Предложете име за момче :)

  • 7 643
  • 43
  •   2
Отговори
  • Мнения: 196
Здравейте маминки! Предложете някое хубаво, или любимо мъжко име Simple Smile
В 7-ми месец съм а още нямаме никаква на идея за името на нашето момче. Харесват ми много имена като Виктор, Денислав, Борислав, Ивайло, Кристиян, но единственото , което и на двамата с мъжа ми харесваме е Александър. Харесва ми много това име но просто в последно време май почти всички са с това име а и свекъра започва с буквата А ..ще се почнее едноо..нали знаете ,че е кръстено на него а аз не искам на никой да се кръщава.
...Абе объркано ми е много , споделете какво е вашето мнение Praynig Hug

# 1
  • Мнения: 11 566
Какво ти пука, кръщавай както искаш. То щото няма и много Кристиян- овци.
Александър ми харесва от изброените.
Предпочитания за буква имаш ли?

# 2
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ивайло ми харесва най-много от изброените (пристрастна съм,ММ се казва така Embarassed).
Защо не сложиш анкета,за да видиш кое от имената ще събере най-много гласове?

# 3
  • Мнения: 76
Здравей!
И ние бяхме се спряли на Александър, но после четохме,че хората носещи това име имат по тежко бреме.Не сме много по суеверията,но се отказахме.
Спряхме се на Йоан-пише,че хората,които го носят са богопомазани.Пък и бременността не е лека и май и името му сам си го избра.
Други имена:Максимилиян,Кристиян,Григор,Денис,Самуил,Никола,Борис,Иво.

# 4
  • Мнения: 196
Здравей!
И ние бяхме се спряли на Александър, но после четохме,че хората носещи това име имат по тежко бреме.Не сме много по суеверията,но се отказахме.
Спряхме се на Йоан-пише,че хората,които го носят са богопомазани.Пък и бременността не е лека и май и името му сам си го избра.
Други имена:Максимилиян,Кристиян,Григор,Денис,Самуил,Никола,Борис,Иво.

Така ми кажиии сега това беше единственото , което и двамата си харесвахме  а сега има доза съмнения в мен  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 464
Като бях бременна със сина ми, мислех че ще се казва Александър. Но като го родих и го погледнах, вътрешното ми чувство беше, че няма да дам това име на детето ми.
Този път мислех, ако е момче, да е някое от тези:
Ивайло, Константин, Андрей, Никола, Калин.

# 6
  • Мнения: 76
Знаеш ли, сама ще усетиш кое е името за бебчко.
Ако мислиш,че Александър е името му,така го кръсти.Без да се интересуваш,кой какво казва и пише.
Аз лично малкия си го наричам Йоан и така си му говоря,особено като е по буен в корема.Пък и май си го харесва.
Самото ти сърце ще ти подскаже,кое е името на бебчо.Пък и малко налудничево, но ако искаш почни да му говориш с това име и ще видиш как ще ти реагира.Simple Smile

# 7
  • Мнения: 196
Като бях бременна със сина ми, мислех че ще се казва Александър. Но като го родих и го погледнах, вътрешното ми чувство беше, че няма да дам това име на детето ми.
Този път мислех, ако е момче, да е някое от тези:
Ивайло, Константин, Андрей, Никола, Калин.

И на мен Ивайло мнооого ми харесва ама мъжо не го харесва  Laughing

# 8
  • Мнения: 11 840
От изброените  ми харесват - Виктор и Борислав Peace.

# 9
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
а какво е бремето на Александър? че съм назад с материала  Crazy

за Йоан знам - жена ще му вземе главата Peace

# 10
  • Мнения: 1 464
То и моят мъж не беше съгласен за Ивайло, но ако беше момче , най-вероятно щеше да е така. Свекър ми е Иван и щях да го кръстя на него.
И сега не е много съгласен с моя фаворит, но ако в крайна сметка реша, че ще е това име, той ще свикне. Каквото и име да дадеш на детето си, ще ти хареса после, дори и да не ти е било любимо в началото. Просто защото детето ти ще го изпълни със смисъл. Това е моето мнение.

# 11
  • Мнения: 126
Констнатни, Калин, Никола, Калоян, Андрей, Самуил ми допадат от предложените. Даниел, Дамян, Валери....много хубави има...Явор, Ясен...

# 12
  • Мнения: 697
На мен много ми харесва името Кристиян, Даниел и Валери.

# 13
  • Мнения: 1 796
Симеон, Филип, Максим, Матей, Борис, Юлиан, Калиман, Калоян са ми сред най-любимите мъжки имена

# 14
  • Мнения: 196
На мен много ми харесва името Кристиян, Даниел и Валери.

Това за Валери не се бях сещала, харесва ми! Благодаря Калина! Hug

Общи условия

Активация на акаунт