Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 677
Галке, имам по  3-4 понякога една след друга, като легна по гръб. Като се размърдам спират Simple Smile Спрях да им обръщам внимание Simple Smile

# 721
  • Мнения: 5
galka85 и аз имам от време на време. Пия магнерот 3х1, заради много чувствителна матка, а и бебче се е разположил твърде ниско. От снощи обаче тези леки контракции не са спряли  Confused Цял ден си лежа, обаче не минават и взех да си вкарвам разни филми в главата  Sad 

# 722
  • burgas
  • Мнения: 192
И аз имам малко повече от снощи, но при мен се получава така 5ато ходиме до Варна.Обади се на АГ да попиташ ако се притесняваш, аз го взимам 3х2, защото 3х1 не ми действа почти.Пробвах да го намаля но не става.
Витаминка и аз мисля така да направя  Grinning

# 723
  • Мнения: 644
Ники  да ти е жив и здрав сина!

# 724
  • Мнения: 45
Никки , много здраве за рожденника, и всички ви и празнично настроение!
Дани, по- бърз и лек престой, и позитивно настроение! Всичко ще е наред! Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 313
Никки, да ти е жив и здрав малкия палавник Simple Smile

Галка и аз имам подобни контракции; по-силните, при които ми става съвсем твърд корема са по 2-3 на ден и то не всеки ден, но имам и доста повече по-леки, които усещам точно вечер като легна по гръб и ако си държа ръката на корема; сигурно и иначе имам такива, но просто не ги усещам като се занимавам с нещо друго. Пия си магнерот 2х2, но гинеколожката ми каза, че понеже съм слаба матката ми е много чувствителна.

# 726
  • Мнения: X
Нени ако не спират не е лошо да отидеш до болницата или поне да звъннеш на доктора.


Витаминкаааа вчера цял ден щъках в един МОЛ, умирам от яд, че днес са ги намалили тия сладурски дрешки. Е, поне се обзаведох аз с някакво намаление в wikiki  Laughing Доволна съм... няколко блузки по 12лв. , дънки, един супер удобен клин, добре се обзаведох  newsm44 Бебешко нищо не купих обаче.

# 727
  • Мнения: 1 442
Здравейте май-чета!  Hug Hug Hug

Никки, честит ти рожденник! Да е жив и здрав!  newsm59
Аз днес обикалях по магазините и накупих тук-там някои работи... дрешки д.  Peace

# 728
  • Мнения: 34
Здравейте Simple Smile относно контракциите и аз пия магнерот 2*1 и нош-па ,но въпреки че пия хапчета пак от време на време си ги усещам ,дори и снощи коремът ми изведнъж се изду и го чувствах много тежък ,а коремът ми беше твърд като камък ,държа ме така около 5-6 мин и после мина.
За количките за сега съм гледала само онлайн сайтове и съм се спряла на ZIPPY - литовско производство са ,а баща ми живее там и сравнявахме цените ,има разлика с по 250-300 лв ,само остава и да пробвам да видя дали ще е удобна.
А за тези който са усещали вече ритничета исках да попитам дали им се е случвало да ги усещат ,но не отпред на корема? Аз от няколко дена усещам едно бутане,но се усеща като ритане към кръста,същото като отпред на корема само че аз го усещам в кръста.

# 729
  • Мнения: 17
Sweety ஜ , слагай розовото щъркелче. За сефте бях на ФМ и покрай всички хубави новини се оказа, че бебчето е момиченце на цееели 99%  smile3522.

# 730
  • Мнения: 219
Добър вечер! Hug
Добре дошли на новите мами и честити гащи на всички узнали  пола!   bouquet
Никки,да ти е жив и здрав рожденника и много да ви радва!  Hug
Sabrina сигурна ли си,че са мехури?  newsm78
Гале и аз имам контракции! Най-вече като качвам улицата за в къщи. Тъй като е много стръмна,качването много ми тежи. Та като влезна в къщи стомаха ми се стяга. А уж вървя бавно.....   newsm78 

# 731
  • Мнения: 673
Привет и от мен. И аз имам комтракции от време на време, не им обръщам много внимание. Като много ме стегне корема вземам но шпа. Тези дни малко по-често, че един идиот спря пред мен на платното и аз леко го побутнах.  Магнезий не пия, по изследванията ми е добре.
Мегито, може да се е обърнал малчо и за това така да те рита.
При мен последния път се оказа, че краката на бебка са върху пикочния ми мехур. Не е много приятно, по 100 пъти до тоалетна през нощта, то не се спи...

# 732
# 733
  • Мнения: 3
здравейте мами отдавна не съм ви писала!Не ска бях при личната ми лекарка и тя ми каза  че съм пред бронхит и ми изписа оспамокс  1000 много се притеснявам да ли няма да навреди на бебето Cry Cry

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
stamena89 Има нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=816257.0

Общи условия

Активация на акаунт