Звездни компромати -224 част

  • 58 936
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А Джесика каква фигура вади в "Елинор Ригби", ммм Heart Eyes- абсолютен еталон на женственост, с все коремчето.

Антигона, я вземи се върни на първия си пост по темата- ако си забравила какъв беше, Фани любезно ти го е цитирала Laughing. Силните ми страни ще те помоля да не коментираш, особено ако са отнесени към способността да тълкувам текст. Аз не коментирам твоята да създаваш такъв, нали? А бих могла, при това изводите никак няма да са ласкателни за теб.

Тонка, и на мен ми харесва кампанията. В крайна сметка и аз нося "Найк" (дори и в момента), а съвсем нямам тялото на Блейк Laughing.
Не харесвам конкретния модел, както и самата снимка, вадеща ан показ точно най-некрасивото във фигурата.

# 736
  • Добрич
  • Мнения: 1 149
Дали жената от рекламата на Найк се харесва на някого, или обратното, няма никакво значение. Факт е, че такива жени има  и то доста много и е похвално, че такава голяма компания насочва вниманието и продуктите си към тях. Всеки иска да бъде облечен добре, удобно и качествено.

# 737
  • Мнения: 7 690
Антигона, я вземи се върни на първия си пост по темата- ако си забравила какъв беше, Фани любезно ти го е цитирала Laughing. Силните ми страни ще те помоля да не коментираш, особено ако са отнесени към способността да тълкувам текст. Аз не коментирам твоята да създаваш такъв, нали? А бих могла, при това изводите никак няма да са ласкателни за теб.

И какво се вижда в първия ми пост по темата? Интерпретациите ви, както споменах  Whistling За друго освен за нечии правопис или способност за създаване на какъвто и да е текст можеш ли да се хванеш? Понеже това е най-елементарното, и дори двадесетте грешки на някой не правят мнението му по-малко меродавно.

# 738
  • Мнения: 17 546
Ами аз съм дунда, но Ким на рекламата на Найк не ми харесва. Има вид на бизон. Е, не е в анцуг, ама... Mr. Green А по други снимки краката и нямат подобен профил, така че е барната снимката за рекламата нарочно.
Тук, обаче, виждам Бионсе, която много ми хареса - естествена пищна, нормална жена. В никакъв случай не е кльоща или просто слаба като от примерите на Джой. Ким не я коментирам, защото задникът и е възглавница, нищо чудно да реве един ден като Мис Дупе, че и се пръснал...
http://woman.hot-news.bg/n/pishtni-dami-po-banski-bionse-i-kim.15694.html
(махнете тиренцето между hot и news в линка)

# 739
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аа....това според мен не е Ким К. Rolling Eyes

# 740
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Приключих с теб, Антигона, казах ти вече веднъж, че не съм склонна да ти бъда боксова круша. Отегчаваш ме.

На рекламата не е Ким К.

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт