Balea, Alverde, Catrice, Essence - 17 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 76 784
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 752
И аз съм доволна от този околоочен на Алверде.

# 16
  • Мнения: 35 969
Лили харесвам заради Катрис, а от ДМ най-, най-, най-много харесвам душ-геловете на Балеа, пяната за измиване на лице на Алверде и храната за хамстери  Mr. Green
разбира се, има и много други продукти, които харесвам и ползвам, но това са любимите
ако трябва да избера трети козметичен от ДМ - крема за ръце с невен на Алверде

имаше масла за тяло на Алверде по 50 мл., комплект 3 броя, но бяха лимитка, не знам дали не са изчерпани

Скрит текст:

# 17
  • София
  • Мнения: 160
Много са ми любими душ-гелът на Алверде с аромат на ванилия и мандарина, обожавам тази миризма и маската с хума на Алверде за проблемна кожа  Peace

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 13:22 от *Carrie*

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря за новата тема.

Абсолютен фаворит от DM ми е този измивен гел.



Започнах да го ползвам, след като спряха гела с елфчето. Уникален! Heart Eyes Измива всичко - ФДТ + пудра + руж + хайлайтър от един път. Не опъва кожата, не ми смъди, перфектен е. Използвам поредна опаковка. Цената е около 4 лева.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 559
И аз имах душ гела на Алверде с мандарина и ванилия,но вече ми свърши.Мноого сладка миризма! По-рано бях споменала,че ми напомня на "Захарна целувка"  Heart Eyes Някой да е пробвал крема за тяло от серията?

# 20
  • София
  • Мнения: 22 774
Благодаря за новата тема!   bouquet

От Лили харесвам сета за вежди на Cartice и едни стелки, които само там намирам. От ДМ - молива за вежди на Essence.и маслата за лице на Alverde, както и нощния серум за мигли с кофеин, пак на Alverde.Имам и други любими продукти от 2-та магазина.

# 21
  • Мнения: 1 483
Кажете ми ексфолиант за лице, подходящ за суха кожа. В момента ползвам на Биотен и е на свършване, а нещо не намирам такъв по магазините. newsm78

# 22
  • Germany
  • Мнения: 919
Благодаря за новата тема!  bouquet

Любими са ми пяната за лице на Алверде, ФДТ на Астор, двуфазния дегримьор на Балеа, основата за грим на Катрис и лаковете на р2.  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 551
Лаковете на p2 има ли ги в България?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Лаковете на p2 има ли ги в България?

Не. Козметиката на п2 не се продава тук.

# 25
  • Мнения: 1 398
От DM мн го харесах четката имз а зъби  DONTODent Soft. В предната тема бяхте обсъждали спрей за почистване на четки за грим тяхна марка. И естествено отидох да проверя и ми казаха, че от доста време не са го зареждали  ooooh! (DM в Русе)

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
От DM мн го харесах четката имз а зъби  DONTODent Soft. В предната тема бяхте обсъждали спрей за почистване на четки за грим тяхна марка. И естествено отидох да проверя и ми казаха, че от доста време не са го зареждали  ooooh! (DM в Русе)

Е как не са го зареждали от доста време, като той тепърва започва да се продава. Stop

# 27
  • Мнения: 437
За съжаление Sad

Лаковете на p2 има ли ги в България?

Не. Козметиката на п2 не се продава тук.

# 28
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 760
Да ми препоръчате основа и топ лак на някоя от марките.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 379
Благодаря за новата тема! Можете ли да ми препоръчате червило същият цвят или максимално близък   Praynig Praynig Дори не мога да го определя какъв точно е цвета, май тъмна вишна  Laughing Blush   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт