Избор на училище за първи клас-випуск 2015 Варна

  • 68 169
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Здравейте има ли някой информация за Найден Геров

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 553
За "Йордан Йовков" ще се радвам да прочета мнения.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 210
Аз съм се ориентирала към "Ангел Кънчев" и събирам отзиви за там. В сайта пише, че започват прием на документи на 01.03.

# 18
  • Мнения: 86
Аз съм се ориентирала към "Ангел Кънчев" и събирам отзиви за там. В сайта пише, че започват прием на документи на 01.03.

http://3ou-akanchev-vn.com/

Последна редакция: пн, 12 яну 2015, 23:33 от HelenaV

# 19
  • Мнения: 361
Здравейте момичета! Така като разглеждам информацията от сайтовете на училищата, май само
Стефан Караджа вече приемат документи. Интересуват ме Димчо Дебелянов и Климент Охридски
Живеем в този район и за това сме "изправени" пред същата дилема - Дебелянов или Охридски???
За себе си съм решила..... Климент Охридски..... въпреки липсата им на целодневно обучение. Там от 6 (в някои години и 7) паралелки първокласници, само една е целодневна. Така, че ако целодневното обучение ви е приоритет, изберете Д.Дебелянов. Там има възможност за целодневно за всички желаещи.
Друго което знам за Кл.Охридски - имат профилиране още от първи клас - английски, немски език и рисуване. От тази година от 5 клас има и втори западен език ( за желаещите; под формата на СИП).
В Климент документите за първокласниците се подават май месец.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 113
А някой знае ли какви са сроковете за подаване на документи за П.Р.Славейков и дали там имат целодневно обучение и ако да до кой клас?

# 21
  • Мнения: 425
Също да следя!
Дано всеки да намери най-доброто за своето дете!

# 22
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
За "Йордан Йовков" ще се радвам да прочета мнения.

Дъщеря ми учи в'' Йордан Йовков'',но е предучилищна.
Много сме доволни и първи клас ще я запишем пак там.

За първи клас знам,че има занималня ,топла храна в стола,учат английски или френски.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 553
О, много благодаря, че се включи!

Как са битовите условия и тоалетните? Първи клас на един етаж с по-големите ли са?
Влизала съм в училището за да гласувам и ми се вижда много остаряло, вехто...
Обиколих първия етаж и тръгнах по един коридор към физкултурния салон, ужасна мизерия видях. Нещо като съблекални май имаше, трагедия.

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Правиха ремонт тази година.Стаята на ПГ в която влязохме на първия учебен ден беше прясно боядисана, с нови пердета,с рисунки по стените, с нови шкафове,а не са ни събирали пари.
Повече не съм влизала,защото имат много строг пропусквателен режим.Родителите чакат във фоайето.


Първи клас са на същия етаж на който е предучилищната и не се засичат с по-големите.
Всъщност най-големите ученици са в обратната смяна.
Тоалетните са с дупка.Но госпожите твърдят ,че така е по-хигиенично.
Салона е в добро състояние ,дъщеря ми ходи там на тренировки по карате.Има и народни танци.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Наскоро влязохме да огледаме Цар Симеон,не съм сигурна,но сякаш тоалетната на етажа на първокласниците е обща за момичета и момчета  newsm78 По мое време бяхме с отделни тоалетни момичета/момчета затова да попитам сега как е в училищата,че не ми се струва особено подходящо да са заедно...Иначе и аз мисля че с дупка е по-хигиенично от клекало  Peace

# 26
  • Мнения: 81
Учим в Цар Симеон. Попитах децата и разбрах това: В ОУ"Цар Симеон I" на първия етаж тоалетната не е обща. Освен това на първия етаж са подготвителните групи, които имат отделни (само за тях) тоалетни и малък салон за игра.
Първи клас са на втория етаж. Със сигурност (проверила съм) тоалетните са мъжка и женска - големи и то не една до друга, а в два отдалечени края.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Имат ли униформи в "Цар Симеон"?

# 28
  • Мнения: 81
Униформи в ОУ"Цар Симеон !" - няма.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 389
А някой знае ли какви са сроковете за подаване на документи за П.Р.Славейков и дали там имат целодневно обучение и ако да до кой клас?

Славейков приемат документи само няколко дни през месец май. Целодневно обучение имат 2 от общо 6 първи класа.

Моята дилема е Славейков или Друмев, така или иначе живея във Владиславово и ще е голяма разходка:)

Общи условия

Активация на акаунт