От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 14

  • 96 769
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Когато се взема пратка ти искат ID ,така че и да искат Габко ,не могат да я вземат.

   Това изречение, честно казано, не го разбрах. Rolling Eyes

# 46
  • Русе
  • Мнения: 623
Ще искат документ за самоличност или нещо подобно. Нали трябва да са сигурни, че предават пратката на правилния човек. Но в нейния случай това е невъзможно, защото поръчката е направена от името на Драган, а отива да я вземе Петкан. Гъбките няма как да представят документ, с който да докажат, че са фактическите получатели. И затова наистина е най-добре да се свърже с Йодел.

# 47
  • Мнения: 4
Един бърз въпрос. Вие как форматирате адреса на Габко? Всичко го пишете в едно поле или разделята и част пишете във второто поле за адрес?

# 48
  • Русе
  • Мнения: 623
Ако не мога да го събера на 1 ред - разпределям до на двата. И ИД-то си не пропускай Peace

# 49
  • Мнения: 4
Написах ИД, адреса в едно поле. В ибей го събира, въпреки че ми прави някакви проблеми с телефона... Дано не е проблем, че не съм написал код, защото просто не го приема в скобичките

Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 17:42 от Fr3aK

# 50
  • Мнения: 103
Имам малък проблем ,направих поръчка от един  сайт ,дръпнаха ми парите и не я изпратиха,не отговарят и на имейлите ми  .Платих с фирмената ми карта Виза  ,която  е дебитна на ДСК .Банките в Англия имат chargeback scheme и може да се прави клейм за рефънд при некоректни търговци .Има ли го това в БГ?Не са кой знае колко пари ,но не искам да ги оставям така нещата.

# 51
  • София
  • Мнения: 502
Имам малък проблем ,направих поръчка от един  сайт ,дръпнаха ми парите и не я изпратиха,не отговарят и на имейлите ми  .Платих с фирмената ми карта Виза  ,която  е дебитна на ДСК .Банките в Англия имат chargeback scheme и може да се прави клейм за рефънд при некоректни търговци .Има ли го това в БГ?Не са кой знае колко пари ,но не искам да ги оставям така нещата.

По принцип може да се иска оспорване на транзакцията. В ДСК става и по телефона. Аз имах проблем с Дисни, бяха ми усвоили пари за отказана поръчка и от ДСК веднага се засилиха да оспорват транзакцията, докато ме разберат, че сайта е коректен и ще ми освободи сумата след няколко дни Simple Smile

# 52
  • Русе
  • Мнения: 623
Кой е този сайт? Ако не е тайна, разбира се... Да не "гърмим" и ние.

# 53
  • Мнения: 103
Много благодаря ,понеделник ще звънна в ДСК . Китайски е сайта от който поръчах ,нищо че цените са в паунди ,но и друг път съм поръчвала от такива и не съм имала до сега проблеми - www.babystrollerstore.co.uk .Имам клиентка с количка Orbit и трудно си намира аксесоарите за нея .

# 54
  • София
  • Мнения: 502
Аз ги проверявам ето тук http://www.scamadviser.com/check-website/www.babystrollerstore.co.uk
Като излезе така отказвам поръчка, че не се знае ... Макар, че и други познати сайтове, за които знам, че са коректни пак излизат с нисък рейтинг тук, но за всеки случай като не ми е познат, по-добре да не се занимавам.

# 55
  • Мнения: 367
Някой ползва ли
http://www.dostavka-anglia.com/ ?Доволни ли сте?Доста по ниска им е цената на превоза,надявам се да са коректни.

# 56
  • Мнения: 553
здравейте, моля за малко помощ  Flutter
Опитвам се да пусна поръчка от сайта myprotein.com като ползвам за посредник Габко, но от сайта засичат по някакъв начин че адреса на Габко е адрес на посредник и отказват да пуснат поръчката ми  Cry Има ли някой посредник чийто адрес мога да ползвам без да бъде засечен и да мога да си получа нещата? newsm78

# 57
  • Русе
  • Мнения: 623
Явно от сайта не доставят до индустриални адреси, какъвто е адресът на Габко. Или с други думи казано - искат домашен адрес - на къща, апартамент, прочие. Някои от фирмите имаха такъв. Не съм много сигурна, но мисля, че КД бяха едните. И за другите... да кажат другите Simple Smile

И да питам и аз, макар, че няма кой знае каква връзка с транспорта до БГ, но само 25-26.12 и 01.01 ли са почивните дни в УК? Днес направих поръчка и искам долу-горе да знам кога да я очаквам на адрес в Англия.

Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 22:48 от el_

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Някой ползва ли
http://www.dostavka-anglia.com/ ?Доволни ли сте?Доста по ниска им е цената на превоза,надявам се да са коректни.
Доста по-ниска изглежда цената, но е без ДДС, обърна ли внимание? 1.80 лв. без ДДС=2.16 лв. с ДДС. Да не се заблудиш.

# 59
  • Мнения: 553
Явно от сайта не доставят до индустриални адреси, какъвто е адресът на Габко. Или с други думи казано - искат домашен адрес - на къща, апартамент, прочие. Някои от фирмите имаха такъв. Не съм много сигурна, но мисля, че КД бяха едните. И за другите... да кажат другите Simple Smile

Благодаря за отговора , а как разбирате кои от фирмите са с домашен адрес и кои с индустриален?

Общи условия

Активация на акаунт