Кaderimin Yazildigi Gun -Денят, в който е написана съдбата ми .

  • 91 187
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 138
От болницата наистина съобщиха на майка и че е бременна, но дали е грешка или някакво чудо на науката предстои да видим.

# 706
  • Мнения: 63
Чудеса......като на филм, не че не се случват наистина в реалния живот. В случая обаче никак не ми харесва това, защото с такава жена /каквато я видяхме до момента/ трудно се живее, та колкото и да е търпелив мъжът до нея. Очаквах че Дефне лесно няма да се предаде и че ще свърши или в затвора или в лудницата, но ако се окаже че наистина е бременна, няма да има отърване от нея. Жалко за Елиф, от цялата работа най-много пострада тя.

# 707
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро HugТъкмо се зарадвах и нови гадости #Cussing outНерваче  bouquetтова съм го пропуснала-направо съм без думи smile3505
Тая дели ми идва в повечко-с Ибрахим ли беше си пасват Laughing-ще си правят спаринг и ще си изкарват ядовете Laughing

# 708
  • Мнения: 5 472
Дафка кара критическа, ама няма кой да я "светни". Тогава започват някакви аномалии. А пък майка и с пари фалшиви документи все може да извади.

# 709
  • Мнения: 332
Следя сериала, както и всичко изписано до тук. Затова се върнах да изгледам първа серия - там лекарят каза на Кахраман, че Дефне е получила сериозни увреждания на матката. След това разговора между Къймет и лекаря, който ще прави оплождането - за съжаление яйциклетките и не са подходящи за тази процедура. За съжаление, яйциклетките не могат да бъдат оплодени. Госпожа Дефне не може да има деца. Същото каза и лекарката на Дефне и така тя разбра, че не е майката на детето. Направо не ми побира главата как може да е забременяла? Или сценаристите са забравили какво са писали в сценария или Дефне ще се окаже 9-то чудо на света.

# 710
  • Мнения: 5 138
Следя сериала, както и всичко изписано до тук. Затова се върнах да изгледам първа серия - там лекарят каза на Кахраман, че Дефне е получила сериозни увреждания на матката. След това разговора между Къймет и лекаря, който ще прави оплождането - за съжаление яйциклетките и не са подходящи за тази процедура. За съжаление, яйциклетките не могат да бъдат оплодени. Госпожа Дефне не може да има деца. Същото каза и лекарката на Дефне и така тя разбра, че не е майката на детето. Направо не ми побира главата как може да е забременяла? Или сценаристите са забравили какво са писали в сценария или Дефне ще се окаже 9-то чудо на света.
сценаристите ги смениха и новите може да имат вече друга концепция за развитието на сериала

# 711
  • Мнения: 332
надявам се, че не са се отказали от първоначалната идея и няма да превърнат и този сериал в боза. Като зациклят сценаристите и айде, да сложим по една бременност. Докато не можеше да има дете Кахраман - сега две. Малко в повече ми идва.

# 712
  • Мнения: 5 472
Дори и нови те сценаристи , с новата си концепция, трябва като нас да правят преговор. Щом е имала такава категоричност, до фантастика не би трябвало да се стига.

# 713
  • Мнения: 267
От кога са 'нови" сценаристите ?
И аз започвам да се смущавам вече с тези 'извънземни" забременявания на Дефне и тихата й лудост .....Идва ми в повече ....


Момичета , новата тема активна ли е или тук ще пишем ? Hug

# 714
  • Мнения: 5 472
Активна е.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 261
Добро утро и добър ден на всички, които следят филма.

Можете да намерите 24-та серия с превод тук:
http://vbox7.com/groups/fd2964f6350a/
http://vbox7.com/play:08a15d4391

http://vbox7.com/play:33b8570c1b
http://vbox7.com/play:a6f26d1cde

или в Data-bg.net

Желаем ви приятни минути.
Клиповете не са заключени и не е задължително да сте ни приятели, за да гледате епизода Simple Smile Simple Smile Simple Smile

P.S. Преводът НЕ е на Сезоните.

# 716
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро Hug Hug Hug
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Снощи мернах новия трей-ама не ми допадна ThinkingКерем и той изпрерка тотално като Дафне ooooh!
Няма да им е лесно-гадости от всякъде и всички

Последна редакция: сб, 11 апр 2015, 08:03 от ludetina ulusoy

# 717
  • Мнения: 332
Добро утро! Благодаря за превода на епизода и за трейлъра. Лично аз съм доволна от решението на Кахраман да се разведе и не за да става филм, а просто мисля, че когато нещата в едно семейство са приключили, не трябва заради детето да се поддържат изкуствено. Но мисля, че сценаристите трябва да направят консултация с лекар - колко пъти един човек може да бъде застрелян и да оживее? Да не говоря, че стана като психо диспансер в къщата на Йорукхан.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добро утро Hug Hug Hug
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Снощи мернах новия трей-ама не ми допадна ThinkingКерем и той изпрерка тотално като Дафне ooooh!
Няма да им е лесно-гадости от всякъде и всички



http://vbox7.com/play:f3d3584aee

# 719
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Брезче Hug Галина Hug-въпреки всичко, Кахраман се развежда с психото (как ли го е оставила Thinking.И тая нейната бременност наистина е поредното чудо).връщах се и аз да гледам първите епизоди Laughing.Керем и той ooooh!-валла, психо диспансера ще се напълни с Йорукханови Laughing

Общи условия

Активация на акаунт