Какво ще подарите на мъжете за Коледа

  • 18 420
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И за моя няма да е обиден Simple Smile, но и аз я взех, защото наистина е голяма и дебела (от Кауфланд около 30 лв).
При нас хъркането може и да е от нося, правиха му операция на синусите и махаха преграда вътре. Докторът още докато го видя и ме пита дали хърка. И не е само от кг и възраст, защото и преди 15 г хъркаше Simple Smile.
Отделно му взех огледало за под душа, че там се бръсне и стойка за ГСМ за кола.
Малко, но се надявам на общ подарък - екскурзия Simple Smile.

# 166
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Подарих му маратонки... Изненадващо се появи в офиса заедно с куриера и просто нямаше как да не ги види  Confused Сега съм му купила... тостер  Laughing Много яде препечени филии и отдавна иска да си вземем, ето сега удобен момент  Mr. Green

# 167
  • Мнения: 295
Заинтригувахте ме с тази възглавница....Къде ги продават?Благодаря!

# 168
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Бях гледала някакъв филм по някоя от типа NG телевизия, че свиренето на  Диджериду помагало срещу хъркане Wink 

Simple Smile Еха, донесе таквоЗ чудо ММ от Австралия преди 4-5 години ... Ще му кажа да го вади и да почва да свири ... Само трЕбе да го изгоня на някоя поляна, че иначе ще ме пишат в "съседските пинизи"  Joy
 Аз  за подарък купих стара холандска плоча на Моцарт "Реквием" Simple Smile Поправи си той преди година един мнооого стар грамофон; поръчва си от бея плочи от Англия ... е, аз това измислих ...

# 169
  • Мнения: 180
И за моя няма да е обиден Simple Smile, но и аз я взех, защото наистина е голяма и дебела (от Кауфланд около 30 лв).
При нас хъркането може и да е от нося, правиха му операция на синусите и махаха преграда вътре. Докторът още докато го видя и ме пита дали хърка. И не е само от кг и възраст, защото и преди 15 г хъркаше Simple Smile.
Отделно му взех огледало за под душа, че там се бръсне и стойка за ГСМ за кола.
Малко, но се надявам на общ подарък - екскурзия Simple Smile.

откъде купи  огледалото за под душа?

# 170
  • Русе
  • Мнения: 3 711
От един немски магазин в Русе. Защото се залепва, а не се пробива. Уж се води даже и против изпотяване, но не вярвам. Около 20-25 лв струваше.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Вчера съвсем импулсивно му купих коледния подарък..
Бях намислила друго,но видях в Лидл машинки за подстригване Ремингтон, сториха ми се на добра цена и  понеже харесвам марката, та взех на мъжа ми  една, че неговата машинка е от доста време и вече му беше за смяна ( подстригва се вкъщи-коса, брада и мисля, че подаръкът ще му хареса).
Забелязала съм,че мъжете си падат по практичните подаръци..поне моят.

# 172
  • София
  • Мнения: 621
На баща ми му взех магнезиева запалка от серията на Беър Грилс - към продуктите се бях насочила сама, но конкретният артикул го препоръча приятелят ми. Така че, вярвам, подаръкът ще се хареса.
На подсказвача пък утре ще му купя едногодишен абонамент за игрите в портала на Play Station (май така се казва нещото, той си го избра и ще съдейства при регистрацията Simple Smile )

За родителите ни имаме и общ подарък - годишен абонамент за National Geographic. За моето семейство това ще е втора година. Не са споменавали да са им забавяли броеве през 2014-та, така че спокойно залагаме. Пък и за настоящи абонати има отстъпка.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 515
Колело  Laughing Искам да уточня ,че той обича да кара колело и да си предвижва с него лятото . Стискайте палци да му хареса  Praynig , че старото вече не става и направо си е опасно за каране.

# 174
  • Мнения: 194
Ние също сме младо семейство, но сме заедно от 9 години и сме си подарявали какво ли не..
За това последните години принципът е следния - аз си купувам каквото си харесам, той също - обикновено е някаква глезотия, която по принцип не бихме си взели, но понеже е Коледа може Simple Smile
Така всички са доволни и всеки е получил каквото иска..
Освен това при нас са подредени едни празници един след друг - Коледа, НГ, рожденния му ден, годишнина и всичко в един месец и ако трябва да избирам подаръци за всеки повод ще полудея  Grinning
А и живот и здраве след по - малко от 2 месеца ще се появи нашия синковец, така че макар и позакъснял ще получи сносен подарък  Grinning

# 175
  • Мнения: 111
Направих му фото-книга с красивите места на които бяхме през лятото и едни домашни чехли  Laughing

# 176
  • София
  • Мнения: 905
Спортен екип. Оказа се малък и си избра друг по свой вкус. Всички са доволни.

# 177
  • Мнения: 289
Подарихме си по един нов смартфон.

# 178
  • София
  • Мнения: 39 785
Моя си избра книга. Знам и коя ще е следващата поредица Simple Smile (е, няма да чакам до следващата Коледа)

Общи условия

Активация на акаунт