ако беше спрял, ако беше помогнал можеше да е жива.
Мъчно ми е, едно дете нама да е с майка си на Коледа, защо? Защото някой си решил да кара, като луд в града. На пешеходна пътека е блъсната!

# 607
  • София
  • Мнения: 23 118
Мъчно ми е, едно дете нама да е с майка си на Коледа, защо?
Ти остави Коледа, няма да е с нея никога повече. Колко дадоха на убиеца на Паоло? Някакви жалки годинки бяха, ако не се лъжа...

cordelia, не мога да открия моя пасатор в Емаг. Но на всички, които мернах, пише "Предлаган от eMAG". Днес е 7-мия ден, аз така ги броя. След като не е мръднал статусът ми, за мен въпросът е приключен. Пък те да се оправят, както си знаят.

# 608
  • Мнения: 7 201
Мъчно ми е, едно дете няма да е с майка си на Коледа, защо?
Ти остави Коледа, няма да е с нея никога повече. Колко дадоха на убиеца на Паоло? Някакви жалки годинки бяха, ако не се лъжа...
Sad
Не знам какво да напиша? Тъжната, родна действителност .. Защо? И дали ще има адекватни отговори.

Днес е денят на св.Варвара - нека болните деца да оздравяват, че тя е тяхна покровителка.

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 23 790
Алелуя! Днес ми е пристигнала частта за колата, която е поръчана в събота! Цяла седмица без мой Смрадльо, липсва си ми. И съм назад с парите за таксита. Бяха обещали за вторник-сряда, днес е четвъртък.

# 610
  • Мнения: 4 199
Аз се чудя за казуса на убитата на пешеходна пътека Калина и бащата, останал вдовец с пенсия по болест с три невръстни деца. Мизерства, а явно кръвнина все още няма. Но в такива случаи винаги най-страшното е за децата Confused

# 611
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Тъжна новина и тъжна тема сте подхванали днес!  Cry

Нека бъдем по-внимателни и сърдечни едни към други! Нека...

# 612
  • Мнения: 4 199
Най-накрая сложих лампички и един декоративен снежен човек, но сега пък трябва да взема разклонител, че до прозореца нямаме контакт. Също така днес се поосаферих и мисля да ида да се подстрижа малко, че тази дейност не съм я вършила от около половин година. Аз имам безпогрешен начин кога ми е време за фризьор - почне ли да не влиза и буксува четката - вземе е да играе ножицата Naughty

# 613
  • Мнения: 1 040
Дайте идея за риба+рецепта за Никулден - само да не е шаран.

# 614
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Дайте идея за риба+рецепта за Никулден - само да не е шаран.
Малко по назад и аз, и Куркума в скрит текст се обръщаме към Антигона. Там има две различни рецепти за различни риби. Мисля още някое от момичетата беше написала рецепта.
Постове 575 и 579 на стр. 39 от темата.

Общи условия

Активация на акаунт