Избор на училище за първи клас-випуск 2015 Варна

  • 68 195
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132
Отзиви за Димчо Дебелянов  Praynig
записването започва от другата седмица

# 31
  • Варна
  • Мнения: 113
До кога ще продължи записването, не откривам актуална информация на сайта им за съжаление...

# 32
  • Мнения: 6
В Д.Дебелянов имат ли униформи? Интересувам се малките ученици-2-4 клас дали са на смени или само първа смяна учат. Мисля,че децата трудно ще се адаптират към следобедната смяна,особено ако сутрин рано ги оставяме в занималня

# 33
  • Мнения: 132
в Д.Дебелянов имат униформи и са на смени още от 2 ри клас
мен ме интересува като подготовка на какво ниво са

# 34
  • Мнения: 35
Здравейте!
Някой знае ли дали за адресна регистрация при кандидатстване в началните паралелки по училищата е достатъчен настоящ адрес на майката?
Благодаря предварително!  bouquet

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 757
В Черноризец Храбър вече приемат заявления,учителите тази година ще са:

Петя Горанова
Диана Димова
Валентина Димитрова
Георги Зашев

В Цар Симеон ще са:

 Ир.Христова
М.Гинева
С.Иванова
М.Гочева

някакви впечатления?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 423
И мен ме интересуват мнения за учителите в Ч. Храбър. А също да ли там занималнята е задължителна или по избор.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз вчера ходих в у-ще Васил Друмев. Директорът ни покани направо в кабинета си, обясни ни всичко много обстойно. Аз за себе си съм решила вече - спокойствието и личното отношение, което предлагат към детето ми е на първо място. За сравнение - във Васил Друмев учат около 300 деца, в Найден Геров - 1200. Лудницата там и това, че са смесени с големи ученици надделя над избора ми. В Друмев ученици няма да връщат, ще приемат всички желаещи, дори и да откриват нова паралелка. Имат кетъринг на обед, стаите на първи клас са отделени, в коридора им е и психолога и лекаря. Имат целодневно обучение и не делят класа, т.е. целия клас си е цял ден. Не ги оставят сами нито в стола, нито в междучасията. От 8 до 17ч. са, като има сборен клас до 17.30ч. Точно хванах един от класовете да излизат навън - много искам да могат да играят на въздух дори и  зимата - играеха с топка в двора. Максимум са 24 деца в клас. Базата е стара, но дограмата е сменена, топло е, чисто...

# 38
  • Varna
  • Мнения: 417
А нещо за Раковски или Захари Стоянов?
В сайта им още няма нищо

# 39
  • Мнения: 4
Здравейте,благодаря за темата.Включвам се да следя за СОУ "Димчо Дебелянов"Ние вече подадохме заявление.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 113
А бихте ли споделили какви документи трябва точно да подготвя и до кога са сроковете за подаването им в Димчо Дебелянов. За съжаление нямат никаква актуална информация на сайта..Интересува ме също дали има занималня?

# 41
  • Мнения: 132
В Д.Дебелянов има занималня, стол за хранене
Записването там започна, подава се заявление и копиенот акта за раждане

# 42
  • Мнения: 4
А бихте ли споделили какви документи трябва точно да подготвя и до кога са сроковете за подаването им в Димчо Дебелянов. За съжаление нямат никаква актуална информация на сайта..Интересува ме също дали има занималня?

Срок за подаване на заявление трябва да публикуват в сайта си.Миналата година е бил до м.май,ако не се лъжа.Документите,които са необходими са:
1.Заявление по образец(дават го на място или се изтегля от сайта на у-щето);
2.Копие от Удостоверението за раждане на детето;
3.Лична карта на родителя за справка.

# 43
  • Мнения: 39
Здравейте и аз съм в голяма дилема между Найден Геров и Васил Друмев.   Да знае някой кога и как е записването? За Найден Геров пак ли ще е по точки?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 188
Току що си изтеглих заявлението за първи клас на едно от варненските училища! В потрес съм от предимствата и се чувствам дискриминирана.  10 /от 10 до 1/ точки за местоживеене - ок! 10 точки за братя и сестри, посещаващи същото учебно заведение - ок! 10 точки за родители, работещи в системата на образованието - ок! И забележете 10 точки за родители, работещи в близост до училището?????????????????. Това кому е нужно???? Аз работя на 35 км от Варна и според тяхната глупава точкова система, родител работещ в близост до училището и живеещ на другия край на Варна има по-големи шансове от мен, която излизайки от блока съм в двора на училището???????????? Аз ли нещо не разбирам или това е супер нелогично?

Общи условия

Активация на акаунт