Ето, не остана вече, първа Коледа очаква с трепет ЮНСКОТО човече - 8

  • 30 421
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50
Шуслерови соли имам.Но вит С на ампули тук не продават и ще трябва да си поръчам.Все гледам да съм запасена,ама то каквото не ни се изреди,а и аз основно с хомеопатия ги лекувам.
Даването на вода и при нас е трудно.Пие малко и то когато съм и разтворила хомеопатията за зъбките,защото става сладникава.Иначе и давам по малко чай лайка и него го пие.
С храненето и ние сме с проблем-от бебе много повръщаше,то голямо преобличане падаше,въпреки лигавниците.Сега с въвеждането на твърда храна понамаля повръщането.Но е претенция,не винаги харесва пюрето.Иначе аз и ги приготвям-доставя ми удоволствие.С кака нямах абсолютно никакъв проблем с храненето,то и до ден днешен си е лакома.Но децата не са еднакви и сега вече разбирам какво е когато детето се дърпа от храната.Такава мрежичка тип биберон имаме и я пробвах,повдигна и се-незнам дали е заради мрежичката или банана в нея.

# 736
  • Мнения: 1 575
Здравейте! Благодаря ви за отговорите за проходилките. Нашия ортопед даже казва, че са полезни, защото детето стои в разкрачена поза, но да е след 7 мес. Аз изчаквам да започне да седи сам и определено ще му взема. Единствено ме притеснява, че подът ни е студен и ще трябва да му слагам буйки  Sad а ми се искаше да бяга босичек.
In^4eto, много ви е хубава проходилката. Относно Бочко, аз съм ползвала, но с него или без, ръцете ми са така винаги когато децата са вкъщи по цял ден и аз съм все на мивката. Ползвам крем за ръце Eucerin 5% Urea, много ми помага, ако се мажа поне 2 пъти на ден.
VESS_OK аз също не търся задължително много скъпи марки, но преди 5-6 години купихме една уж лека и подвижна, та детето 3 пъти се обърна с нея и я изхвърлих. Та сега имам едно на ум. Съжалявам, че няма мнения за проходилки във форума.
ротока, и аз давам на бебето вит.С ампули, когато има болни наоколо.
От няколко дена малкия започна да се изправя. Когато ме държи за пръстите и аз се опитвам да го изправя до седнало положение, той направо се изправя на крака. Ходи му се вече   Laughing, иначе още не може да седи.

# 737
  • Мнения: 1 152
Е, тя Весс ОК много други абсурдни неща е споделяла, но гледам да не й се връзвам  Mr. Green
Joy +1
Микиииии как захрани набърже Магито, до колкото съм те чела мислех че ще се кърмите мноооого... вие нали сте ни модел, пък Славянчето още само на обяд яде пюре и от скоро черпя с плод следобед  bowuu
Не мисля скоро да замествам хранене... поне още месец-два, на пролет може би, та да са по-дълги разходките  Mr. Green

Дребсън вече няколко пъти ме захапа с двете си остри зъбчета  Embarassed
Мога ли да започна направо с глутенови каши, овес примерно, без да съм давала оризова?

Ротока добре дошла! През много труден период минаваш, но вярвам, че с времето всичко ще се нареди... търпение и чакане му е майката...  Hug

# 738
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
  bigdance2  НОВА ГОДИНА - НОВА ТЕМА    bigdance2 

Общи условия

Активация на акаунт