Какво ще подарите на мъжете за Коледа

  • 18 427
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 887
Отдавна иска качествен ръчен часовник, че стария му се развали. Най-вероятно това ще е подаръка.

# 16
  • Мнения: 124
И аз съм се насочила към часовник за моя, но мога да си позволя около 100 лв само Sad  да ме оринетирате към магазин в София, където има наистина качествени часовници. Другото, което си мислех е чаша със снимка, защото пък има рожден ден малко преди коледа или фотокнига.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
портфейл

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 619
Двоумя се между нищо и пижама  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 12
и аз съм в чуденка още  atwork

# 20
  • София
  • Мнения: 18 746
Аз знам,че да се подари часовник не е на хубаво,само някакви суеверия ,който вярва де.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 749
Двоумя се между нищо и пижама  Mr. Green
  Joy

Аз събирам идеи. Мисля си за парфюм, часовник, нови бои за татуировки....

# 22
  • Мнения: 520
Тази година нови качествени маратонки  за Коледа. Дребни  подаръчета, чаша, алкохол,вечеря.   За РД които е две седмици след празниците мисля  да отидем във Велинград.

Предложенията от мен са портфейл, колан, писалки, чанта, парфюм, ел. самобрасначка, обувки, конзола, билет за някое мероприятие, нещо свързано с хобито на човек.
Възможностите са неограничени.

# 23
# 24
  • Мнения: 8 921
Двоумя се между нищо и пижама  Mr. Green
По-добре нищо. С пижамата само ще си отвориш работа - иска пране, евентуално гладене...

# 25
  • Мнения: 520
Че кой глади пижама  newsm78

# 26
  • Down south
  • Мнения: 7 736
Често пътувам и  съпругът ми, също толкова често се оплаква от кафето, което сам си прави  ooooh!
За това ще му подаря това

Keurig K65 Special Edition Brewing System 11424



# 27
  • Мнения: 488
Моя мъж много харесва Сурвакарския празник по Благоевградския край....
За тази година си поръча да му ушият носия. Тя дойде през ноемрви, доста подрани, но понеже е скъпа това ще му е подаръка... а за под елхата може би картичка ще има с коледни пожелания от цялото семейство  Whistling И ние края на януари очакваме рожбичка...

# 28
  • Мнения: X
Чанта за през рамо.Неговата се скъса.Хареса си една на мат стар.Вътре в нея ще има и книга която също много иска.Подаръка се получава 2 в 1 .Ще е около 50 лева всичкото това.Скромничко но по важното е ,че ще е нещо което той желае Simple Smile .Може да добавя и един хубав пуловер все още не съм го решила дали да добавям изобщо пулове.

# 29
  • Мнения: X
Kindle Paperwhite   Peace  Обича да чете момчето и даже последните пъти все книги съм му подарявала.  И си викам накрая да си дойдем на думата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт